Jeszcze kilka słów

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
helperman
Bywalec
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: 8 lis 2019
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 49 times

Jeszcze kilka słów

Post autor: helperman » 2020-07-09, 10:38

Witajcie raz jeszcze

Postanowiłem ponownie się odezwać bo czuję że powinienem. Prawdopodobnie nie jest to optymalna rubryka ale na pewno ktoś to przestawi w lepsze miejsce.

W jednym czy dwóch postach użyłem pewnych słów, którymi mimowolnie mogłem kogoś urazić.
Czasem każdy gdzieś uchybi. Ale zgodzicie się, że póki się żyje można próbować coś poprawić.

Raz napisałem 'osoby z forum'. Dziś napisałbym: bracia i siostry z forum. Jako, że w Chrystusie
jest braterstwo w wierze, a i miłość wraz z wiarą zobowiązują.

Teraz powinienem spać nieco spokojniej : )

Trzymajcie się i wiele dobrego
Niech mówią o chwale Królestwa Twego
I niech opiewają potęgę Twoją
(Ps 145, 11)

Magnolia

Re: Jeszcze kilka słów

Post autor: Magnolia » 2020-07-09, 11:22

Ani "osoby z forum" ani bracia i siostry nam/nikomu nie uchybia, śpij spokojnie. ;)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Jeszcze kilka słów

Post autor: Dezerter » 2020-07-09, 23:29

No budujące są twoje słowa
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

TOMVAD 45

Re: Jeszcze kilka słów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-10, 00:01

helperman pisze: 2020-07-09, 10:38 Witajcie raz jeszcze

Postanowiłem ponownie się odezwać bo czuję że powinienem. Prawdopodobnie nie jest to optymalna rubryka ale na pewno ktoś to przestawi w lepsze miejsce.

W jednym czy dwóch postach użyłem pewnych słów, którymi mimowolnie mogłem kogoś urazić.
Czasem każdy gdzieś uchybi. Ale zgodzicie się, że póki się żyje można próbować coś poprawić.

Raz napisałem 'osoby z forum'. Dziś napisałbym: bracia i siostry z forum. Jako, że w Chrystusie
jest braterstwo w wierze, a i miłość wraz z wiarą zobowiązują.

Teraz powinienem spać nieco spokojniej : )

Trzymajcie się i wiele dobrego
Tak, póki się żyje to można wiele naprawić,nie wszystko ale wiele. Ty mimo że nie uraziłeś nas to jednak porwałeś się na to aby mimo wszystko pokaząć postawę chrześcijańską. Wspaniały gest. Wiedz że i bez tego byłeś nam bratem w wierze, ale teraz to potwierdziłeś czynem. Szacun. Śpij spokojnie a jak będziesz miał czas to pisz,dziel się swoimi poglądami, doświadczeniem Boga.

Awatar użytkownika
helperman
Bywalec
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: 8 lis 2019
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 49 times

Re: Jeszcze kilka słów

Post autor: helperman » 2023-02-11, 21:58

a jak będziesz miał czas to pisz,dziel się swoimi poglądami, doświadczeniem Boga.
Dzięki bracie. Właśnie teraz, po dwóch latach przerwy chcę się ponownie od Was uczyć i oddawać dobrem. Po dwóch latach szukania przyjaźni w internecie stwierdzam, że trudno znaleźć forum drugie jak to. Forumowicze i forum są super.
Tyle lat na forum a człowiek nadal jest początkujący: ) Może uda się zajść dalej : ) Spróbuję
Ostatnio zmieniony 2023-02-12, 07:43 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 2 razy.
Niech mówią o chwale Królestwa Twego
I niech opiewają potęgę Twoją
(Ps 145, 11)

ODPOWIEDZ