Coming Home Network przyjedża do Polski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Coming Home Network przyjedża do Polski

Post autor: kazik95 » 2024-02-19, 18:03

Właśnie dostałem maila, że jesienią pojawią się w Polsce ludzie z Coming Home Network

https://chnetwork.org/chn-pilgrimage-to-poland/

Ken Hensley, Kenny Burchard i ks. Jeffrey Steenson to ludzie (pastorzy) nawróceni z Protestantyzmu na Katolicyzm.
Prowadzący dużą misję wśród społeczności ludzi myślących o dołączniu w KK.
Towarzyszą ludziom w trakcie dołączania do KK
Oraz opekują się tymi, którzy dołączyli do KK.

Nie wiem czy będą mieli jakieś spotkanie z Polakami - jakiś event apologetyczny - ale jeśli macie jakieś wspólne kontakty to zorganizujcie.
To może być całkiem wartościowa sprawa
Jesienią 2024 roku Ken Hensley, Kenny Burchard i ks. Jeffrey Steenson poprowadzą grupę pielgrzymującą po Polsce.
Będzie to pielgrzymka "Głęboko w historii". Tak, chcemy doświadczyć piękna jednego z najbardziej historycznie katolickich krajów na świecie, jego krajobrazu, sztuki i architektury. Chcemy zwiedzić niektóre z wielkich miast Polski, w tym Warszawę, Częstochowę, Zakopane i piękny Kraków. Ale za tym wszystkim będzie kryła się prawda, historia i piękno Kościoła katolickiego. Będziemy modlić się i celebrować Mszę Świętą w jednych z najpiękniejszych kościołów na świecie. Poznamy niektórych z wielkich świętych naszej wiary: Maksymilianie Kolbe, św. Faustynie, św. Edycie Stein, a przede wszystkim o papieżu Janie Pawle II. Wszyscy trzej liderzy tej pielgrzymki, będąc konwertytami do Kościoła katolickiego z dziesięcioleciami doświadczenia jako wyświęceni duchowni protestanccy, wnoszą do swojego nauczania podekscytowanie tych, którzy znaleźli wielki skarb ukryty na polu i sprzedali wszystko, aby kupić to pole. Rozważ dołączenie do nas! Będzie to dla nas wspaniały czas, aby podzielić się naszymi historiami i nawiązać przyjaźnie na całe życie, doświadczając mocy katolickiej Polski.
Ostatnio zmieniony 2024-02-19, 18:44 przez kazik95, łącznie zmieniany 2 razy.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

ODPOWIEDZ