Boje się że trafię do więzienia

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 395
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Re: Boje się że trafię do więzienia

Post autor: Zuben Ninja » 2021-01-19, 12:30

Piootr - mam dla Ciebie radę abyś chodził tylko i wyłącznie głównymi ulicami po mieście i unikał mniejszych i nieoświetlonych uliczek. Dodatkowo chodź z papierosem w ustach abyś wydawał się groźniejszy i odstraszył potencjalne zagrożenie.

PS: Czym się strułeś - tym się lecz. Jeśli boisz się, że ktoś może zrobić Ci krzywdę i Cię uderzyć to polecam Ci abyś poprosił jakiegoś swojego zaufanego kolegę aby w kontrolowany sposób wymierzył Ci umiarkowanie silne ciosy, żebyś stopniowo pozbywał się lęku przed łomotem oraz dla własnego umocnienia.
Ostatnio zmieniony 2021-01-19, 13:07 przez Zuben Ninja, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Boje się że trafię do więzienia

Post autor: Piootr » 2021-01-19, 14:10

Niestety nie mam kolegów.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4220 times

Re: Boje się że trafię do więzienia

Post autor: Andej » 2021-01-19, 19:52

Niestety, to jest często ceną za bycie sobą. Chcąc być w grupie musimy tej grupie dać coś z siebie. Z czegoś zrezygnować. I coś przyjąć od tej grupy. Lub pojedynczej osoby.
I zwykle, najpierw trzeba dać. I nie oczekiwać wzajemności. Ale też nie stać się jeleniem. Cienka czerwona linia. Trudno iść po niej i jej nie przekroczyć.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Claudiax

Re: Boje się że trafię do więzienia

Post autor: Claudiax » 2021-01-20, 10:07

Samo mi przeszło. W nerwicy są różne myśli, które same się pojawiają i znikają. Ale żeby zniknąć nie można na nie zwracać uwagi. Jak nie będziemy się na nich skupiać to sobie odejdą :)

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
Magnolia pisze: 2021-01-18, 21:56
Claudiax pisze: 2021-01-18, 21:47 Kiedys miałam podobnie, lęk ze mogłabym niesłusznie pójść do wiezienia,ale ja mam rózne zaburzenia lękowe.
Jak sobie z tym poradziłaś?
Samo mi przeszło. W nerwicy są różne myśli, które same się pojawiają i znikają. Ale żeby zniknąć nie można na nie zwracać uwagi. Jak nie będziemy się na nich skupiać to sobie odejdą :) :)
Ostatnio zmieniony 2021-01-20, 10:07 przez Claudiax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sukces-men
Przybysz
Przybysz
Posty: 18
Rejestracja: 19 lut 2021

Re: Boje się że trafię do więzienia

Post autor: Sukces-men » 2021-02-22, 23:09

pochodz sobie z rok dwa na mma to takie miejca beda dla ciebie smieszne trzymaj sie
Ostatnio zmieniony 2021-02-22, 23:24 przez Sukces-men, łącznie zmieniany 4 razy.

ODPOWIEDZ