Pożegnanie

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Dominik

Pożegnanie

Post autor: Dominik » 2021-01-24, 20:53

Pewnie będzie to zaskoczeniem. Opuszczam Was (mam na myśli forum).
Już od dawna o tym myślałem, teraz zdecydowałem.

Zbyt ważne rzeczy są bagatelizowane przez Dezertera bym mógł na to patrzeć, żyć z tym.

Gdyby ktoś z Was chciał utrzymać ze mną kontakt, to na mojej stronie WWW znajdziecie formularz kontaktowy
http://inik.pl/kontact/

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Pożegnanie

Post autor: Andej » 2021-01-24, 21:11

PROTESTUJĘ

Nie zgadzam się.

Napisz, jak mogę pomóc w zażegnaniu problemu!
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

kacperek29
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 289
Rejestracja: 12 lut 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 110 times
Been thanked: 87 times

Re: Pożegnanie

Post autor: kacperek29 » 2021-01-24, 21:12

Andej pisze: 2021-01-24, 21:11 PROTESTUJĘ
POPIERAM

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Pożegnanie

Post autor: Logan » 2021-01-24, 21:15

Andej pisze: 2021-01-24, 21:11 PROTESTUJĘ
POPIERAM
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Pożegnanie

Post autor: ToTylkoJa » 2021-01-24, 21:35

Nie no, to są jakieś żarty. Trzeba komuś nakopać?

Magnolia

Re: Pożegnanie

Post autor: Magnolia » 2021-01-24, 21:40

ToTylkoJa pisze: 2021-01-24, 21:35 Nie no, to są jakieś żarty. Trzeba komuś nakopać?
Wygląda na to że winny został wskazany:
Dominik pisze: 2021-01-24, 20:53
Zbyt ważne rzeczy są bagatelizowane przez Dezertera bym mógł na to patrzeć, żyć z tym.
Ja także protestuję, a bez Dominika to nawet strajkuję.

DariuszJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 12 sie 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 53 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: DariuszJ » 2021-01-24, 21:45

Popieram protest.

@Dominik, @Dezerter, pomodlę się o porozumienie i wypracowanie wspólnego frontu w prowadzeniu forum, które przede wszystkim będzie prowadzone z troską o wszystkich forumowiczów i o to jakie treści tu czytają, a także o właściwą atmosferę na forum w duchu miłości bliźniego, a nie w trosce o poszczególne jednostki, które np. jednocześnie wnosząc merytoryczną treść do forum, robią to regularnie w takiej formie, że psują atmosferę i sprawiają innym przykrość. Domyślam się, że o to może m.in. chodzić Dominikowi.
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 21:46 przez DariuszJ, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14928
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4179 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Dezerter » 2021-01-24, 21:56

Dominik pisze: 2021-01-24, 20:53 Pewnie będzie to zaskoczeniem. Opuszczam Was (mam na myśli forum).
Już od dawna o tym myślałem, teraz zdecydowałem.

Zbyt ważne rzeczy są bagatelizowane przez Dezertera bym mógł na to patrzeć, żyć z tym.

Gdyby ktoś z Was chciał utrzymać ze mną kontakt, to na mojej stronie WWW znajdziecie formularz kontaktowy
http://inik.pl/kontact/
No chyba największym dla mnie Dominiku :(
Proszę powiedz jakie "ważne rzeczy są prze mnie bagatelizowane"
- wymień je proszę i podaj przykłady mojego bagatelizowania
Dominiku- proszę cie publicznie nie rób tego.
Każdy twój pomysł był realizowany, masz pełną samodzielność w działaniu, banowaniu, zakładaniu nowych działów i co tylko chcesz? Forum prowadziliśmy demokratycznie - nie raz przegłosowaliście mnie i przyjmowałem to z pokorom.
Zawsze starałem się okazywać Ci szacunek i uwagę.
Gdzie popełniłem błąd wskaż proszę
Apeluję do forumowiczów o poproszenie Dominika o zmianę decyzji
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Pożegnanie

Post autor: Magnolia » 2021-01-24, 22:02

Chyba Dez bez Twojej refleksji nad waszą współpracą to niewiele wskórasz...
Dominik się wylogował, bo miał dość... TY przychodzisz i twierdzisz było wspaniale...

Rozumiesz chyba że to nie jest płaszczyzna do porozumienia?

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Pożegnanie

Post autor: ToTylkoJa » 2021-01-24, 22:05

Dobra, dobra.
Ale też nie rzucajcie się na Deza. Jak już ten temat został poruszony publicznie, to proszę bez linczu, poznajmy zdanie obydwóch stron i dopiero oceniamy, ok?
Mam szczerą nadzieję, że chłopaki się ze sobą dogadają, może wprowadzimy jakieś zmiany, może coś.
Ale na ten moment, proszę, podejdźmy do sprawy na spokojnie, bez oceniania żadnej ze stron.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14928
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4179 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Dezerter » 2021-01-24, 22:11

Ostaniom różnicom zdań jaką mieliśmy to było to co Jozek napisał o Dzienniczku
ale to chyba nie jest powód?
jestem zdruzgotany, bo myślałem, że mamy dobrą współpracę i porozumienie - forum rozwija się jak żadne inne mi znane.
Dominiku, publicznie deklaruję , że uwzględnimy na forum wszystkie twoje postulaty, bo wierzę, że nie zaproponujesz niczego co by szkodziło forum.

Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Magnolia pisze: 2021-01-24, 22:02 Chyba Dez bez Twojej refleksji nad waszą współpracą to niewiele wskórasz...
Dominik się wylogował, bo miał dość... TY przychodzisz i twierdzisz było wspaniale...

Rozumiesz chyba że to nie jest płaszczyzna do porozumienia?
Jestem gotowy do refleksji i czynię ją publicznie, ale uwierz mi, że nie wiem o co chodzi
zresztą niech się wypowiedzą Moderatorzy
98% rzeczy omawialiśmy w wątku moderacyjnym, więc oni wiedzą jak było
Proszę wypowiedzcie się
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Pożegnanie

Post autor: Andej » 2021-01-24, 22:12

Mam nadzieję, że Dominik nie trzasnął drzwiami. I jeszcze się odezwie.

Nie znam tła, więc nie oceniam nikogo.

Ale Dominika oceniam jak człowieka spolegliwego, ugodowego i życzliwego. Radykalna reakcja takiej osoby zwykle jest powodowana nawarstwiającymi się problemami. I często zdarza się, że kropelka przepełnia miarę. I mleko się rozlewa.

Zamiast temperowania nastrojów proponuję negocjacje. Niech Dominik powoła 1, 2 lub 3 osoby z grona forumowiczów. I niech to samo uczyni Dezerter. Po tyle samo osób. I stwórzcie na parę dni wątek dostępny tylko dla tych negocjatorów. Sądzę, że każde nieporozumienie można przekuć w porozumienie. W nowe ustalenia, które pomogą w przezwyciężaniu kryzysów.

Kilka ich już było. I jakoś przeżyliśmy.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

DariuszJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 12 sie 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 53 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: DariuszJ » 2021-01-24, 22:16

Tak jak czytam jak się tutaj rozpisaliśmy, to najlepiej by było wg mnie jakby administratorzy spotkali się i pogadali w jakiejś formie i próbowali dojść do porozumienia, ale myślę, że lepiej poza publicznymi wpisami na forum.

Magnolia

Re: Pożegnanie

Post autor: Magnolia » 2021-01-24, 22:20

Andej pisze: 2021-01-24, 22:12 Mam nadzieję, że Dominik nie trzasnął drzwiami. I jeszcze się odezwie.


Ale Dominika oceniam jak człowieka spolegliwego, ugodowego i życzliwego. Radykalna reakcja takiej osoby zwykle jest powodowana nawarstwiającymi się problemami. I często zdarza się, że kropelka przepełnia miarę. I mleko się rozlewa.
Dominik się wylogował. Więc na razie go tu nie ma.

Ale zgodzę się z obserwacjami Andeja.

Mówisz Dez że dyskutowaliście i omawialiście prawie wszystko, ale kto podejmował decyzje? Czy Dominik miał szansę zostać usłyszany? i czy Jego zdanie liczyło się na równi z Twoim?

Dominik napisał "bagatelizowanie ważnych spraw" więc tu nie chodzi o drobiazgi, tylko coś ważnego

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
DariuszJ pisze: 2021-01-24, 22:16 Tak jak czytam jak się tutaj rozpisaliśmy, to najlepiej by było wg mnie jakby administratorzy spotkali się i pogadali w jakiejś formie i próbowali dojść do porozumienia, ale myślę, że lepiej poza publicznymi wpisami na forum.
Zwykle to jest rozwiązanie, ale być może Dominik nie ma w sobie dość śmiałości by taką rozmowę przeprowadzić, dlatego wybrał takie rozwiazanie. ...

DariuszJ
Bywalec
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 12 sie 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 24 times
Been thanked: 53 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: DariuszJ » 2021-01-24, 22:26

Andej pisze: 2021-01-24, 22:12 Mam nadzieję, że Dominik nie trzasnął drzwiami. I jeszcze się odezwie.

Nie znam tła, więc nie oceniam nikogo.

Ale Dominika oceniam jak człowieka spolegliwego, ugodowego i życzliwego. Radykalna reakcja takiej osoby zwykle jest powodowana nawarstwiającymi się problemami. I często zdarza się, że kropelka przepełnia miarę. I mleko się rozlewa.

Zamiast temperowania nastrojów proponuję negocjacje. Niech Dominik powoła 1, 2 lub 3 osoby z grona forumowiczów. I niech to samo uczyni Dezerter. Po tyle samo osób. I stwórzcie na parę dni wątek dostępny tylko dla tych negocjatorów. Sądzę, że każde nieporozumienie można przekuć w porozumienie. W nowe ustalenia, które pomogą w przezwyciężaniu kryzysów.

Kilka ich już było. I jakoś przeżyliśmy.
Ja myślę, że taka kwestia negocjatorów, to nie jest dobry pomysł. To tak jakby dwóch członków zarządu w firmie miało spór i wzieliby kilku pracowników to jego rozwiązania. Myślę, że najwłaściwsze będzie jeśli panowie dogadają się między sobą, bez upubliczniania tego.
Magnolia pisze: Zwykle to jest rozwiązanie, ale być może Dominik nie ma w sobie dość śmiałości by taką rozmowę przeprowadzić, dlatego wybrał takie rozwiazanie. ...
Może i tak jest. Miło, że Dominik się z nami pożegnał, skoro podjął taķą decyzję, jednak ja bym polecał jeszcze żeby panowie się do siebie już odezwali na priv. ;) Tak jak pisałem, będę się modlił o porozumienie i o to, aby w jego konsekwencji Dominik tu dalej z nami był. :)
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 22:30 przez DariuszJ, łącznie zmieniany 4 razy.

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”