Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
- Dezerter
- Legendarny komentator

- Posty: 19714
- Rejestracja: 24 sie 2015
- Lokalizacja: Inowrocław
- Has thanked: 6615 times
- Been thanked: 4005 times
- Kontakt:
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Już Albertusa nie ma
Albertus 15 paź 2024, 22:27 {LOG USER LOGOUT}
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Dezerter, Google [Bot], panjan, Pompieri, retroentuzjasta, Semrush [Bot], sądzony
Albertus 15 paź 2024, 22:27 {LOG USER LOGOUT}
Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Dezerter, Google [Bot], panjan, Pompieri, retroentuzjasta, Semrush [Bot], sądzony
Ostatnio zmieniony 2024-10-15, 22:51 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.
-
Albertus
- Złoty mówca

- Posty: 8704
- Rejestracja: 12 mar 2016
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 685 times
- Been thanked: 1315 times
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
No niestety ale nadal jestem zalogowany i nie musiałem się logować aby napisać tego posta i nadal nie mogę się wylogować.
-
retroentuzjasta
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Usun ciasteczka przeglądarki może?
Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Poza tym na dole forum jedt też opcja usunięcia cuasteczek forum. Sitobuj to wykonac

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Poza tym na dole forum jedt też opcja usunięcia cuasteczek forum. Sitobuj to wykonac

-
Albertus
- Złoty mówca

- Posty: 8704
- Rejestracja: 12 mar 2016
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 685 times
- Been thanked: 1315 times
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Bardzo dziękuję za radę!
Usunąłem "ciasteczka" i udało się wylogować!
Niestety problem nie do końca zniknął bo teraz za każdym razem chcąc się wylogować muszę usuwać wszystkie ciasteczka z witryny. Inaczej jest tak samo jak poprzednio.
Usunąłem "ciasteczka" i udało się wylogować!
Niestety problem nie do końca zniknął bo teraz za każdym razem chcąc się wylogować muszę usuwać wszystkie ciasteczka z witryny. Inaczej jest tak samo jak poprzednio.
Ostatnio zmieniony 2024-10-16, 15:32 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.
- Morkej
- Zasłużony komentator

- Posty: 2652
- Rejestracja: 2 wrz 2018
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 110 times
- Been thanked: 652 times
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
@Albertus daj znać teraz, czy wszystko poprawnie działa.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis
-
Albertus
- Złoty mówca

- Posty: 8704
- Rejestracja: 12 mar 2016
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 685 times
- Been thanked: 1315 times
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Niestety ale poza tym że po każdorazowym usunięciu ciasteczek wylogowuje mnie to nic się nie zmieniło.
-
retroentuzjasta
-
Albertus
- Złoty mówca

- Posty: 8704
- Rejestracja: 12 mar 2016
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 685 times
- Been thanked: 1315 times
-
retroentuzjasta
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
A czyściłeś.cache przeglądarki? Tylko, żeby strona forum była.zamknieta..wszystkie zakładki.puste. i bodajże control shift delete na przegladarxe. (W systemie Windows.)
Ostatnio zmieniony 2024-10-16, 21:03 przez retroentuzjasta, łącznie zmieniany 1 raz.
- Dezerter
- Legendarny komentator

- Posty: 19714
- Rejestracja: 24 sie 2015
- Lokalizacja: Inowrocław
- Has thanked: 6615 times
- Been thanked: 4005 times
- Kontakt:
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Było nieprzewidziane zakłócenie, ale dobry duch forum jest z nami i problem usunięty 
Dziękuje i przepraszam za zakłócenia
Dziękuje i przepraszam za zakłócenia
Ostatnio zmieniony 2025-07-20, 23:39 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.
- Dezerter
- Legendarny komentator

- Posty: 19714
- Rejestracja: 24 sie 2015
- Lokalizacja: Inowrocław
- Has thanked: 6615 times
- Been thanked: 4005 times
- Kontakt:
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Podaje dziś, bo zapomnę
W związku z koniecznością wykonania prac technicznych, Twój serwer będzie chwilową niedostępny, zgodnie z poniższym planem.
Rozpoczęcie prac: 2025-10-07 22:00:00
Zakończenie prac: 2025-10-08 03:00:00
Czas niedostępności: ponad 3 h
Uwagi:
W podanym przedziale czasowym zostaną zrealizowane zaplanowane prace techniczne w obrębie serwera, na którym znajduje się Twoja usługa, co może spowodować jej czasową niedostępność. Przerwa w działaniu dla pojedynczego serwera nie powinna przekroczyć 5 godzin.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.
- abi
- Złoty mówca

- Posty: 8494
- Rejestracja: 3 mar 2021
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 1260 times
- Been thanked: 2121 times
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
i ktoś za karę będzie siedział po nocy i robił prace?
דַּיֵּנוּ
- Dezerter
- Legendarny komentator

- Posty: 19714
- Rejestracja: 24 sie 2015
- Lokalizacja: Inowrocław
- Has thanked: 6615 times
- Been thanked: 4005 times
- Kontakt:
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Żeby w dzień mogli pisać inni - tak ułożony jest ten świat
Ostatnio zmieniony 2025-10-02, 17:24 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.
- Dezerter
- Legendarny komentator

- Posty: 19714
- Rejestracja: 24 sie 2015
- Lokalizacja: Inowrocław
- Has thanked: 6615 times
- Been thanked: 4005 times
- Kontakt:
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Komunikat techniczny
Cześć,
W związku z koniecznością wykonania prac technicznych, Twój serwer będzie chwilową niedostępny, zgodnie z poniższym planem.
Rozpoczęcie prac:
2026-01-29 23:00:00
Zakończenie prac:
2026-01-30 02:00:00
Czas niedostępności:
od 2 do 3 h
więc dobranoc
Cześć,
W związku z koniecznością wykonania prac technicznych, Twój serwer będzie chwilową niedostępny, zgodnie z poniższym planem.
Rozpoczęcie prac:
2026-01-29 23:00:00
Zakończenie prac:
2026-01-30 02:00:00
Czas niedostępności:
od 2 do 3 h
więc dobranoc
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.
-
Krystyna
Re: Uwaga - możliwe zakłócenia w funkcjonowania forum
Na szczęście już nie muli jak rano. Ale coś się zamuliło. Rano mignął mi wpis, chyba nowego forumowicza, zawierający ciekawe uwagi o moderacji na forach. Nawet przygotowałam sobie odpowiedź, ale teraz nigdzie tego wpisu nie znajduję. Zamuliło. Pomożecie mi odszukać ? Mam ciekawą odpowiedź. Pomożecie?