COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Jozek » 2022-01-19, 19:15

JBP pisze: 2022-01-19, 14:32
Marek_Piotrowski pisze: 2021-09-08, 03:06
lambda pisze: 2021-06-12, 21:23 P.S raczej nie szczepi się ten kto nie chce, zatem choroby się nie boi
To fatalnie. Instynkt samozachowawczy jest pożyteczny.
mam ten instynkt dlatego jako osoba spoza grupy ryzyka nie wziąłem udziału w tym eksperymencie medycznym i przeszedłem covida lekko w 5 dni, jak przeziębienie (bez L4).
A ja przez ostatnie 7 lat nie chorowalem dluzej niz 24h, zwykle nawet katar konczyl sie po 8 h. Tez mam ten instynkt by nie brac udzialu w eksperymentach medycznych.
I przez ta cala pandemie nigdy nie mialem pozytywnego testu, czyli nawet zwykla grypa mnie sie nie ima.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Jozek » 2022-01-19, 19:19

Andej pisze: 2022-01-19, 19:06 Wot, ciekawostka.
Piosenkarka czeska zapragnęła być ozdrowieńcem i celowo się zaraziła. W ciągu niewielu dni uzyskała pewność, że nikt już nie będzie jej w żaden sposób ograniczał. Ani utrudniał życia. Teraz jest już na lepszym ze światów.
Dość radykalna metoda.
Link do artykułu: https://deon.pl/swiat/piosenkarka-celow ... ej,1814852.
,
Przegiela, wystawiajac Boga na probe.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Jozek » 2022-01-19, 19:21

Czarny pisze: 2021-06-12, 18:57
abi pisze: 2021-06-11, 16:50 Biskupi podjęli decyzję dotyczącą obowiązku uczestnictwa w mszy świętej w niedzielę. Zdecydowali, że dyspensa, która obowiązywała w czasie pandemii koronawirusa, zostanie zniesiona 20 czerwca.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/polska/ne ... ign=chrome
Mnie to bardzo niepokoi. To ze jest teraz mniejsze nasilenie zachorowań, typowe jak po każdej fali, nie znaczy ze problem pandemii mamy zażegnany.
Ja bym postawil wojskowa kontrole na wejsciach do wszelkich laboratoriow, by nikt nic nie byl w stanie wyniesc. Szczegolnie tych prywatnych Big farma.
Mogli by wejsc przez komory sterylizacyjne nago i tak samo wyjsc, bez jakichkolwiek przedmiotow przy sobie czy tez wewnatrz siebie.
Lacznie z 30-to dniowa kwarantannna pod nadzorem wojska.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18986
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2612 times
Been thanked: 4622 times
Kontakt:

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-01-19, 23:26


Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14954
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4194 times
Been thanked: 2946 times
Kontakt:

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Dezerter » 2022-01-31, 20:22

Jozku jeszcze nie napisałeś pracy na 1 semestrze, a już zalecasz jako hierarcha kościelny :-o
przypomnę temat
Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych
wszystkie inne posty wylecą w kosmos i nie będę nikomu przesyłał na pw- nie ma nic takiego w Regulaminie -
jest natomiast o pisaniu na temat, czego Jozku notorycznie nie robisz!

"Zaszczepienie się jest aktem miłości. ­Przyczynienie się do tego, by większość osób się zaszczepiło, [również] jest aktem miłości: do siebie samych, do rodziny i ­przyjaciół, do wszystkich narodów” – powiedział Franciszek w klipie wideo opublikowanym przez amerykańską organizację Ad Council w ramach kampanii pod hasłem „To ­zależy od ciebie”. Papieża wsparło sześciu hierarchów z Ameryki Południowej i Północnej.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Jozek » 2022-01-31, 21:13

A skad ci przyszlo do glowy ze cokolwiek zalecam jak hierarcha koscielny?
Czyzbys uwazal ze oni robia to tak jak ja?
Wiesz, ja w akcie milosci po prostu unikam kontaktu z tymi ktorzy sie boja. Mysle ze to wystarczajacy objaw milosci blizniego.
A przede wszystkim zgodny z zaleceniami Kosciola. Jakkolwiek bys na to nie patrzyl i jakkolwiek chcial interpretowac, to wszystko co robie jest zgodne z zaleceniami Kosciola.
Jak widze kogos w masce, to albo zakladam maske, albo przechodze na druga strone ulicy. ;)
Poza tym zaszczepilem sie, ale jedynie z musu, by w miare normalnie wrocic do Francji, a z Francji do domu, wiec skoro sie zaszczepilem to w zaden sposob nie narazam nikogo w zaden sposob, wiec twoje wywody nie maja kompletnie zadnego sensu i powodu ich pisania.
Wybacz, ale w tym wzgledzie to piszesz maslo maslane posmarowane maslem.

A wojskowa kontrola nad laboratoriami jest konieczna, by znow jakiejs zarazy nie wychodowali pod pretekstem wyprzedzenia naturalnej mutacji, by byc przygotowanymi i nie spowodowali kolejnej pandemii uwalniajac to co wychodowali .
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
MagdaKZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2022
Lokalizacja: Poznań
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 16 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: MagdaKZ » 2022-05-16, 01:48

"Zaszczepienie się jest aktem miłości. ­Przyczynienie się do tego, by większość osób się zaszczepiło, [również] jest aktem miłości: do siebie samych, do rodziny i ­przyjaciół, do wszystkich narodów” – powiedział Franciszek w klipie wideo opublikowanym przez amerykańską organizację Ad Council w ramach kampanii pod hasłem „To ­zależy od ciebie”. Papieża wsparło sześciu hierarchów z Ameryki Południowej i Północnej."

Katolik nie może przyjmować preparatów posiadających fragmenty z linii komórkowych abortowanych dzieci, a wszystkie preparaty do injekcji przeciw covid takowe posiadają. Coś tu jest grubo nie tak!!!

Awatar użytkownika
Rafał
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 438
Rejestracja: 6 lis 2021
Has thanked: 100 times
Been thanked: 113 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Rafał » 2022-05-16, 06:25

Papież papieżem. O ile w kwestii wiary może być autorytetem, tak w przypadku wyboru miejsca pracy, kupna domu bądź iniekcji, na pewno nie będę kierował się wyłącznie jego opinią.
Ostatnio zmieniony 2022-05-16, 06:27 przez Rafał, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2200 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: sądzony » 2022-05-16, 07:32

Rafał pisze: 2022-05-16, 06:25 Papież papieżem. O ile w kwestii wiary może być autorytetem, tak w przypadku wyboru miejsca pracy, kupna domu bądź iniekcji, na pewno nie będę kierował się wyłącznie jego opinią.
Wiara przenika każdy aspekt życia chrześcijanina więc dlaczego nie?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18986
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2612 times
Been thanked: 4622 times
Kontakt:

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-16, 07:34

W składzie żadnej z dostępnych w Polsce szczepionek nie ma materiału pochodzącego od człowieka (nie ma tam komórek ani fragmentów ludzkiego DNA).
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/czy- ... czlowieka/

Awatar użytkownika
MagdaKZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2022
Lokalizacja: Poznań
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 16 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: MagdaKZ » 2022-05-16, 10:16

Marek_Piotrowski pisze: 2022-05-16, 07:34 W składzie żadnej z dostępnych w Polsce szczepionek nie ma materiału pochodzącego od człowieka (nie ma tam komórek ani fragmentów ludzkiego DNA).
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/czy- ... czlowieka/
Szukać rzetelności w danych ze stron rządowych to jak uznanie, że Cola jest zdrowa! :D

Linie HEK 293 i PER C6 użyto do produkcji wektorów wirusowych będących w keczupach przeciw SARS-CoV-2 firmy Astra Zeneca i Johnson & Johnson. Wektorowe i z syntezy mRNA były testowane na linii HEK 293.

Pomijając już fakt fałszowania danych Big Pharmy i to, że preparaty o których mowa nie są szczepionkami, a testy PCR nie służą do diagnostyki (Kary Mullis) itd. itd...
Polecam choćby wypowiedzi dr Judy Mikovits lub dr Bossche. Trudno o lepszy autorytet.

Rozumiem, że aby uznać skalę oszustwa trzeba zrozumieć czym jest deep state, posiadać szeroką wiedzę z geopolityki, historii i przedzierać się przez materiały służb specjalnych. Mimo wszystko zachęcam do zgłębienia tematu, bo mocno wiąże się z upadkiem naszej cywilizacji i niszczeniem Chrześcijaństwa.
Tą prawdę musi poznać jak największa liczba ludzi!

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18986
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2612 times
Been thanked: 4622 times
Kontakt:

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-16, 10:29

Jaasne. Lepiej szukać na yputube. Im bardziej dziwnych, tym lepiej. Bo ich autorzy "przedarli się przez materiały służb specjalnych".
A rząd, Watykan, naukowcy kłamią.
A tak w ogóle, to Gates i illuminaci.

Awatar użytkownika
MagdaKZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2022
Lokalizacja: Poznań
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 16 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: MagdaKZ » 2022-05-16, 10:49

Rozumiem, że jakieś 40 lat temu w Polsce partyjni naukowcy też mieliby jedyną słuszną racje z uwagi na oficjalne stanowiska? xD
Cóż, jak kogoś zakorkowało duchowo, to argumenty tu na nic.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18986
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2612 times
Been thanked: 4622 times
Kontakt:

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-16, 10:51

MagdaKZ pisze: 2022-05-16, 10:49 Rozumiem, że jakieś 40 lat temu w Polsce partyjni naukowcy też mieliby jedyną słuszną racje z uwagi na oficjalne stanowiska? xD
Nie rozumie Pani.
Wszyscy naukowcy na świecie się zmówili?
MagdaKZ pisze:Cóż, jak kogoś zakorkowało duchowo, to argumenty tu na nic.
W 100% się zgadzam. Zatem nie mam wielkich nadziei na przekonanie Pani.

Awatar użytkownika
Rafał
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 438
Rejestracja: 6 lis 2021
Has thanked: 100 times
Been thanked: 113 times

Re: COVID-19 a zalecenia hierarchów kościelnych

Post autor: Rafał » 2022-05-16, 11:33

sądzony pisze: 2022-05-16, 07:32
Rafał pisze: 2022-05-16, 06:25 Papież papieżem. O ile w kwestii wiary może być autorytetem, tak w przypadku wyboru miejsca pracy, kupna domu bądź iniekcji, na pewno nie będę kierował się wyłącznie jego opinią.
Wiara przenika każdy aspekt życia chrześcijanina więc dlaczego nie?
Bo papież nie jest Bogiem i nie wie wszystkiego i na wszystkim się nie zna? Wiesz, on też jest człowiekiem.

Dodano po 8 minutach 49 sekundach:
A propos szczepień:
Dane opublikowane przez Urząd Statystyki Krajowej pokazują, że 41 449 osób niestety zmarło w ciągu 21 dni od otrzymania dawki szczepionki Covid-19 w Anglii między 1 stycznia 2021 a 31 stycznia 2022, a kolejne 290 915 osób straciło życie w ciągu 21 dni do 6 miesięcy od szczepienia.

Office for National Statistics jest największym niezależnym brytyjskim producentem oficjalnych statystyk i uznanym krajowym instytutem statystycznym Wielkiej Brytanii. Odpowiada za zbieranie i publikowanie statystyk dotyczących gospodarki, ludności i społeczeństwa na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym.

Najnowsze dane na temat zgonów w Anglii według stanu szczepień można znaleźć tutaj: https://www.ons.gov.uk/peoplepopulation ... tusengland . Zawiera dużą ilość danych na temat standaryzowanych wiekowo współczynników umieralności dla zgonów według stanu szczepień w okresie od 1 stycznia 2021 do 31 stycznia 2022: 16 marca 2022.

Tabela 3 zestawu danych zawiera dane dotyczące całkowitej liczby zgonów według stanu szczepień z powodu wszystkich przyczyn w całej populacji Anglii. Poniższa tabela pokazuje liczby, tak jak są one przedstawione w zbiorze danych –

Obrazek
Obrazek

Tylko w grudniu śmiertelność wśród 18-39-latków, którzy otrzymali drugą dawkę zastrzyku Covid-19 w ciągu 21 dni od śmierci, była o 50% wyższa niż wśród nieszczepionych.

Śmiertelność wśród osób w wieku 18-39 lat, które otrzymały dawkę przypominającą co najmniej 21 dni przed śmiercią, była również wyższa niż wśród nieszczepionych o 17,3%.

Jednak fakt, że śmiertelność jest znacznie wyższa w ciągu 21 dni po szczepieniu, sugeruje, że zastrzyki Covid-19 z większym prawdopodobieństwem odegrały rolę w tym zwiększonym ryzyku zgonu.
Reszta artykułu z rzetelnymi statystykami jest tutaj:
https://legaartis.pl/blog/2022/05/14/41 ... -covid-19/

Słowem- zmarłeś dla dobra korporacji jest odbierane jako akt miłości. Witaj w nowym, wspaniałym świecie.

Zablokowany