Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 710 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-09, 21:22

faraon pisze: 2023-11-09, 21:20
CiekawaXO pisze: 2023-11-09, 21:15
faraon pisze: 2023-11-09, 21:05 Dez, tu akurat zaczadzenie, itp. bylo w odwrotna strone, od 8 lat.
A co do pomagania to wlasnie to robie, tak jak robilem to juz jako nastolatek pasem, tyle ze zamienilem pas na slowa. Wiem ze ciezko mnie nieraz zrozumiec, bo mysle innymi kategoriami, ale staram sie zaczeta robote doprowadzac do konca. Nie chciales zrobic tego o co prosilem w PW, to teraz widzisz skutek, a chcialem to lagodniej zakonczyc.
Nic nie trzeba kończyć, po prostu zacznij od nowa i zawstydzaj ludzi swoim pomaganiem, i przestań pisać i myśleć o Marku:P
To przeszłość, on nie wróci:D
Nie moge zapomniec, bo po prostu szkoda mi go, bo chcialem jedynie by pewne rzeczy zrozumial.
Dlatego prosilem Deza by zlikwidowal moje konto, bo Marek nie wroci dopuki ja tu bede, a jest potrzebny. Dlatego tez wczesniej pisalem byscie go sluchali.
Nie wiem czy Marek coś takiego pisał, więc się nie odnoszę.
Po prostu daj mu spokój, on nie chce rozumieć tego co tam masz mu do przekazania. Nie bądź stalkerem:)

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-11-09, 21:24

Dodam jeszcze, że nawet gdybym nigdy nie był Katolikiem to regulamin forum mówi, że:
§ 3
Forum jest otwarte dla osób wierzących i niewierzących. Prawo do wypowiedzi posiadają wyłącznie osoby zarejestrowane. Używany login nie może obrażać niczyich uczuć.
A skoro jest otwarte nawet dla ateistów to chyba tym bardziej dla chrześcijan innych wyznań.
Ostatnio zmieniony 2023-11-09, 21:25 przez Ojciec.Pablito, łącznie zmieniany 1 raz.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: faraon » 2023-11-09, 21:26

Ciekawa, ale tym do przekazania bylo wlasnie to co sie ostatnio dzialo i wielu zrozumialo, a o czym teraz sama dyskutujesz w tym swoim watku. Choc nie calkiem to do wszystkich dociera. Ot co.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 710 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-09, 21:27

Jesteś katolikiem, bo jesteś zagubiony?
To już niech filozofowie się tym zajmą.
No nie wierzę że z postem o którym pisze, miałeś intencję o jakich piszesz, czyli dobre.
I to już mamy wyjaśnione.

Po prostu szanuj zasady cudzego forum. Tyle. Nie moralizuj aż tak dużo, bo nie jesteś ideałem. To jest moje dla ciebie.
Czasami mam wrażenie, że chciałbyś być tym katolikiem i jednym z nas. I możesz być jednym z nas, nim nie będąc. Po prostu szanuj nasza religię w pierwszej kolejności.

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
Ojciec.Pablito pisze: 2023-11-09, 21:24 Dodam jeszcze, że nawet gdybym nigdy nie był Katolikiem to regulamin forum mówi, że:
§ 3
Forum jest otwarte dla osób wierzących i niewierzących. Prawo do wypowiedzi posiadają wyłącznie osoby zarejestrowane. Używany login nie może obrażać niczyich uczuć.
A skoro jest otwarte nawet dla ateistów to chyba tym bardziej dla chrześcijan innych wyznań.
Ktoś cię wygania?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14999
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: Dezerter » 2023-11-09, 21:48

faraon pisze: 2023-11-09, 21:20
CiekawaXO pisze: 2023-11-09, 21:15
faraon pisze: 2023-11-09, 21:05 Dez, tu akurat zaczadzenie, itp. bylo w odwrotna strone, od 8 lat.
A co do pomagania to wlasnie to robie, tak jak robilem to juz jako nastolatek pasem, tyle ze zamienilem pas na slowa. Wiem ze ciezko mnie nieraz zrozumiec, bo mysle innymi kategoriami, ale staram sie zaczeta robote doprowadzac do konca. Nie chciales zrobic tego o co prosilem w PW, to teraz widzisz skutek, a chcialem to lagodniej zakonczyc.
Nic nie trzeba kończyć, po prostu zacznij od nowa i zawstydzaj ludzi swoim pomaganiem, i przestań pisać i myśleć o Marku:P
To przeszłość, on nie wróci:D
Nie moge zapomniec, bo po prostu szkoda mi go, bo chcialem jedynie by pewne rzeczy zrozumial.
Dlatego prosilem Deza by zlikwidowal moje konto, bo Marek nie wroci dopuki ja tu bede, a jest potrzebny. Dlatego tez wczesniej pisalem byscie go sluchali.
Czy wy to widzicie?!
Nie moge zapomniec, bo po prostu szkoda mi go, bo chcialem jedynie by pewne rzeczy zrozumial. @-)
ty jesteś jakiś psychofan
myślałem, że się ogarniesz i zrozumiesz, że ci pomogę, ale widzę, że rzeczywiście lepiej dla ciebie będzie jak odpoczniesz na dłużej od nas
to co pożegnasz się z nami?
wróć jak się zmienisz, "weźmiesz rozwód z Markiem" i zaczniesz nowy rozdział
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: faraon » 2023-11-09, 21:50

Czyzbys chcial abym tobie tez cos musial tlumaczyc. ;)
Usuwaj konto i nie marudz. Wiesz dobrze ze mam nastepna robote i nie moge przesiadywac na forum.
Ostatnio zmieniony 2023-11-09, 21:53 przez faraon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-11-09, 21:53

faraon pisze: 2023-11-09, 21:50 Czyzbys chcial abym tobie tez cos musial tlumaczyc. ;)
Usuwaj konto i nie marudz.
Nie rób tego. Proszę. :-o
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14999
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: Dezerter » 2023-11-09, 22:09

faraon pisze: 2023-11-09, 21:50 Czyzbys chcial abym tobie tez cos musial tlumaczyc. ;)
Usuwaj konto i nie marudz. Wiesz dobrze ze mam nastepna robote i nie moge przesiadywac na forum.
Dzięki za Jozka i za faraona - obie postacie trwale się zapisały w historii forum
ale czekam na lepszego ciebie po "wyleczeniu z Marka"
dzwoń, wpadaj na kawę i dobre wino
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: faraon » 2023-11-10, 13:51

Lepszego juz nie bedzie chyba ze zaczniesz myslec takimi samymi kategoriami jak ja. ;)
A na kiedy planujesz to zamkniecie konta? Bo zaczynam sie niecierpliwic, a robota czeka.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14999
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: Dezerter » 2023-11-10, 18:10

Dziś przed północą?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: faraon » 2023-11-10, 19:32

Dezerter pisze: 2023-11-10, 18:10 Dziś przed północą?
Az mnie wystraszyles, ta polnoca. :D Boje sie co sie pozniej bedzie dzialo. ;)
I co zona i sasiedzi powiedza jak zaczne prace o polnocy. ;)
Ostatnio zmieniony 2023-11-10, 20:00 przez faraon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 710 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-10, 19:35

@faraon A będziesz wracał na forum?
Ostatnio zmieniony 2023-11-10, 19:45 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: faraon » 2023-11-10, 19:58

CiekawaXO pisze: 2023-11-10, 19:35 @faraon A będziesz wracał na forum?
Mam adresy mailowe do wielu osob, wiec pewnie bede z nimi utrzymywal kontakt, bo nowego konta nie mam zamiaru zakladac.
Pewnie tez od czasu do czasu poczytam ciekawe tematy czy wypowiedzi, ale nie chce juz pisac, bo to zabiera najwiecej czasu, szczegolnie gdy ciagle ktos cos przekreca i ciezko sie porozumiec.
Moze kiedys, jak dyskusje beda bardziej logiczne. ;) Ale jak na razie mam zajecie na 2 lata.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 710 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-10, 21:24

To ja powiem tak: wróć za miesiąc. W sumie wtopiłeś się w to forum, jesteś jego cześcią więc uważam że powinieneś wrócić.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Podziękowania i rozwiązywanie problemów - ad personam.

Post autor: faraon » 2023-11-10, 21:48

CiekawaXO pisze: 2023-11-10, 21:24 To ja powiem tak: wróć za miesiąc. W sumie wtopiłeś się w to forum, jesteś jego cześcią więc uważam że powinieneś wrócić.
To pierwszy powod ze nie powinienem wracac, a drugi to taki ze mam inne zajecie, ktore przez problemy zdrowotne i mase biurokracji znacznie sie opoznia.
Mam juz przygotowane 10 fisharmonii do renowacji, z ktorych kazda wymag od 2-4 mies pracy by pierw rozebrac na czynniki pierwsze, wyczyscic kazda czesc z osobna, zaimpregnowac przeciw robakom, zrobic nowe miechy, naprawic lub dorobic uszkodzone czesci, tak drewniane jak i metalowe, a pozniej mozolnie skladac i regulowac by wszystkie elementy i dzwieki dzialaly jak w nowym instrumencie, a na koniec ladnie nawoskowac obudowe by wygladala jak nowa.

ponizej zdjeca jak niektore wygladaja i jak skomplikowana moze byc ich budowa wewnetrzna o czym swiadczy liczba tzw. registers, to te galki nad klawiatura ktorymi zmienia sie brzmienie tonacji i calego instumentu.
Najbardzie wyrafinowana jaka mam posiada 18 registers. Dwie ostatnie to wyrob jednej z najlepszych firm "Estey", z ktorej ma 4 sztuki.
Wieszosc przeznaczona jest jako charity do wyposazenia malych kosciolkow i kaplic w Polsce, ktore nie posiadaja typowych organow koscielnych.
Oprocz tego sam ucze sie grac na organach, by lepiej zrobic swoja robote.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 2023-11-10, 22:37 przez faraon, łącznie zmieniany 5 razy.

ODPOWIEDZ