Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.

Zamknąć/usunąć czy zostawić wątek Hipergamia?

Czas głosowania minął 2023-02-06, 19:08

Jestem za zamknięciem/usunięciem wątku
7
41%
Jestem za pozostawieniem wątku
6
35%
Nie mam zdania - niech większa ilość głosów za lub przeciw zadecyduje
4
24%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Dezerter » 2023-02-03, 19:08

Od samego początku wątek był kontrowersyjny i gdyby nie to, że założył go poważny, znany i szanowany Smok Eustachy, to bym dawno go zamknął
swój pogląd wyraziłem w wątku
SmokEustachy pisze: 2021-12-08, 23:53 To jest ciekawy materiał na czasie:
{może i na czasie :( , ale w USA a nie w Polsce i ostrzegam, że pełno tam bluzgów, seksistowskich odzywek, seksu, ja jestem zdegustowany i nie polecam! - Dezerter}
teraz po raz pierwszy ktoś zgłosił cały wątek
więc
vox populi vox Dei
głosujemy i to forumowicze zadecydują, czy blokujemy i usuwamy wątek czy zostawiamy

Głosujemy do niedzieli do 23
Ostatnio zmieniony 2023-02-03, 19:09 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Ate
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 4 sie 2022
Has thanked: 82 times
Been thanked: 60 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Ate » 2023-02-03, 19:18

Co prawda nie jestem osobą, która zrobiła zgłoszenie, ale od siebie dodam, że mnie od początku dziwiło, że taki wątek w ogóle na tym forum jest... Co jest w głowach tych ludzi, jeśli mają się za katolików a jednocześnie promują taki ściek, takie bagno ideologiczne które tylko dodatkowo osłabia relacje między płciami, a wiemy przecież, że rodzina rozumiana jako małżeństwo kobiety i mężczyzny jest w dzisiejszych czasach pod szczególnym ostrzałem... A to jest tylko kolejna z wielu głów antyrodzinnej hydry.... To tak samo toksyczne jak współczesny wykolejony feminizm, jak ci faceci mogą najeżdżać na feminizm, a nie widzą, że ich chora ideologia to tylko druga strona tej samej monety..
Ostatnio zmieniony 2023-02-03, 19:18 przez Ate, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Andej » 2023-02-03, 19:23

A jakie są przyczyny tego wniosku? Co przemawiać ma za usunięciem?
I co założyciel wątku ma do powiedzenia na ten temat?

----------------------
A tak ogólniej. Co z wątkami od dawna martwymi?
Co z wątkami wielokrotnymi, tj. dotyczących tego samego tematu, ale zakładanych prze różne osoby?

-------------------------
Dla mnie jest sprawą całkowicie obojętną, czy będzie ten wątek, czy nie. Nie wadzi. Ani nie pasjonuje. Uważam, ze temat sam w sobie ciekawy i intrygujący. Ale dyskusja obecna raczej nie dotyczy hipergamii. Jeśli można to nazwać dyskusją.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Dezerter » 2023-02-03, 19:41

Andej pisze: 2023-02-03, 19:23 A jakie są przyczyny tego wniosku? Co przemawiać ma za usunięciem?
I co założyciel wątku ma do powiedzenia na ten temat?
Napisałem, że ktoś zgłosił wątek
@SmokEustachy może głosować i może się wypowiedzieć
A tak ogólniej. Co z wątkami od dawna martwymi?
Co z wątkami wielokrotnymi, tj. dotyczących tego samego tematu, ale zakładanych prze różne osoby?
A komu i w czym przeszkadzają martwe watki? były takie co odżywały po latach
Z wątkami na ten sam temat to rzeczywiście słabo ogarniamy, a co proponujesz? Łączyć, wrzucać wszystkie do jednego worka? A może jednak tak jak teraz, pozwolić wciąż na nowo (ciągle są nowi forumowicze) omawiać nurtujące sprawy?
Dla mnie jest sprawą całkowicie obojętną, czy będzie ten wątek, czy nie. Nie wadzi. Ani nie pasjonuje. Uważam, ze temat sam w sobie ciekawy i intrygujący. Ale dyskusja obecna raczej nie dotyczy hipergamii. Jeśli można to nazwać dyskusją.
Trzecia opcja jest więc dla ciebie, ale nie ma obowiązku głosowania.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5326
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 845 times
Been thanked: 1403 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: abi » 2023-02-03, 19:42

Dezerter pisze: 2023-02-03, 19:08 Od samego początku wątek był kontrowersyjny i gdyby nie to, że założył go poważny, znany i szanowany Smok Eustachy, to bym dawno go zamknął
jakby go zalozyla abi juz bylby w koszu 8-|
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Dezerter » 2023-02-03, 19:51

Mylisz się siostro, byłby usunięty, jak by go założył jakiś nowy nieznany użytkownik
a abi/Abigail to jest poważny, znany i szanowany użytkownik :ymhug:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5326
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 845 times
Been thanked: 1403 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: abi » 2023-02-03, 20:01

sorry to moja samoocena przemowila
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Andej » 2023-02-03, 20:54

Dezerter pisze: 2023-02-03, 19:41 Napisałem, że ktoś zgłosił wątek
Napisałeś. Fakt. Ale nie napisałeś, jakie są argumenty. Czy są jakieś? Czy tak, bo tak?
Co temu komuś przeszkadza w wątku?
Co temu komuś przeszkadza w temacie hipergamii?
Co jest złego w tym temacie?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Dezerter » 2023-02-03, 21:50

Andeju jako zasłużony i długoletni Moderator wiesz, że obowiązuje nas dyskrecja, więc jeśli autor zgłoszenia sam się ujawni, to on to może zrobić, każde zgłoszenie jest anonimowe :!: , i za każde jesteśmy wdzięczni, bo pomagają nam utrzymać dobry poziom forum
ale poinformuje cię, że napisał długie i merytoryczne uzasadnienie- chyba najdłuższe z tych , które pamiętam
Ostatnio zmieniony 2023-02-03, 21:51 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Michał91
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 234
Rejestracja: 17 lis 2022
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 23 times
Been thanked: 14 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Michał91 » 2023-02-03, 22:06

To nawet nie chodzi tylko o to czy tam są prezentowane treści punktujące psycho-feminizm który jest rzeczywiście głupi, Smok Eustachy wychodzi z założenia że skoro nie podoba mu się coś to Chrześcijanie powinni przyjąć stronę jakiegoś konfliktu i od tak na pstryknięcie palcem adoptować wszystkie wzorce, słownictwo oraz wizję świata takich osób gdzie promowana jest darwinowska wersja człowieka i jego zachowań w społeczeństwie mimo że wyraźnie widać że mamy do czynienia z promowaniem lustrzanych zwyczajów do psycho-feminizmu jakimi jest jakiś psycho-patryjarchat czy różne właśnie ruchy inceli.

Eustachy, wystrzeliłeś jak z procy z tematem w którym założyłeś wąskie klapki na oczy nawet nie zakładając że jest jeszcze całkiem inna strona medalu tego typu internetowych rozgrywek. Większość polskich youtuberów tworzy swoje kanały na zasadzie robienia burzy oraz niby konfliktów które nabijają im liczniki, są to często tematy tak dobrane aby wzbudzać negatywne emocje u widzów często dzieląc ich, podburzając, tego typu metoda jest używana na różnych konferencjach dotyczących pato gali. W ten sposób zachęcasz ludzi do angażowania się w tematy które kompletnie są poza nawiasem świata chrześcijańskiego, wręcz jest to narzędzie w rękach "złego", dajesz tym ludziom argumenty oraz pokazujesz że tego typu metoda jest skuteczna, oczywiście tu chodzi tylko o pieniądze, o robienie zasięgów i uwierz mi że wszyscy którzy tworzą tego typu filmy nie wierzą nawet w to co mówią i robią ale odgrywanie tego typu rolek w opozycji do innych youtuberów sprawia że zwykły przeciętny zjadacz chleba słyszy nicki, nazwiska imiona i zaczyna wyszukiwać, zaczyna wchodzić w jakieś chore historyjki, zaczyna to analizować, komentować, brać strony, a to jest tylko zwykły cyrk.
Według mnie dałeś się wpuścić w maliny oraz stałeś się pewnym pionkiem który chodzi i jeszcze roznosi po różnych miejscach tą gnojowice niczym ciepłe i świeże bułeczki.

Sam temat oraz krytyka różnych patologicznych wzorców kulturowych które wykorzystują świadomie czy nieświadomie jedną z płci albo które występują systemowo jest okey czy chociażby tego jak biologia pewne rzeczy czy zachowania może determinować ale z poszanowaniem mężczyzn i kobiet w szczególności Chrześcijan to jest wymóg najważniejszy i bez promowania jako autorytety w tego typu kwestiach osób spoza świata chrześcijańskiego jako tych którym należy się podporządkować w danym zagadnieniu jako speców od wszystkiego, choć mogą mieć sporo racji to należy zachowywać dystans szczególnie co do języka oraz pojęć. Krytyka wielu zjawisk i patologii społecznych jest jak najbardziej potrzebna ale to że taka krytyka ma gdzieś miejsce i jakieś podstawy nie oznacza tego że nagle tam placki czekoladowe rozdają.
Ostatnio zmieniony 2023-02-03, 22:44 przez Michał91, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Andej » 2023-02-04, 07:54

Dezerter pisze: 2023-02-03, 21:50 Andeju jako zasłużony i długoletni Moderator wiesz, że obowiązuje nas dyskrecja, więc jeśli autor zgłoszenia sam się ujawni, to on to może zrobić, każde zgłoszenie jest anonimowe :!: , i za każde jesteśmy wdzięczni, bo pomagają nam utrzymać dobry poziom forum
ale poinformuje cię, że napisał długie i merytoryczne uzasadnienie- chyba najdłuższe z tych , które pamiętam
Po raz trzeci zadaje to samo pytanie. Nie interesuje mnie kto tego chce, ale dlaczego.

Z Twoich wymijających odpowiedzi wynika, że nie podano żadnych przesłanek wspierających zamknięcie wątku. Po prostu, ktoś nie chce i już. Bez podawania przyczyn. Albo z niechęci do Smoka.

Więcej nie będę drążyć. Nie chcesz podać argumentów przedstawionych przez wroga wątku, to trudno.

Zauważam jeno, że zjawiska hipergamii w ten sposób nie da się zlikwidować. Można nałożyć cenzurę na ten temat zgodnie z najlepszymi wzorcami socjalistycznymi. Po prostu, komuś się nie podoba i spokój. Ale zamknięcie wątku nie ograniczy hipergamii, bo jest ona zjawiskiem naturalnym. Jest przejawem, jak najbardziej naturalnego, dążenia do doskonałości.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Dezerter » 2023-02-04, 09:42

Czy wolne anonimowe demokratyczne głosowanie nazywasz "socjalistyczną cenzurą"? tobie się pojęcia pomyliły!

Dodano po 6 minutach 17 sekundach:
Na poranek sobotni jest 5 za usunięciem a 3 za pozostawieniem, więc ... kto chce zostawienia wątku niech głosuje jeśli jeszcze nie głosował
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2357
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 298 times
Been thanked: 317 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: Arek » 2023-02-04, 09:53

Jeśli to ma iść w tym kierunku, to pewnie podziękuję za bycie na forum. Nie wykluczam nikogo, ale nie mam potrzeby brać udziału w dyskusji, która jest wymysłem przekraczającym stan naturalny. Szukanie Prawdy mnie bardzo interesuje. Ale szukanie nieprawdy w nieprawdzie odbiega od piękna przyrody. Nie czuję by mi tego było potrzeba.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5326
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 845 times
Been thanked: 1403 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: abi » 2023-02-04, 16:03

Michał91 pisze: 2023-02-03, 22:06
Eustachy, wystrzeliłeś jak z procy z tematem w którym założyłeś wąskie klapki na oczy
chlopak, ale tobie sie zwiazki frazeologiczne myla ;) wąskie gardło i klapki na oczach

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Dezerter pisze: 2023-02-04, 09:48 kto chce zostawienia wątku niech głosuje jeśli jeszcze nie głosował
a jesli głosował to juz drugi raz nie moze :ymblushing:
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: Usunąć czy zostawić wątek Hipergamia - głosowanie!

Post autor: SmokEustachy » 2023-02-05, 12:58

Zgłoszenie to jest wynikiem kapitulacji intelektualnej wobec w/w zjawisk i niezdolnością do oceny. Jadę na razie w autobusie i siedzę na komórce ergo czcionka za mała aby czytac to wszystko. Ergo muszę dojechać.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”