"Podrywanie" po katolicku

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Dezerter » 2023-11-12, 22:30

Przeciwskazań moralno-religijnych nie znam, mamy równouprawnienie
Porady dostałaś dobre
a ja się mogę podzielić tym co mi przypomniałaś
Podobała mi się dziewczyna, ale myślałem, że jest poza moim zasięgiem, więc nie startowałem, ale widocznie ona coś zauważyła, wyczuła
i na jakiejś przerwie przyszła z moją koleżanką z klasy (okazało, że skądś się znają), która nas poznała i dała do zrozumienia, że wie, że oboje jesteśmy sobą zainteresowani - kontakt został nawiązany :)
a że dalej nic z tego nie wyszło to już inna sprawa, ale myślę, że pośrednictwo wspólnego/j znajomej to jeden z pomysłów
Powodzenia

Dodano po 6 minutach 45 sekundach:
Wersja laitowa lepsza, bo jednak faceci lubią się łudzić, że to oni zdobywają i podrywają,
więc zachęcasz , ośmielasz, by później oddać mu inicjatywę i dawać się zdobywać, ale nie za łatwo oczywiście
(w słowie zdobywać nie myślę o seksie, a o nawiązywaniu bliższych relacji)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-11-12, 22:46

wXlfX pisze: 2023-07-11, 20:14
abi pisze: 2023-07-11, 14:48
wXlfX pisze: 2023-07-11, 14:31Fotki, których użył dla choć trochę ogarniętego w internetach od razu wydają się być fake'ami więc pewnie na tym portalu bylo sami boomerzy. Choć nie było jakichś spermiarskich tekstów
jak to bedzie na polski? :-?
Zdjęcia kobiet użyte przez mężczyznę w filmiku wyglądają na nieprawdziwe (z internetu) dlatego przypuszczam, że to jacyś starzy faceci tam pisali, którzy nie potrafią tego rozpoznać.
Simpiarskie teksty to taki dziki podryw o zabarwieniu seksualnym używany zazwyczaj przez starych zboków. xd

Tak przyznam się, że sam robiłem taki eksperyment na Badoo. Założyłem konto dziewczyny (zaznaczyłem w opcjach jako katoliczka) używając dwóch fotek torszke wyzywających solidnie atrakcyjnej ruskiej typiary z insta (trochę nie fair używać kogoś zdjęć xd, ale to rosjanka więc...) No i w ciągu kilku godzin już było kilkaset polubień i kilkadziesiąt wiadomości. Szybko usunąłem, ale myślę, że jakby zostawić takie konto na dłużej to zasięgi byłyby przepotężne.
W tym sporo było wiadomości typu właśnie "hej". Także taka gościówa przejrzy te wiadomości i te o treści "hej" od razu zignoruje. Już lepiej napisać jakąś głupotę (oczywiście kulturalnie), żeby zaczepić ją. Najważniejsze jest zaczepienie, potem to już idzie.
Po pierwsze skłamałeś.
Po drugie uzyles zdjęcia jakiejś osoby ( zdjęcie i wyszukiwanie obrazu umożliwia namierzenie) przez co naraziles na nieprzyjemności być może
Kolejne to to ze chic Rosjanka i bezpruderyjna to szacunek sie kobicie należy.
Kolejne to to ze jest byla atrakcyjna to paru kolesi mogli zbyt daleko posunąć sie w fantazjach..
Brawo

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
Dezerter pisze: 2023-11-12, 22:37 Przeciwskazań moralno-religijnych nie znam, mamy równouprawnienie
Porady dostałaś dobre
a ja się mogę podzielić tym co mi przypomniałaś
Podobała mi się dziewczyna, ale myślałem, że jest poza moim zasięgiem, więc nie startowałem, ale widocznie ona coś zauważyła, wyczuła
i na jakiejś przerwie przyszła z moją koleżanką z klasy (okazało, że skądś się znają), która nas poznała i dała do zrozumienia, że wie, że oboje jesteśmy sobą zainteresowani - kontakt został nawiązany :)
a że dalej nic z tego nie wyszło to już inna sprawa, ale myślę, że pośrednictwo wspólnego/j znajomej to jeden z pomysłów
Powodzenia

Dodano po 6 minutach 45 sekundach:
Wersja laitowa lepsza, bo jednak faceci lubią się łudzić, że to oni zdobywają i podrywają,
więc zachęcasz , ośmielasz, by później oddać mu inicjatywę i dawać się zdobywać, ale nie za łatwo oczywiście
(w słowie zdobywać nie myślę o seksie, a o nawiązywaniu bliższych relacji)
Dlatego lepszym rozwiązaniem jestpracowac ad własną atrakcyjnością.Jak sie spodobasz kobiecie to ułatwi sprawę. Atrakcyjnością czyli kształtowaniem u siebie odpowiednich , przynależnych facetom cech.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-13, 06:56

Po pierwsze skłamałeś.
Po drugie uzyles zdjęcia jakiejś osoby ( zdjęcie i wyszukiwanie obrazu umożliwia namierzenie) przez co naraziles na nieprzyjemności być może
Kolejne to to ze chic Rosjanka i bezpruderyjna to szacunek sie kobicie należy.
Kolejne to to ze jest byla atrakcyjna to paru kolesi mogli zbyt daleko posunąć sie w fantazjach..
Brawo
Nie poznaję człowieka:D
No i zgadzam się, to było głupie, z realnym człowiekiem, nieodpowiedzialne i dziecinne.
Ostatnio zmieniony 2023-11-13, 06:58 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 977
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 266 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Repart » 2023-11-13, 09:21

wXlfX pisze: 2023-07-12, 17:10
Repart pisze: 2023-07-11, 21:01 Tak na marginesie, to ciekawi mnie dlaczego to zrobiłeś? W sensie dlaczego założyłeś fikcyjne konto dziewczyny.
Żeby sprawdzić jakie liczby dziewczyny potrafią wyciągnąć na tym portalu (przynajmniej te najatrakcyjniejsze), wyniki potem udostępniłem na takiej jednej grupce na fb i była ciekawa dyskusja. xd
Znasz takie powiedzenie, że karma lubi wracać nie? A lubi.

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
@Viridianabądź po prostu sobą. Wydaje mi się, że chcesz to zrobić subtelnie. I tak bym zrobił. Kolega w końcu się domyśli, nawet jak jest mega nieśmiały. I pewnie się cyka bardziej od Ciebie ;) możesz mu trochę pomóc i subtelnie przełamać pierwsze koty za płoty.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Andej » 2023-11-13, 09:31

Repart pisze: 2023-11-13, 09:24Znasz takie powiedzenie, że karma lubi wracać nie? A lubi.
Raczej nie. Gdy karma wraca, to znaczy że są jakieś kłopoty gastryczne. Najczęściej refluks. Są na to leki.
Ostatnio zmieniony 2023-11-13, 09:31 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 977
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 266 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Repart » 2023-11-13, 09:45

Akurat na tę karmę te leki mu nie pomogą. Ale przecież i on to wie, i Ty. Widzę, że @Andej w formie.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Viridiana » 2023-11-14, 12:38

Repart pisze: 2023-11-13, 09:24 @Viridianabądź po prostu sobą. Wydaje mi się, że chcesz to zrobić subtelnie. I tak bym zrobił. Kolega w końcu się domyśli, nawet jak jest mega nieśmiały. I pewnie się cyka bardziej od Ciebie ;) możesz mu trochę pomóc i subtelnie przełamać pierwsze koty za płoty.
Właśnie mnie kusiła bardziej opcja "wprost". Ale Albertus miał chyba rację, gdy napisał to:
Albertus pisze: 2023-11-12, 17:53 Może zacznij od wersji subtelnej a dopiero jak nie zadziała to przejdź do wersji szczerej.
Może w takim razie spróbuję na razie subtelnie. Mam tylko nadzieję, że cierpliwość popłaci. :))
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-14, 12:55

A ile już trwa ta zabawa w kotka i myszkę?
Czy on jest zainteresowany kimś innym?
I jesteś jego przyjaciółką?

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2544
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 154 times
Been thanked: 412 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Abstract » 2023-11-14, 13:50

Viridiana pisze: 2023-11-14, 12:38 Może zacznij od wersji subtelnej a dopiero jak nie zadziała to przejdź do wersji szczerej.
Nie wyobrażam sobie sytuacji że możesz to schrzanić jeśli coś was do siebie ciągnie. Jeśli go znasz, poproś go o "pomoc" w czymś aby nawiązać dłuższy kontakt "bazę" sam na sam, jak go nie znasz to opierasz się dużo bardziej na wyobrażeniach i tu może być różnie.

Byłem świadkiem kiedyś konwersacji dwojga nieśmiałych osób którzy umawiali się na pierwszą randkę, z nerwów oboje co drugie zdanie mówili od rzeczy a i tak wszystko zmierzało tam gdzie powinno.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

wXlfX

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: wXlfX » 2023-11-15, 02:14

Gzresznik Upadający pisze: 2023-11-12, 22:49 Po pierwsze skłamałeś.
Po drugie uzyles zdjęcia jakiejś osoby ( zdjęcie i wyszukiwanie obrazu umożliwia namierzenie) przez co naraziles na nieprzyjemności być może
Kolejne to to ze chic Rosjanka i bezpruderyjna to szacunek sie kobicie należy.
Kolejne to to ze jest byla atrakcyjna to paru kolesi mogli zbyt daleko posunąć sie w fantazjach..
Brawo
Nie wydaje mi się, żeby na tym ucierpiała. Na ig ma link do swojego OF, gdzie za jedyne kilkadziesiąt euro można ją oglądać do woli w pełnej okazałości. Także raczej nie dba zbytnio o swój wizerunek w Internecie. (Choć trzeba przyznać, że ma głowę do interesów)
Ogólnie nie nazwałbym tego oszustwem tylko sprytnym eksperymentem, który przyniósł kilka ciekawych wniosków. Oszustwo by było wtedy, gdybym podszywając się pod kobietę wyciągał kasę od nieogarniętych w internecie chłopów. (A uwierz mi, że ten sposób jest bardzo popularny xd)

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-11-15, 10:46

Jezus jak mu przyprowadzono jawnogrzesznicę jakos nie skorzysta z okazji bo juz byla jawnogrzesznicą...
Wiec sorry ale masz równać do tego poziomu.
Gdyby jakiś koleś wvten sposób wykorzystal zdjęcia twojej siostry ( nawet gdyby tez zarabiala tak pieniążki) to zadowolony byś pewnie nie byl prawda? TA KOBIETA TEZ JEST CZYJĄŚ CÓRKĄ CZY SIOSTRĄ.
to zesie powołujesz ze nie wzięłes kasy...Gratyfikacje swojego działaniai dostales przecież prawda? Nie zawsze musi być finansowa.

Dodano po 28 sekundach:
wXlfX pisze: 2023-11-15, 02:14
Gzresznik Upadający pisze: 2023-11-12, 22:49 Po pierwsze skłamałeś.
Po drugie uzyles zdjęcia jakiejś osoby ( zdjęcie i wyszukiwanie obrazu umożliwia namierzenie) przez co naraziles na nieprzyjemności być może
Kolejne to to ze chic Rosjanka i bezpruderyjna to szacunek sie kobicie należy.
Kolejne to to ze jest byla atrakcyjna to paru kolesi mogli zbyt daleko posunąć sie w fantazjach..
Brawo
Nie wydaje mi się, żeby na tym ucierpiała. Na ig ma link do swojego OF, gdzie za jedyne kilkadziesiąt euro można ją oglądać do woli w pełnej okazałości. Także raczej nie dba zbytnio o swój wizerunek w Internecie. (Choć trzeba przyznać, że ma głowę do interesów)
Ogólnie nie nazwałbym tego oszustwem tylko sprytnym eksperymentem, który przyniósł kilka ciekawych wniosków. Oszustwo by było wtedy, gdybym podszywając się pod kobietę wyciągał kasę od nieogarniętych w internecie chłopów. (A uwierz mi, że ten sposób jest bardzo popularny xd)

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: CiekawaXO » 2023-11-15, 11:56

Kradzież wizerunku nie jest karalna?
Jesli jest, złamałeś Prawo.

wXlfX

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: wXlfX » 2023-11-15, 23:07

Gzresznik Upadający pisze: 2023-11-15, 10:46 Jezus jak mu przyprowadzono jawnogrzesznicę jakos nie skorzysta z okazji bo juz byla jawnogrzesznicą...
Wiec sorry ale masz równać do tego poziomu.
Gdyby jakiś koleś wvten sposób wykorzystal zdjęcia twojej siostry ( nawet gdyby tez zarabiala tak pieniążki) to zadowolony byś pewnie nie byl prawda? TA KOBIETA TEZ JEST CZYJĄŚ CÓRKĄ CZY SIOSTRĄ.
to zesie powołujesz ze nie wzięłes kasy...Gratyfikacje swojego działaniai dostales przecież prawda? Nie zawsze musi być finansowa.
Gdyby moja siostra tak zarabiała to raczej nie przejął bym się wgl jednorazowym wykorzystaniem jej zdjęć tylko sposobem jej zarabiania. Nie wywołuj afery z niczego. xd
Jest taka znana "aktorka" Lana Rhoades. (Niestety) ma syna, który za kilkanaście lat będzie nastolatkiem, wtedy zacznie korzystać z internetu. Jak myślisz czym się bardziej przejmie, tysiącami fake kont na FB, ig i innych portalach ze zdjęciami swojej matki czy tym czym się ona zajmuje? Najgorzej jak chłopiec nic nie będzie wiedział, a potem się zagubi w internecie jak to nastolatkom się często zdarza i trafi na film z mamą w roli głównej. xd Biedny chłopiec na dodatek nigdy nie wygra żadnej kłótni z rówieśnikami bo argumenty na temat jego starej będą zawsze zbyt mocne.
CiekawaXO pisze: 2023-11-15, 11:56 Kradzież wizerunku nie jest karalna?
Jesli jest, złamałeś Prawo.
Wiem, grozi mi 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3471
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-11-16, 00:36

wXlfX pisze: 2023-11-15, 23:07
Gzresznik Upadający pisze: 2023-11-15, 10:46 Jezus jak mu przyprowadzono jawnogrzesznicę jakos nie skorzysta z okazji bo juz byla jawnogrzesznicą...
Wiec sorry ale masz równać do tego poziomu.
Gdyby jakiś koleś wvten sposób wykorzystal zdjęcia twojej siostry ( nawet gdyby tez zarabiala tak pieniążki) to zadowolony byś pewnie nie byl prawda? TA KOBIETA TEZ JEST CZYJĄŚ CÓRKĄ CZY SIOSTRĄ.
to zesie powołujesz ze nie wzięłes kasy...Gratyfikacje swojego działaniai dostales przecież prawda? Nie zawsze musi być finansowa.
Gdyby moja siostra tak zarabiała to raczej nie przejął bym się wgl jednorazowym wykorzystaniem jej zdjęć tylko sposobem jej zarabiania. Nie wywołuj afery z niczego. xd
Jest taka znana "aktorka" Lana Rhoades. (Niestety) ma syna, który za kilkanaście lat będzie nastolatkiem, wtedy zacznie korzystać z internetu. Jak myślisz czym się bardziej przejmie, tysiącami fake kont na FB, ig i innych portalach ze zdjęciami swojej matki czy tym czym się ona zajmuje? Najgorzej jak chłopiec nic nie będzie wiedział, a potem się zagubi w internecie jak to nastolatkom się często zdarza i trafi na film z mamą w roli głównej. xd Biedny chłopiec na dodatek nigdy nie wygra żadnej kłótni z rówieśnikami bo argumenty na temat jego starej będą zawsze zbyt mocne.
CiekawaXO pisze: 2023-11-15, 11:56 Kradzież wizerunku nie jest karalna?
Jesli jest, złamałeś Prawo.
Wiem, grozi mi 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny.

kazdy klient tego biznesu mówi to samo.

twierdzisz ze ta Rosjanka jest prostututka, potraktowałes ja tak samo , nawet gorzej. bo jej nie zaplaciłes za wykorzystanie do swoic celow tego co do niej nalezy , czyli jej wizerunku. jedyne do czego mona to porównac to bycie alfonsem . i złodziejem

co do tej aktorki. sprawdziłem , to jest aktorka , ale pewnej branży. Wykazujesz sie duza znajomosica tej branży.

hm taka anegdotka mi sie przypomniała. kolezanka kiedys opowiadała ze na wsi mieli taka panne co to kleiła sie do chłopców. wiadomo ze jej akcje matrymonialne nie stały zbyt wysoko .. pojawił sie jakis kandydat z zewnatrz .... oczywiscie na wieczorze kawalerskim panowie z wioski oczywiscie zaczeli go uswiadaiac w co sie pakuje co to za dziewcze nie do konca niewinne i w jak wielu przypadkach było to udowodnione.
potwierdził ze maja racje. ponoc uzył takiego sformułowania
PANOWIE MACIE RACJE , PIERWSZE OSIEM CENTYMETRÓW STRASZNIE ROZKLEPANE. NATOMIAST GŁEBIEJ , FUNKIEL NÓWKA , WOGÓLE NIE ŚMIGANA...

bys zrozumiał, w twoim wypadku i tej wymienionej osoby tylko ekran byłby przybrudzony.

Nie baw sie w oceniacza co jej syn będzie przezywał, nie kieruj uwagi na fałszywe tory, .
Okradłes kobite , tłumaczac ze mozna bo Rosjanka z jej wizerunku dla własnych celów , nie zapłaciłes, i jeszcze opowiadasz co ona robi , jak zarabia .I DORABIASZ IDEOLOGIE .
W twoim wypadku ewentualnie tylko ekran kompa zachlapany. Nic wiecej .
A tej Rosjance i tej pani od syna to zyczymy by spotkały takich facetów którzy nie beda na nie spogladali jak na kawał miesa .

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 473 times

Re: "Podrywanie" po katolicku

Post autor: konserwa » 2023-11-16, 10:45

Po coz obaj pakujecie sie w takie gowniane dyskusje?
osoby i oceny pozostawcie Bogu, a reszte zamilknac wypada.
milczenie jest zlotem, mowa srebrem, a klepanie wszerz i wzdluz co slina przyniesie kupa gnoju.
pozdrawiam.

ODPOWIEDZ