Problem z kontem!

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Rak

Re: Problem z kontem!

Post autor: Rak » 2023-02-15, 22:33

Michał91- ja to wiem, trochę się znam na pracy z kompem, bo 40 lat mojej pracy towarzyszył komputer i początkowo to był taki, jaki wy w większości nie widzieliście :) . Od momentu założenia tutaj konta nie miałam żadnych problemów, zaczęły się nagle, podejrzewam włamanie na moje konto, poprzez moją sieć, co właściwie potwierdził mój dostawca internetu, bo pokazywały się wpisy, których nie ja byłam autorem. Dlatego zmieniłam hasło, usunęłam opcje zapamiętania. I niestety problem z samoistnym wylogowywaniem jest nada, a sprawdziłam wszystkie swoje ustawienia konta.
Teraz udało mi się wysłać tę wiadomość, więc nie wiem o co chodzi, raz wysyłam a innym razem nie, bo się okazuje, że jestem wylogowana.
Ostatnio zmieniony 2023-02-15, 22:37 przez Rak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Problem z kontem!

Post autor: Dezerter » 2023-02-15, 22:44

Też po raz drugi przejrzałem twoje ustawienia i rzeczywiście wszystko jest normalnie
Przykro mi, że masz problemy
nie bardzo mogę pomóc
Na twoim koncie nie ma śladu żadnych logowań nie twoich
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Michał91
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 233
Rejestracja: 17 lis 2022
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 23 times
Been thanked: 14 times

Re: Problem z kontem!

Post autor: Michał91 » 2023-02-16, 01:05

Rak pisze: 2023-02-15, 22:33 bo pokazywały się wpisy, których nie ja byłam autorem
Co to za wpisy były?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Problem z kontem!

Post autor: Andej » 2023-02-16, 09:48

Obrazek

Wydaje mi się, że uciekła mi jedna literka z tytułu wątku.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Rak

Re: Problem z kontem!

Post autor: Rak » 2023-02-16, 10:44

:)) Andy podał mi prawidłową przyczynę.
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź, porady. Zobaczymy jak będzie dalej, najwyżej będę tu tylko czytać, nie pisać.

Rak

Re: Problem z kontem!

Post autor: Rak » 2023-02-17, 20:45

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/david63/logconnections/controller/main_controller.php on line 125: in_array() expects parameter 2 to be array, null given
Taki komunikat pokazał się, gdy mnie wywaliło i chciałam sie ponownie zalogować. Musiałam jak pisałam wcześniej na nowo w wyszukiwarce wpisać nazwę strony.
Przepraszam, że was tym zanudzam, tymi kłopotami, ale trochę mnie już to irytuje.

Rak

Re: Problem z kontem!

Post autor: Rak » 2023-02-23, 13:44

Proszę o usunięcie konta. Nic nie mogę napisać, kilka razy próbuje, wyrzuca mnie co chwilę. Zastosowałam się do wszystkich waszych sugestii, ale nie dość, że nic się nie zmieniło, to nawet uległo pogorszeniu. Teraz nawet gdy czytam przez chwile wasze wpisy na forum, automatycznie mnie wylogowuje. Szkoda, życzę każdemu z forumowiczów wszelkiego dobra.

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
Wiele razy próbowałam to wysłać, już nie chcę się w taki sposób "bawić".

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Problem z kontem!

Post autor: Dezerter » 2023-03-05, 08:57

Po wielu próbach i sprawdzaniach nic się nie dało zrobić :(
to pierwszy taki przypadek i mam nadzieję, że jedyny
Rak prosiła , by Was serdecznie pozdrowić i pożegnać
Doradziłem założenie nowego konta z nowym e mailem, więc do zobaczenia mam nadzieję na forum
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Problem z kontem!

Post autor: Andej » 2023-03-05, 10:08

Konto kątem Raka. Kątem który, wydaje mi się, jest jej potrzebny. A i nam dobrze, gdy wychyla się z kąta konta. Nie znam się na tym, ale czy to nie problem sprzętowy lub z przeglądarką? Mój komp robi mi też dziwne myki. Nie tu, ale na Allegro. Coś, czego nie mogłem przeskoczyć, ani specjaliści z Allegro rozwiązać (czekam na informatyka, który zerknie na mój komp).

Ale żyby nie było tak, że brakuje problemów z Forum na Forum. Jest coś, co mnie nieco drażni. A może też zniechęca wielu przypadkowych zaglądaczy, poszukiwaczy forów. Otóż są dwie pozycje między którymi nie ma korelacji. A sądzę, że powinna być. Mianowicie: NOWE POSTY (widoczne tylko dla zalogowanych) oraz AKTYWNE TEMATY (widoczne tylko dla niezalogowanych). Rozumiem, że algorytm jest różny.
O ile Nowe posty dla zalogowanych działa logicznie, to Aktywne tematy dla niezalogowanych wprowadza w błąd. A dzieje się tak dlatego, bo nie ma tam aktualnych dyskusji, które nie raz dotyczą tematów interesujących szersze rzesze ludzi. Nie ma też tematów, w których jest najwięcej postów. Nie ma też tych, które były najczęściej otwierane w ostatnim tygodniu.
Zatem zapytowywuję, czy nie można uatrakcyjnić Aktywnych tematów tak, aby nowa osoba miała przegląd tego, co najżywsze i najważniejsze? Jeśli dałoby się, to dobrze byłoby na tej liści umieścić także stałe pozycje, jedną, dwie może nawet trzy, które są uznane za najważniejsze. Tak, aby były one widoczne stale i dla każdego, kto nasz szuka. Wydaje mi się, że jednym z takich tematów mogłyby być czytania na każdy dzień. Mogłyby, gdyby więcej osób wspierało swą aktywnością ten wątek.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Problem z kontem!

Post autor: Morkej » 2023-03-06, 18:50

Andej pisze: 2023-03-05, 10:08
Zatem zapytowywuję, czy nie można uatrakcyjnić Aktywnych tematów tak, aby nowa osoba miała przegląd tego, co najżywsze i najważniejsze? Jeśli dałoby się, to dobrze byłoby na tej liści umieścić także stałe pozycje, jedną, dwie może nawet trzy, które są uznane za najważniejsze. Tak, aby były one widoczne stale i dla każdego, kto nasz szuka. Wydaje mi się, że jednym z takich tematów mogłyby być czytania na każdy dzień. Mogłyby, gdyby więcej osób wspierało swą aktywnością ten wątek.
Powinno już być ok. Co prawda nie ma tam przypiętych pozycji, ale te najżywsze (czytanie na każdy dzień też) już się pojawiają.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”