Żona Mahometa

Rozmowy na temat wyznawców islamu, których głównym prorokiem jest Muhammad a Bogiem Allah.
ODPOWIEDZ
Piotrek

Post autor: Piotrek » 2016-03-07, 15:07

Cieszy mnie, że Syria jest krajem muzułmańskim. Religię widzę jako turystyczną wizytówkę Syrii :). Islam może się wiele nauczyć ze słów Chrystusa, jak przebaczenie za zło.

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-03-08, 17:42

Pisz Piotrek prosze na temat albo wcale. A znakowanie terytorium jako ziemia ( forum ) allacha przez ciagle odniesienia do islamu sa magia, a nie rzeczywistoscia.
Nie badz taki pies, co kazdy krzaczek musi obsikac, aby pokazac, ze tu byl.

Benjamin

Post autor: Benjamin » 2016-03-09, 20:43

Piotrek, ale Cie goni ... to tragedia, ze Syria przyjela kult pedofila, bo taka jest prawda.
Mozna zauwazyc jedno przeklenstwo, ktore nosi islam w sobie ... gdzie przychodzi kult Mahometa, tam odjete zostaje blogoslawienstwo od Boga, a spadaja rozne plagi i nieszczescia.

Piotrek

Post autor: Piotrek » 2016-03-10, 03:17

Porównanie Chrystusa i proroka Mahometa nie ma sensu. Chrystus był bioenergoterapeutą i autorem cudnych halachowych mów. Mahomet wychował się w nestoriańskim otoczeniu. Był przywódcą wojskowym i politycznym na półwyspie arabskim, już za jego życia islam tam zwyciężył.

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-03-10, 08:51

Piotrek - Chrystus jest Bogiem zrodzonym, a islam to zwalcza.-
Nie wciskaj tu kitu , prosze o to.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2016-03-12, 00:19

Piotrek pisze:Porównanie Chrystusa i proroka Mahometa nie ma sensu. Chrystus był bioenergoterapeutą i autorem cudnych halachowych mów. Mahomet wychował się w nestoriańskim otoczeniu. Był przywódcą wojskowym i politycznym na półwyspie arabskim, już za jego życia islam tam zwyciężył.
Piotrze już raz ci wytłumaczyłem i jak myślałem udowodniłem!, że Jezus nie był żadnym bioenergoterapeutą - nie stosował takich metod - jeśli uważasz , że myliłem się - czekam na argumenty merytoryczne. Jeśli ich nie podasz to proszę byś więcej nie pisał o Jezusie jako o "bioenergoterapeucie" bo to jest zwykłe kłamstwo!- traktuj to jako ostatnie słowne ostrzeżenie w tej sprawie

Proszę również innych userów o niepisanie o Mahomecie jako o pedofilu, bo musicie wiedzieć, że wychodzenie za mąż w wieku 13-14 lat i rodzenie dzieci było powszechnym zwyczajem przez tysiąclecia - również w krajach chrześcijańskich! Więc bądźmy uczciwi i mądrzy , a nie ahistoryczni!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-03-12, 09:13

Dobrze - czy szesciolatki to tez juz nie dzieci?
A taka dziewczynke mahomet ( zreszta bez jej woli ) gwalcil, ... czy jako maz, czy jako pedofil? Uczciwie stawiam sprawe.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: od konika

Post autor: Dezerter » 2016-03-12, 23:57

konik pisze:Dobrze - czy szesciolatki to tez juz nie dzieci?
A taka dziewczynke mahomet ( zreszta bez jej woli ) gwalcil, ... czy jako maz, czy jako pedofil? Uczciwie stawiam sprawe.
Koniku to nie jest "uczciwe stawianie sprawy" - na stan mojej wiedzy na dzisiaj piszesz jakieś bzdury nieprawdziwe - pisz nieco rozważniej i sprawdzaj fakty.
Poproszę teksty źródłowe tezy o "gwałceniu sześciolatki", albo wycofanie tej bezpodstawnej jak dotychczas tezy.
Dlaczego proszę o niepisanie o Mahomecie jako o pedofilu, bo:
nie spełnia on definicji np SJP
pedofilia

zaburzenia seksualne polegające na odczuwaniu popędu płciowego do dzieci
1. Mahomet był normalnym facetem, który współżył z kobietami i miał normalny heteroseksualny pociąg płciowy.
2. Mahomet współżył z 9-latką, która była jego żoną już od 6 roku życia - widać więc, że prawdopodobnie czekał aż dojrzeje płciowo, czyli dla ówczesnych ludzi będzie miesiączkować - wówczas "dziewczynka staje się kobietą" - tak się mówi nawet współcześnie.
3. Był zgodnie z ówczesnym obowiązującym prawem jej prawowitym małżonkiem

Ja podobnie jak i wy jestem tym faktem zbulwersowany i oburzony - jako człowiek współczesnej wrażliwości i ojciec córki
ale
nie oceniajmy i nie nazywajmy ludzi z VII wieku określeniami, których wówczas nawet nie było!
Można pisać, że wedle współczesnych standardów i współczesnego np Polskiego prawa Mahomet dla mnie był pedofilem, czy , że dzisiaj można go nazwać pedofilem, ale z tym zastrzeżeniem!
Dodam, że daleki jestem od głupiej współczesnej poprawności politycznej, więc nikt nie musi wyważać drzwi otwartych - jestem za wolnością i swobodą pisania na forum, ale bądźmy mądrzy, uczciwi i stosujmy zasadę
"mogę pisać wszystko, ale właściwie po co pisać rzeczy wrogie atakujące, obrażające innych?"
apeluję o umiar i rozwagę
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-03-13, 14:07

Dezerterze - przyjmuje pouczenie.
Stanowiska nie zmieniam i dostrzegam to wiele ostrzej ( praktyczny wglad w islam kon posiada ), lecz aby nie prowadzic jalowych i gorszacych sporow, to w tym temacie kon niniejszym pysk zawiazuje :->

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: od konika

Post autor: Dezerter » 2016-03-13, 15:38

konik pisze:Dezerterze - przyjmuje pouczenie.
Stanowiska nie zmieniam i dostrzegam to wiele ostrzej ( praktyczny wglad w islam kon posiada ), lecz aby nie prowadzic jalowych i gorszacych sporow, to w tym temacie kon niniejszym pysk zawiazuje :->

Pozdrawiam serdecznie.
Ale koniku drogi - nie o taką reakcję mi chodziło - specjalnie do ciebie powiem tak - pisz/mów wszystko cokolwiek byś powiedział w obecności wiadomej twojej sąsiadki :!: ... i co ma oparcie w źródła historycznych a nie legendach internetowych.
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

od konika

Post autor: konik » 2016-03-13, 20:59

Otoz wlasnie, mowie co wiem ... a wiem co mowie. Wszystko o mahomecie posiadam z drugiej reki ( Ty tez, bo on juz dawno nie zyje ) wobec tego moge to samo napisac o bzdurach w Twoim kierunku, jak Ty w moim.
Dlatego, aby nie siac nieporozumien najlepiej na tym historie zakonczyc.
Pozdrowienia z konskiej stajni ( i z pierwszej reki ... kopyta ;-) )

Piotrek

Re: Żona Mahometa

Post autor: Piotrek » 2016-09-17, 21:29

Ja sam jestem muzułmaninem, a nigdy nie spałem z dziewczyną :).

ODPOWIEDZ