Dział towarzyski

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Dział towarzyski

Post autor: Andej » 2023-04-30, 09:03

Konieczny dział ogłoszeń. Na razie niehandlowych. Oddam maść na odciski, albo zawiozę na działkę. Jak też towarzyskie: Zapraszam na grilowanie.
Jest duża i coraz większa ilość osób, którym zależy stworzeniu konkurencji fejsbukom. Mi się to nie podoba, ale to signum temporis. Nie musze z tego korzystać. Co nie znaczy, że kiedyś się do tego przekonam.
Nie podoba mi się ten pomysł, ale wspieram jego powstanie. Bo jest to odpowiedź na zapotrzebowanie forumowiczów. Vox populi, vox Dei. Może za grubo, ale jeśli są takie tendencje i możne je wykorzystywać z dobrych celach, to czemu się przed tym wzbraniać? To, ze jestem starym prykiem i malkontentem nie musi oznaczać, że będę inicjatywy młodziaków cały czas taranował. Waza dyskusja uświadomiła mi, że odczuwacie potrzebę. Sterujcie dalej w dobrą stronę. Wspieram od teraz Waszą inicjatywę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”