Mem.
-
Gzresznik Upadający
- Mistrz komentowania

- Posty: 5646
- Rejestracja: 21 cze 2021
- Has thanked: 228 times
- Been thanked: 585 times
Re: Mem.
To powróćmy do faktów.
Sąd. Ten nie pisowski sciagnak z Wosia zabezpieczenie na majątku Podsumowując uznał argumentację prokuratury za funta kułaków wartą.
Wszystkie podsłuchy były klepniete prz z sądy Także te " niezlomne". Nawet przybliżonych lokalizacji targów tych z wizsmi nikt nie jest w stanie podać.
Ludzie silni razem od roku ponad słyszą głosy mówiące im żeby policzyć głosy.
Teraz Ty na białym koniu zaczynasz cytować wiersz mówiący o poczuciu smaku i odwokujesz się do POCZUCIA PRZYNALEŻNOŚCI DO JEDNEGO Z PLEMION.
Krystyno ja wiem że to forum chrześcijańskie i że nie powinno się pisać pewnych rzeczy ale zdazasz do bycia postrzeganą jako źródło rozbawienia.
Sąd. Ten nie pisowski sciagnak z Wosia zabezpieczenie na majątku Podsumowując uznał argumentację prokuratury za funta kułaków wartą.
Wszystkie podsłuchy były klepniete prz z sądy Także te " niezlomne". Nawet przybliżonych lokalizacji targów tych z wizsmi nikt nie jest w stanie podać.
Ludzie silni razem od roku ponad słyszą głosy mówiące im żeby policzyć głosy.
Teraz Ty na białym koniu zaczynasz cytować wiersz mówiący o poczuciu smaku i odwokujesz się do POCZUCIA PRZYNALEŻNOŚCI DO JEDNEGO Z PLEMION.
Krystyno ja wiem że to forum chrześcijańskie i że nie powinno się pisać pewnych rzeczy ale zdazasz do bycia postrzeganą jako źródło rozbawienia.
- Andej
- Legendarny komentator

- Posty: 28015
- Rejestracja: 20 lis 2016
- Been thanked: 5151 times
Re: Mem.
To przykre, że dla libków wykształciuchów polskość i patriotyzm to żenada i siermiężny obciach. Może jest to rzeczywiście bezemocjonalne odczucie. I uczucie pogardy dla wszystkiego, co nie jest wystarczająco światowe. Polski zaścianek hołdujący dziewiętnastowiecznemu pojęciu patriotyzmu. Światli kosmopolici są wszak w XXI albo nawet już w XXII wieku.
Trzewa tendencyjna pseudoanaliza. I rozum użyty wyłącznie przeciw wrogom klasowym. A nienawiść motorem napędowym. Rzeczywiście, wykształcić z miasta widzą obciach u wrogów politycznych, ale słomy wychodzącej z własnych butów nie zauważają. Duch czerezwyczajki wiecznie żywy i tych wspomnianych z miasta. Wszędzie widzą obciach, tylko nie u siebie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.
-
Krystyna
Re: Mem.
Zapomniałeś tu dodać młodych i miastowych. Kiepsko, niedokładnie czytujesz przekazy dnia. Zapomniałeś, że mogą być też nosicielami pierwotniaków i nie są człowiekami, tylko ideologią. Jak już, cytuj dokładniej.Andej pisze: ↑2026-06-02, 12:49To przykre, że dla libków wykształciuchów polskość i patriotyzm to żenada i siermiężny obciach. Może jest to rzeczywiście bezemocjonalne odczucie. I uczucie pogardy dla wszystkiego, co nie jest wystarczająco światowe. Polski zaścianek hołdujący dziewiętnastowiecznemu pojęciu patriotyzmu. Światli kosmopolici są wszak w XXI albo nawet już w XXII wieku.
Trzewa tendencyjna pseudoanaliza. I rozum użyty wyłącznie przeciw wrogom klasowym. A nienawiść motorem napędowym. Rzeczywiście, wykształcić z miasta widzą obciach u wrogów politycznych, ale słomy wychodzącej z własnych butów nie zauważają. Duch czerezwyczajki wiecznie żywy i tych wspomnianych z miasta. Wszędzie widzą obciach, tylko nie u siebie.
- Andej
- Legendarny komentator

- Posty: 28015
- Rejestracja: 20 lis 2016
- Been thanked: 5151 times
Re: Mem.
Spodobała mi się mądrość chińska. Ze śmiechem uzmysłowiłem sobie, że zawiera rzeczywistą konstatację.
Sądzę, że w wielu sytuacjach można wykorzystać ten sposób.

Sądzę, że w wielu sytuacjach można wykorzystać ten sposób.

Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.
-
Marek_Piotrowski
- Legendarny komentator

- Posty: 27268
- Rejestracja: 1 cze 2016
- Wyznanie: Katolicyzm
- Has thanked: 4175 times
- Been thanked: 6289 times
- Kontakt:
- Andej
- Legendarny komentator

- Posty: 28015
- Rejestracja: 20 lis 2016
- Been thanked: 5151 times
Re: Mem.
Ze względu na głuchotę dopytuję się, co ktoś powiedział. Ale zwykle, jak za drugim razem nie zrozumiałem, co ktoś mówi, to i za trzecim nie rozumiem. Wtedy kiwał głową, głupio się uśmiecham lub kiwam głową udając, że wiem o co chodzi. Czasem się udaje, czasem cos tracę, a czasem pretensje. Ale jeszcze trochę i nie będę tak udawać, tylko pokaże karteczkę z prośbą, aby napisał to, co mówi.


Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.
- pacyfik
- Gaduła

- Posty: 837
- Rejestracja: 23 lut 2026
- Ostrzeżenia: 1
- Lokalizacja: Berea
- Has thanked: 136 times
- Been thanked: 125 times
Re: Mem.
A czy u Ciebie sprawdza się to, że osłabienie jednego zmysłu wyostrza inne?
Poszukiwacz perły ◆ Berejczyk
"bo u Ciebie jest źródło życia"Ps 36,10🕯
Prawda zwycięża • Pravda vítězí — Jan Hus
Analiza treści, wolność pytań, swoboda poszukiwań.
"bo u Ciebie jest źródło życia"Ps 36,10🕯
Prawda zwycięża • Pravda vítězí — Jan Hus
Analiza treści, wolność pytań, swoboda poszukiwań.










