Narodowy program szczepień

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15137
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4266 times
Been thanked: 2988 times
Kontakt:

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Dezerter » 2021-06-04, 16:54

Szungit pisze w kontekście covida
Andej, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak mocny i efektywny jest system immunologiczny kobiet ciezarnych, ktory utrzymuje sie niemal w niezmienionej gotowosci az do konca okresu laktacji.
Tego zadne szczepionki nie przebija.
No, ale takie informacje media nie podadza, bo przeszkadzalo by to w manipulowaniu spoleczenstwem.
łatwo udowodnić, że jest to stek bzdur niemający pokrycia w rzeczywistości realniej
Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/w-zabrzu-przepr ... 19-1118181
Lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca (ŚCCS) w Zabrzu z powodzeniem przeszczepili płuca 38-letniej kobiecie, która będąc w ciąży ciężko przeszła COVID-19.

Pacjentka przebywała na oddziale patologii ciąży Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej. Na początku marca zaczęła się uskarżać na duszność i zasłabła. Test na COVID-19 potwierdził, że jest zakażona, więc przeniesiono ją na oddział covidowy tego szpitala.
Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/w-zabrzu-przepr ... 19-1118181

Mimo intensywnego leczenia stan ciężarnej stale się pogarszał, co skłoniło ginekologów do rozwiązania ciąży przed terminem za pomocą cesarskiego cięcia. Dziecko opuściło już rudzki szpital i jest pod opieką rodziny.

Tymczasem matkę w poważnym stanie przewieziono z Rudy Śląskiej na oddział intensywnej terapii Śląskiego Centrum Chorób Serca, gdzie anestezjolodzy pod kierownictwem prof. Piotra Knapika i dr Ewy Trejnowskiej walczyli o jej życie. Mimo ich wysiłków stan chorej się pogarszał, a płuca pracowały coraz mniej wydajnie.

"14 marca ze względu na pogarszającą się wymianę gazową pacjentkę podłączono do ECMO, które pomaga natleniać krew i niejednokrotnie pozwala własnym płucom chorego się zregenerować. Niestety, w tym przypadku tak się nie stało. Stan chorej nadal się pogarszał, jej płuca zostały całkowicie zniszczone przez wirus, nie spełniały w ogóle swojej funkcji, czyli wymiany gazowej. Została więc zakwalifikowana do przeszczepienia" – relacjonował w rozmowie z PAP kierujący programem transplantacji płuc w ŚCCS dr hab. Marek Ochman.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Jozek » 2021-06-04, 17:04

Marek, znow kolejne urojenia.
Gdzies ty wyczytal ze "nalezy zaniechac szczepien, bo mamy system immunologiczny" ?
Zejdz w koncu na ziemie i zacznij czytac ze zrozumieniem bo widze ze gorzej z toba niz z Krzysiem.
O merytoryce to juz chyba mozna zapomniec, bo jak wpadasz w takie transy, to nic poza personalnymi odzywkami nie jestes w stanie z siebie wykrzesac.

Dodano po 6 minutach 40 sekundach:
Dezerter pisze: 2021-06-04, 16:54 Szungit pisze w kontekście covida
Andej, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak mocny i efektywny jest system immunologiczny kobiet ciezarnych, ktory utrzymuje sie niemal w niezmienionej gotowosci az do konca okresu laktacji.
Tego zadne szczepionki nie przebija.
No, ale takie informacje media nie podadza, bo przeszkadzalo by to w manipulowaniu spoleczenstwem.
łatwo udowodnić, że jest to stek bzdur niemający pokrycia w rzeczywistości realniej
Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/w-zabrzu-przepr ... 19-1118181
Lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca (ŚCCS) w Zabrzu z powodzeniem przeszczepili płuca 38-letniej kobiecie, która będąc w ciąży ciężko przeszła COVID-19.

Pacjentka przebywała na oddziale patologii ciąży Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej. Na początku marca zaczęła się uskarżać na duszność i zasłabła. Test na COVID-19 potwierdził, że jest zakażona, więc przeniesiono ją na oddział covidowy tego szpitala.
Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/w-zabrzu-przepr ... 19-1118181

Mimo intensywnego leczenia stan ciężarnej stale się pogarszał, co skłoniło ginekologów do rozwiązania ciąży przed terminem za pomocą cesarskiego cięcia. Dziecko opuściło już rudzki szpital i jest pod opieką rodziny.

Tymczasem matkę w poważnym stanie przewieziono z Rudy Śląskiej na oddział intensywnej terapii Śląskiego Centrum Chorób Serca, gdzie anestezjolodzy pod kierownictwem prof. Piotra Knapika i dr Ewy Trejnowskiej walczyli o jej życie. Mimo ich wysiłków stan chorej się pogarszał, a płuca pracowały coraz mniej wydajnie.

"14 marca ze względu na pogarszającą się wymianę gazową pacjentkę podłączono do ECMO, które pomaga natleniać krew i niejednokrotnie pozwala własnym płucom chorego się zregenerować. Niestety, w tym przypadku tak się nie stało. Stan chorej nadal się pogarszał, jej płuca zostały całkowicie zniszczone przez wirus, nie spełniały w ogóle swojej funkcji, czyli wymiany gazowej. Została więc zakwalifikowana do przeszczepienia" – relacjonował w rozmowie z PAP kierujący programem transplantacji płuc w ŚCCS dr hab. Marek Ochman.
Dez, pojedyncze przypadki chorych kobiet nie swiadcza o wszystkich.
Tak wlasnie czesto kompletnie zdrowe kobiety sa naklaniane do wielu niepotrzebnych szczepien, lekow i wszelkiego sortu terapii, ot tak profilaktycznie i bez jakiegokolwiek zwiazku i sensu.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

szungit

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: szungit » 2021-06-04, 17:28

to mnie wlasnie zastanawia ,ze sa ludzie co dadza jeden ciezki przypadek na milion zeby mi udowodnic ze jest"pandemia" mam sie wystraszyc czy co?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19256
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 4674 times
Kontakt:

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-06-04, 17:35

Obawiam się, że antyszczepionkowych mitomanów żadne argumenty nie przekonają; trwają w swoim świecie, nie mającym wiele wspólnego z rzeczywistością.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Lunka » 2021-06-04, 19:25

Tak poza dyskusja. Czemu w tym temacie nie mogę polubić żadnej wypowiedzi?

Dodano po 4 minutach 37 sekundach:
Marek_Piotrowski pisze: 2021-06-04, 17:35 Obawiam się, że antyszczepionkowych mitomanów żadne argumenty nie przekonają; trwają w swoim świecie, nie mającym wiele wspólnego z rzeczywistością.
Muszę się z Tobą zgodzić Marku. Przykro się czyta niektóre wypowiedzi 😔
@Andej dziękuję za twoją rzetelna odpowiedz na moje pytanie.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Jozek » 2021-06-04, 19:54

Marek_Piotrowski pisze: 2021-06-04, 17:35 Obawiam się, że antyszczepionkowych mitomanów żadne argumenty nie przekonają; trwają w swoim świecie, nie mającym wiele wspólnego z rzeczywistością.
I sa tez tacy co gdy im zakladaja kajdanki to twierdza ze sa to bransoletki szczescia. ;)
Zydzi w czasie wojny tez mysleli ze sa tylko przesiedlani. Nie wiedzieli tylko ze na tamten swiat.
Ostatnio zmieniony 2021-06-04, 19:55 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22637
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4222 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Andej » 2021-06-04, 19:58

Józku, przeginasz. To jest już niesmaczne (użyłem eufemizmu).
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Jozek » 2021-06-04, 20:06

Andej pisze: 2021-06-04, 19:58 Józku, przeginasz. To jest już niesmaczne (użyłem eufemizmu).
Ta cala pandemia niesmacznie wyglada, a dla mnie to ona po prostu strasznie smierdzi.
Juz w UK wychodza coraz to nowe informacje jak to rzad dbal o obywateli.
Niektorzy juz sie gesto tlumacza i zwalaja jedni na drugich.
Jeszcze pare lat i zacznie wychodzic szydlo z worka.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22637
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4222 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Andej » 2021-06-04, 20:10

Dlatego teraz, nie czyń niczego, co szkodzi innym. Ja życzę każdemu, aby ominęła go zaraza. A jeśli zachoruje, to aby dzięki szczepionce, przeszedł ją jak najłagodniej.
Czy na prawdę tak Ci zależy, aby mieć kogoś na sumieniu, kto przez Ciebie nie zaszczepi się i umrze bez pojednania z Bogiem?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Jozek » 2021-06-04, 22:09

A ja zycze kazdemu by ominela go zaraza iszczepionki, a jesli zachoruje, by dzieki Bogu wyzdrowial.

A co wedlug ciebie maja wspolnego szczepionki z Pojednaniem z Bogiem? Czyzby one byly Pojednaniem z Bogiem?
Ostatnio zmieniony 2021-06-04, 22:13 przez Jozek, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Lunka » 2021-06-05, 05:19

Jozek pisze: 2021-06-04, 22:09 A co wedlug ciebie maja wspolnego szczepionki z Pojednaniem z Bogiem? Czyzby one byly Pojednaniem z Bogiem?
Wydaje mi się że @Andej miał zwyczajnie na myśli to, że zachorowanie na Covid może być nagłe i gwałtowne. Człowiek wtedy niestety bywa pozbawiony możliwości przyjęcia ostatnich sakramentów.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

szungit

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: szungit » 2021-06-05, 06:11

bzdury powtarzane w mediach glownego scieku,jeszcze nie bylo takiej choroby zeby kaplan nie mogl choremu udzielic ostatniego namaszczenia
W innych krajach po pierwszym zgonie od szczepionki natychmiast wstrzymano szczepienia,a u nas oprawcy nie zamierzaja sie cofac
Ostatnio zmieniony 2021-06-05, 06:13 przez szungit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22637
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4222 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Andej » 2021-06-05, 06:46

Relacje pacjentów świadczą o czymś innym. A zdobywania info nie powinieneś ograniczać do "głównego ścieku. Jest też "reżimowa". A przede wszystkim internety i bezpośrednie kontakty.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: Jozek » 2021-06-05, 11:06

Andej pisze: 2021-06-05, 06:46 Relacje pacjentów świadczą o czymś innym. A zdobywania info nie powinieneś ograniczać do "głównego ścieku. Jest też "reżimowa". A przede wszystkim internety i bezpośrednie kontakty.
O jakich ty internetach mowisz i o jakich mediach, roznych od glownego scieku, skoro wszystkie sa w jednych i tych samych lapach.
Bezposrednie kontakty mowisz, .... hm... ciekawe jak dostal bys sie do szpitala kowidowego, by miec te bezposrednie kontakty?
Zreszta, niektorym sie trafilo do kowidowego i na sasiednim forum jest caly temat opisow jakie tam parodie odchodza z rzekomym leczeniem na kowida.
Ostatnio zmieniony 2021-06-05, 11:11 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

CMK

Re: Narodowy program szczepień

Post autor: CMK » 2021-06-05, 11:08

Frustracje i zmasowane opinie spiskowe to taki umyslowy covid.
jest jak jest - a wirus tez jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”