Religia - zamysł Boży?

Ktoś całkiem obcy

Re: Religia - zamysł Boży?

Post autor: Ktoś całkiem obcy » 2022-09-13, 23:11

No oczywiście wszystko jest bzdetami poza Świętym Kościołem Katolickim, nie ruszają mnie miliony na kontach duchownych bo wolę sam ciężką pracą na swój majątek zapracować w przeciwieństwie do twoich duchownych którzy koło ciężkiej pracy to nawet nie stali. Jeszcze wmówcie i tak ogłupionym Polakom że wolą Boga jest żeby faryzeusze byli bogaci jak złote cielce a Polacy nędznymi żebrakami. Pokaż oficjalny dokument Pana Jezusa o powołaniu instytucji Kościoła z urzędem papieskim albo radzę się czym prędzej przyznać że oszukujecie ludność od setek lat i czerpiecie korzyści majątkowe niezależnie od opcji politycznej która jest u władzy.
Ostatnio zmieniony 2022-09-14, 07:26 przez Morkej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18912
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4606 times
Kontakt:

Re: Religia - zamysł Boży?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-09-13, 23:14

Dalsze bzdety.

Ktoś całkiem obcy

Re: Religia - zamysł Boży?

Post autor: Ktoś całkiem obcy » 2022-09-13, 23:23

A więc zamysłem twojego Boga, twojej religii jest dobrobyt pasterzy i ubóstwo Polaków bo wszystko zmierza w tym kierunku.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Religia - zamysł Boży?

Post autor: Morkej » 2022-09-14, 07:30

Ktoś całkiem obcy pisze: 2022-09-13, 23:11 albo radzę się czym prędzej przyznać że oszukujecie ludność od setek lat i czerpiecie korzyści majątkowe niezależnie od opcji politycznej która jest u władzy.
Ja zaś Ci radzę, abyś czym prędzej udowodnił swoje oszczerstwa, nie oparte obecnie na niczym, albo spotkasz się z konsekwencjami.
Ostatnio zmieniony 2022-09-14, 09:54 przez Morkej, łącznie zmieniany 1 raz.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Ktoś całkiem obcy

Re: Religia - zamysł Boży?

Post autor: Ktoś całkiem obcy » 2022-09-14, 15:13

Po pierwsze, to nie ja mam udowadniać że powołano oficjalnie do istnienia kościół katolicki który pobiera daniny od owiec aby wąska grupa elity czyli pastrzerzy mogła się bogacić, zamiast otrzymać od Pana mamone z nieba. Po drugie, to nie żadne oszczerstwa a jedynie fakty co potwierdza historia, duchowni niezależnie od opcji politycznej która jest u władzy opływają w złoto i inne bogactwa tego świata nie służąc jakkolwiek narodowi. Watykan obraca takimi pieniędzmi że zgubione miliony to tam są niezauważone tak jakbym ja teraz zgubił parę groszy. Kiedy ja dorobie się majątku twoi hierarchowie zlecą się momentalnie niczym sępy do padliny abym łaskawie się podzielił mimo że sami mają wielokrotnie więcej. Zamiast mi grozić wystarczy po prostu pokazać oficjalny dokument Pana Jezusa o założeniu kościoła katolickiego i powołaniu urzędu papieskiego z panem Piotrem na czele, tylko tyle i aż tyle. Przecież Watykan ma te swoje archiwum więc co za problem znaleźć coś takiego? co to w ogóle za standardy że pasterze mają takie tajemnice przed owieczkami? Oczekujecie od wszystkich by traktować wiarę katolicką poważnie? No to dobrze, będzie śmiertelnie poważnie. Albo oficjalne dokumenty o zarejestrowaniu firmy Watykan albo majątki biskupów zostaną skonfiskowane na rzecz skarbu państwa. Nauczyciele kształcą młodzież otrzymując grosze a wielebni nie dość że sami nie przestrzegają tych swoich przykazań to jeszcze im się zdarza do dzieci dobierać. Wstydu nigdy nie mieliście i mieć nie będziecie, szacunku tym bardziej.

Stawiający takie zarzuty, winien je udowodnić. U Ciebie brak tej chęci. Dlatego dostajesz ostrzeżenie i blokadę na 24h. Radzę przez ten czas zastanowić się, czy chcesz dalej ot tak szastać niczym nie popartymi oszczerstwami - Morkej
Ostatnio zmieniony 2022-09-14, 15:24 przez Morkej, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”