https://www.radiopik.pl/6,88420,archeol ... ego-liceum
Ok dla mnie Ryś jako historyk ewidentnie wypowiada się o przeszłości, świadczy o tym treść i kontekst
ale każdy ma prawo do własnej oceny, bo Ryś wyraził się niewłaściwie i nieprecyzyjnie i to on zawinił.
Rysia krytykowałem nie tylko na forum, ale nawet na youtube pod filmem gdzie też chlapnął nieprawdę, więc tam gdzie trzeba to go krytykuje
spisaliśmy protokół rozbieżności
pozdrawiam serdecznie

