Nadużycie władzy

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5406
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 860 times
Been thanked: 1413 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: abi » 2024-03-15, 21:28

zaburzenia depresyjno lękowe to moje, nie przywlaszczaj
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Bruszkat
Bywalec
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2024
Ostrzeżenia: 1
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Bruszkat » 2024-03-16, 15:09

Przykro mi, rozumiem, że tak powiem, koloryt świata przy tej przypadłości.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-26, 22:20

Dezerter, czy mógłbyś nie usuwać moich postów, które nie łamią tutaj regulaminu? Wiem, że to Twoje forum, ale takie numery są trochę niepoważne. Mi też nie wszystka Twoja twórczość się tu podoba, ani nie interesuje, jednak nigdy nie przedłożyłbym swojego widzimisię nad Twoją wolność słowa.
I teraz skup się proszę, bo nie chce mi się dyskutować na ten temat, ani licytować. Pytanie pomocnicze brzmi: czy jesteś tak małostkowy, że tylko Twoje subiektywne lubię-nie lubię ma decydować o treści tego forum? Wystarczy, krótkie tak lub usunięcie tego postu, jeśli masz tylko tyle odwagi i na pewno zostawię Ci je w spokoju.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-03-26, 22:39

A jakieś konkret może? czy tylko tak chciałeś mi dokopać?
Żaden post nie jest usuwany, bo go napisał x , czy y, czy ktoś z moderacji ma widzimisię
posty są usuwane jak łamią Regulamin
albo z innego bardzo rzadkiego, a bardzo ważnego powodu i to zazwyczaj po naradzie
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-26, 22:49

Wcale nie chciałem Ci dokopać. Szczerze.
Skoro zostały usunięte to jaki ma być ten konkret?
Jedyne świadectwo ich istnienia na forum to:Obrazek
Czasem mamy różne zainteresowania lub powody pisania na forum i zastanawiam się tylko, czy jest sens tu dalej to robić.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-03-26, 22:53

Sprawdziłem i tak właśnie było w tym przypadku
napisałeś szkodliwy post narażający człowieka, który przyszedł po pomoc na kłopoty natury duchowej
- zauważyły to 2 osoby i dwie kolejne stwierdziły, że trzeba dla dobra szukającego pomocy usunąć twój post.
To forum ma charakter chrześcijański, katolicki i albo to zaakceptujesz albo ...
Jak przychodzi na takie forum człowiek, to oczekuje porad i pomocy w duchu chrześcijańskim
a nie w twoim , nie wiadomo nawet jakim :-\
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-26, 23:08

Sam nic tu nie pomogłeś. Ot napisałeś co wiedziałeś.
A szkodliwość czyjejś opinii może zarzucić każdy, na ile mu starcza rozumu.
Nie złamałem regulaminu tylko się komuś nie podobał, ostatecznie najwyraźniej tobie.
Wypadałoby chociaż powiadomić o usunięciu i jego powodzie, a nie z partyzanta.
To właśnie jest niepoważne.
Nie chce mi się tu pisać tylko to, co się tobie łaskawie podoba lub twoim klakierom
Skupiłeś się już? Mam rozumieć, że będziesz dalej popierał taką praktykę?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-03-26, 23:16

To forum ma charakter chrześcijański, katolicki i albo to zaakceptujesz albo ...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-26, 23:30

Szatan też wywodzi się z chrześcijaństwa.
Jeśli nadal ma być tak, że po cichu usuwasz czyjeś posty, bo ktoś ci rzekomo podpierdzieli jakąś wymyśloną szkodliwość, to szkoda tu dalszej rozmowy.
Do pewnych tematów i zachowań trzeba po prostu dojrzeć.
Zastanów się o co zapytałem i odpowiedz uczciwie.
To jest twoje forum więc się nie obrażę i na pewno nie chcę sprawiać ci przykrości.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4455
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-03-27, 17:57

Po pierwsze, to ja usunęłam wyżej wspomniane posty, więc ewentualne pretensje proszę kierować do mnie, a nie do Dezertera. Jeśli cokolwiek było nieprawidłowo to ja za to odpowiadam, Dezerter jest niewinny.
Po drugie, usunęłam je z istotnych powodów dla dobra Forumowicza, który mógłby ucierpieć na skutek treści zawartych w Twoim poście. Wybacz szczerość, ale Twój post był zagrożeniem i mógł wyrządzić szkodę, a bezpieczeństwo Forumowiczów (w tym także bezpieczeństwo duchowe, a o takim rodzaju mowa) jest istotnym priorytetem. Nie usuwamy postów ot tak, ale z uzasadnionych przyczyn. Na tym forum jest wyjątkowa wolność słowa i cenimy to sobie, ale ta wolność musi mieścić się w granicach bezpieczeństwa i dobra innych. To nie nadużycie władzy, a raczej przeciwieństwo, czyli służenie Forumowiczom i jest to dla nas ważne, nawet jeśli na skutek tego mamy później czytać takie zażalenia. Resztę niech Ci wyjaśni pierwszy punkt Regulaminu:
§ 1
Zasadniczym celem Forum jest rozwój osobisty w wierze katolickiej. Wątki przeciwne temu celowi mogą być automatycznie usuwane.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5406
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 860 times
Been thanked: 1413 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: abi » 2024-03-27, 18:00

:-bd faustynkowa wzięła na klate
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Dezerter » 2024-03-27, 18:46

Odpowiedziałem jasno i precyzyjnie
czego nie rozumiesz?
Nie da się wszystkiego zapisać w Regulaminie dlatego mamy moderację i dlatego się naradzamy przed podejmowaniem ważnych decyzji, by zobiektywizować nasze działania.
Czy działamy bezbłędnie i czy jesteśmy idealni - Nie
- i z tym trzeba się pogodzić i my i Wy
A jeśli pytasz czy na naszym forum jest przyzwolenie na promowanie jakiejś ezoteryki, czy jakichś odmian magii, wiedzy tajemnej itp mieszanie ludziom w głowach
to szczerze powiem, że nie,
chyba , że w wątku paranormal, inne religie i wyznania
natomiast nie w wątkach gdzie, ktoś potrzebuje pomocy
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: Adam01 » 2024-03-27, 19:01

miłośniczka Faustyny pisze: 2024-03-27, 17:57 Po pierwsze, to ja usunęłam wyżej wspomniane posty, więc ewentualne pretensje proszę kierować do mnie, a nie do Dezertera. Jeśli cokolwiek było nieprawidłowo to ja za to odpowiadam, Dezerter jest niewinny.
Po drugie, usunęłam je z istotnych powodów dla dobra Forumowicza, który mógłby ucierpieć na skutek treści zawartych w Twoim poście. Wybacz szczerość, ale Twój post był zagrożeniem i mógł wyrządzić szkodę, a bezpieczeństwo Forumowiczów (w tym także bezpieczeństwo duchowe, a o takim rodzaju mowa) jest istotnym priorytetem. Nie usuwamy postów ot tak, ale z uzasadnionych przyczyn. Na tym forum jest wyjątkowa wolność słowa i cenimy to sobie, ale ta wolność musi mieścić się w granicach bezpieczeństwa i dobra innych. To nie nadużycie władzy, a raczej przeciwieństwo, czyli służenie Forumowiczom i jest to dla nas ważne, nawet jeśli na skutek tego mamy później czytać takie zażalenia. Resztę niech Ci wyjaśni pierwszy punkt Regulaminu:
§ 1
Zasadniczym celem Forum jest rozwój osobisty w wierze katolickiej. Wątki przeciwne temu celowi mogą być automatycznie usuwane.
Wybacz, ale przy całej mojej sympatii do Ciebie pod ten paragraf można w zasadzie podpiąć każdą wypowiedź niecytującą Biblii czy KKK, a stosując go w tym miejscu ubliżasz tylko naszej inteligencji. Tym bardziej, że odnosi się on do wątku, a nie postu zakładając, że je odróżniasz. Nie wiem na jakiej zasadzie neofita został tu moderatorem, nepotyzmu czy koterii, ale to jest naprawdę kiepski pomysł. Wiara, podobnie jak życie, wymaga czasu. Lat dorastania w stabilnym otoczeniu (wierze) i doświadczenia. Moderacja na tym forum w Twoim wydaniu to w analogii jakby parolatek z dysfunkcyjnej rodziny dyktował warunki moralne dorosłym i dokonywał ich oceny. Nie dojrzejesz w ten sposób, a jedynie się wypaczysz. Kto jak kto, ale wolałbym, żebyś Ty nie oceniała więcej moich postów, a już na pewno w ten sposób. Dasz jakoś radę i zapomnimy o całej sprawie czy zamierzasz jednak nadal tak tu działać?

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4455
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-03-27, 19:34

Adam01 pisze: 2024-03-27, 19:01 Nie wiem na jakiej zasadzie neofita został tu moderatorem, nepotyzmu czy koterii, ale to jest naprawdę kiepski pomysł. Wiara, podobnie jak życie, wymaga czasu. Lat dorastania w stabilnym otoczeniu (wierze) i doświadczenia. Moderacja na tym forum w Twoim wydaniu to w analogii jakby parolatek z dysfunkcyjnej rodziny dyktował warunki moralne dorosłym i dokonywał ich oceny.
Tylko, że moderacja wcale nie polega na dyktowaniu warunków moralnych (i nawet nie podjęłabym się czegoś takiego, bo jak słusznie zauważasz - nie ma prawa takich warunków dyktować). I wcale tego nie robię, chyba ani razu nie dyktowałam tu warunków moralnych, a jeśli tak to będę bardzo zdzwiona, gdy się o tym dowiem, bo nie mam takiej świadomości ani zamiarów. Szczerze dziękuję za przydomek infantylnego neofity, wielce mi to pochlebia.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5406
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 860 times
Been thanked: 1413 times

Re: Nadużycie władzy

Post autor: abi » 2024-03-27, 19:40

@Adam01 wpadasz na forum, obrażasz ludzi
nie podoba się, to fora ze dwora
faustynkowa ok moderuje i się nie wymadrzaj
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”