Dom Dawida - serial na Primevideo :)

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chicku
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1016
Rejestracja: 18 kwie 2025
Lokalizacja: Podkarpacie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 190 times

Dom Dawida - serial na Primevideo :)

Post autor: chicku » 2025-04-19, 15:10

Polecam :) zaczałem oglądać i muszę powiedzieć, żę za takie perełki lubię primevideo

שְׁמַע יִשְׂרָאֵל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ יְהוָה ׀ אֶחָד

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarenka”