Który w dodatku ostatnio nie pisze zbyt wiele.pacyfik pisze: ↑2026-04-24, 14:35Protestanci cię tak tutaj zwyzywali? ale tu jest tylko Przeemek.zefciu pisze: ↑2026-04-24, 12:00 Ale czego oczekujesz po tej dyskusji? Bo moja ostatnia próba dyskutowania z protestantami na tym forum skończyła się tym, że zostałem nazwany „chamem”, „gnojem”, zaczepiono moją rodzinę, a gdy zareagowałem na zaczepki, zgłoszono mnie do moderacji. Chcesz tego samego?
Kilka pytań do protestantów
-
mareta
- Super gaduła

- Posty: 1385
- Rejestracja: 16 gru 2025
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 195 times
- Been thanked: 250 times
Re: Kilka pytań do protestantów
„Nie lękaj się, bo ja jestem z tobą. Nie trwóż się, bom ja twoim Bogiem. Umacniam cię, jeszcze i wspomagam, podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą.”