Ubiór kobiet

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Jozek » 2022-10-05, 21:45

Andej, nie wiedziales ze w szpitalach recepcjonistki, jak sie nudza to klada psa pacjenta na stol i robia histerektomie?
Wiesz, to wszystko przez tego wirusa kowida. =))
Ostatnio zmieniony 2022-10-05, 21:47 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-05, 22:05

Ale nigdy w opadających spódnicach. Muszą być zawsze na szelkach, aby nie opadały.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Jozek » 2022-10-05, 22:42

Myslalem ze w szpitalach nosza kitle, a nie spodnice. ;)
Nie rozumiem o co xhodzi Dzdzownicy.
Czyzby miala problem z od wiekow utrwalonym i przez nikogo nie kwestionowanym ubiorem personelu szpitalnego, czy tez weterynaryjnego jak widac z jej wypowiedzi.
Cos jej sie chyba pomieszalo z garniturem do kosciola i kitlem chirurga. ;)
Pewnie cos jej sie pomotalo z ksiedzem udzielajacym ostatniego namaszczenia i chirurgiem przed operacja.
Ostatnio zmieniony 2022-10-05, 22:47 przez Jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-05, 22:46

Myślę, że tu raczej chodzi o relingi.
Czy jak przebywałeś English Channel to były na tym czymś unoszącym się na wodzie relingi? Jeśli tak, to zapewne zauważyłeś, jak opadają na nie spódnice. A kitle nie opadają, bo trzymają się na ramionach. Oczywiście damskie kitle. Bo na temat męskich nic nie wiem.
Ostatnio zmieniony 2022-10-05, 22:47 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-12, 20:29

Andej
wiedza nie boli. Sprawdz znaczenie w słowniku. Jeżeli zaś nie wiesz jak krąży krew w organizmie- wez podrecznik do podstwówki.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-12, 20:40

Zastanawiam się, czy w odpowiedzi zakpić sobie? Czy zgłosić post? Czy, po zastanowieniu się, zakończyć?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-12, 20:41

Andej
spójności nie ma, bo odpowiadałam na Twoj chamski post.
jeśli robicie sobie i to na stojąco i wzajemnie w tym samym czasie. Podziwiam.
Zadałbym niedyskretne pytanie, jak często sobie to robicie. Ale to zbyt intymne.
Rzeczywiście, tyle śmiechu warte, ile absurdalne.
Nie moja wina, ze piszesz nie na temat. Ja nie rozumiem, czemu takie odzywki. Ja pisze na temat, odpowiadam nawet na głupie posty. Nie masz nic do wniesienia w tym temacie, robisz tylko bydło. A propos bydła- odpowiedziałam na absurdalne stwierdzenie o krążeniu. Przeczytaj, może się czegoś nauczysz. Słowa histerektomia i reling poznane? jak z dzieckiem...
Ja jedynie napisałam że kobiety powinny mieć prawo do noszenia spodni zamiast spódnicy?sukienki. Zwłaszcza kobiety z autyzmem.Nie domagam się braku zasad, noszenia szpilek w chlewie i tak dalej. Czemu ciągle kłamiesz? Cały ten wątek już przeslany na grupy autystyczne, pójdzie też na angielskojęzyczne/. jako przykład że katolicy najchętniej by nas zagazowali.
Jozek
Nie rozumiem o co xhodzi Dzdzownicy.
Czyzby miala problem z od wiekow utrwalonym i przez nikogo nie kwestionowanym ubiorem personelu szpitalnego, czy tez weterynaryjnego jak widac z jej wypowiedzi.
nie, w szpitalach nie nosi się kitli. Nie mam problemu z ubraniem lekarskim. Nosi się albo fartuch lekarski, zapinany od przodu, albo chirurgiczny, zapinany z tyłu. A teraz spodenki+bluza. Oczywiście na to idą jednorazóki np. w sali operacyjnej.Gdzie ja pisze że mam problem z ubraniem lekarskim? Pisze że jest problem z ubraniem w szkole, na egzamin i w rozmowach o prace. I tylko tyle. I że dziewczęta w szkole i kobiety w sytuacjach oficjalnych powinny mieć parwo do spodni.Wieć skąd te kłamstwa?

Moderacja, jeżeli Andej na takie odzywki nie dostaje bana, to naprade szkoda tu siedzieć.
podkreślenie na czerwono moje , Masz racje z 3 ostrzeżeniami nie można siedzieć - żegnam Dezerter
Ostatnio zmieniony 2022-10-12, 20:58 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-12, 20:44

Pomawianie katolików o żądzę mordu zgłaszam moderacji.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: sądzony » 2022-10-12, 20:46

Dżdżownica pisze: 2022-10-12, 20:41 ... jako przykład że katolicy najchętniej by nas zagazowali.
Pani nie obraża. Ja nie gazuję.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Dżdżownica

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dżdżownica » 2022-10-12, 20:51

nawzajem, też zgłosiłam. Ja nikomu nie wysyłam tekstów o seksualnym podtekscie, chamskich i zupełnie nieuzasadnionych.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: sądzony » 2022-10-12, 20:55

Andej pisze: 2022-10-05, 19:18
Dżdżownica pisze: 2022-10-05, 11:46 W niedziele stoimy sobie z siostra i robimy histerektomie.
jeśli robicie sobie i to na stojąco i wzajemnie w tym samym czasie. Podziwiam.
Zadałbym niedyskretne pytanie, jak często sobie to robicie. Ale to zbyt intymne.
Rzeczywiście, tyle śmiechu warte, ile absurdalne.
No faktycznie @Andej takie to nieładne było. Winieneś chyba przeprosiny?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Andej » 2022-10-12, 21:04

Czy w histerektomii widzisz jakieś odniesienie seksualne? Przeczytaj post, do którego się odniosłem. ,
Wiem, że niektórym wszystko kojarzy się z seksem. Mi histerektomia kojarzy się z zabiegiem, przy którym pacjentka musi być w pozycji horyzontalnej. Zatem robienie jej na stojąco uznałem za absurdalne.
Czy dokonasz rozbioru logicznego zdania?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5194
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 820 times
Been thanked: 1373 times

Re: Ubiór kobiet

Post autor: abi » 2022-10-12, 21:12

sądzony pisze: 2022-10-12, 20:55
Andej pisze: 2022-10-05, 19:18
Dżdżownica pisze: 2022-10-05, 11:46 W niedziele stoimy sobie z siostra i robimy histerektomie.
jeśli robicie sobie i to na stojąco i wzajemnie w tym samym czasie. Podziwiam.
Zadałbym niedyskretne pytanie, jak często sobie to robicie. Ale to zbyt intymne.
Rzeczywiście, tyle śmiechu warte, ile absurdalne.
No faktycznie @Andej takie to nieładne było. Winieneś chyba przeprosiny?
juz nie ma komu
ale grunt ze pobozny jest i ma wiedze

Dodano po 8 minutach 57 sekundach:
dla mnie nie ma nic dziwnego w tekscie ze lekarka czy anestezjolog stoja sobie z pielegniarka przy stole operacyjnym i robia histerektomie pacjentce
ale jak ktos chce uderzyc to kij znajdzie
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ubiór kobiet

Post autor: Dezerter » 2022-10-12, 21:50

Ja myślę, że o ubiorze kobiet już wszystko sobie powiedzieliśmy
może podsumuje
Kobieta może ubierać się tak jak lubi i chce, byle nie przekraczała granic "odsłaniania swojej kobiecości", bo wówczas to niech nie oczekuje od normalnego mężczyzny jak np. ja, by nie traktował ją jak obiekt seksualny i ... patrzył w oczy ;)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany