The Chosen

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 174 times

Re: The Chosen

Post autor: Lwica » 2024-02-21, 21:17

kazik95 pisze: 2024-02-21, 20:27 Musiałbym w końcu obejrzeć.
Trochę mnie te filmy fabularne o Chrystusie rozczarowują. Zazwyczaj są takie ... zbyt religijne.
Ale tęsknię za takim dobrym fabularnym filmem, który pokazywałby autentyczny klimat wiary w Jezusa

Dodano po 4 minutach 59 sekundach:
Chyba najbardziej tęsknię do jakiejś postaci filmowej, która w takiej produkcji by mnie poruszyła
Mnie się podoba ze względu na treść, tematykę. Ale na początku bardzo mnie dusiło to, że sporo tam takiego amerykańskiego klimatu. I nie widzę tam powagi zbawienia świata. Ale wiesz, to jest "rozrywka", tak to traktuję, później jakoś się przyzwyczaiłam.
Ogólnie ja oceniam to jako "lekki" serial, ale są momenty wzruszeń, myślę, że to też chwyta ludzi i ciągnie do tego serialu.
Ostatnio zmieniony 2024-02-21, 21:19 przez Lwica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 174 times

Re: The Chosen

Post autor: Lwica » 2024-03-16, 10:50

@Susanna póki co nie będzie online odcinków. Mają być, ale nie teraz (cokolwiek znaczy "teraz", czy miesiąc czy dwa czy pół roku ;) ).
Właśnie oglądałam na stronie oficjalnej jak mówi to reżyser, głównie chodzi o kasę. Serial się rozkręcił, jest sporo promocji, marketingu, wszystko trzeba opłacać i dlatego zdecydowali się na wypuszczenie tego w kinach, a nie aplikacji (za darmo).

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2499
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 938 times

Re: The Chosen

Post autor: Susanna » 2024-03-16, 12:58

Lwica pisze: 2024-03-16, 10:50 a nie aplikacji (za darmo).
Acha czyli chodzi o kase:P
Ok dzięki. :)
Gdyby w kinie był jeden cały film to bym poszła ale puszczają co tydzień dwa odcinki, nie zawsze się ma czas być w sobotę w kinie, także poczekam cierpliwie aż będą online:)
Ostatnio zmieniony 2024-03-16, 12:58 przez Susanna, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 174 times

Re: The Chosen

Post autor: Lwica » 2024-03-16, 14:19

Susanna pisze: 2024-03-16, 12:58
Lwica pisze: 2024-03-16, 10:50 a nie aplikacji (za darmo).
Acha czyli chodzi o kase:P
Ok dzięki. :)
Gdyby w kinie był jeden cały film to bym poszła ale puszczają co tydzień dwa odcinki, nie zawsze się ma czas być w sobotę w kinie, także poczekam cierpliwie aż będą online:)
Tak, on tego nie krył, bo idą miliony na to, a ponoć finansowo wspiera jakoś mały procent z oglądających.

Również wolałabym film.
Wiesz co, no właśnie myślę, że w ogóle tutaj jest też ciężko z tym kinem. Bo co tydzień zmiana odcinków to za często jak dla mnie.
Nie wiem ile u mnie były puszczane te dwa pierwsze.
Tylko to też jest minus, że jakbym nawet chciała pójść na kolejne, to nie nadrobię wcześniej tych poprzednich :D

Natomiast przeraża mnie to, co on mówił, że sporo było takich komentarzy, że "taaaak kasa się liczy teraz!". Ogólnie to się nazywa: daj palec, a weźmie rękę.
No kurde... Ludzie dostali za darmo trzy sezony, a jak i tak będzie jeszcze możliwość po nadrobieniu finansów, znowu obejrzeć czwarty sezon online, to i tak jest źle.
Ja myślę, że ludzie nie zdają sobie sprawy ile osób pracuje przy filmach, ile kasy trzeba wyłożyć na kostiumy, scenografię, materiały, sprzęt, opłacenie aktorów, strona internetowa, jakieś marketingowe sprawy itd.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2499
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 938 times

Re: The Chosen

Post autor: Susanna » 2024-03-16, 15:47

Lwica pisze: 2024-03-16, 14:19
Susanna pisze: 2024-03-16, 12:58
Lwica pisze: 2024-03-16, 10:50 a nie aplikacji (za darmo).
Acha czyli chodzi o kase:P
Ok dzięki. :)
Gdyby w kinie był jeden cały film to bym poszła ale puszczają co tydzień dwa odcinki, nie zawsze się ma czas być w sobotę w kinie, także poczekam cierpliwie aż będą online:)
Tak, on tego nie krył, bo idą miliony na to, a ponoć finansowo wspiera jakoś mały procent z oglądających.

Również wolałabym film.
Wiesz co, no właśnie myślę, że w ogóle tutaj jest też ciężko z tym kinem. Bo co tydzień zmiana odcinków to za często jak dla mnie.
Nie wiem ile u mnie były puszczane te dwa pierwsze.
Tylko to też jest minus, że jakbym nawet chciała pójść na kolejne, to nie nadrobię wcześniej tych poprzednich :D

Natomiast przeraża mnie to, co on mówił, że sporo było takich komentarzy, że "taaaak kasa się liczy teraz!". Ogólnie to się nazywa: daj palec, a weźmie rękę.
No kurde... Ludzie dostali za darmo trzy sezony, a jak i tak będzie jeszcze możliwość po nadrobieniu finansów, znowu obejrzeć czwarty sezon online, to i tak jest źle.
Ja myślę, że ludzie nie zdają sobie sprawy ile osób pracuje przy filmach, ile kasy trzeba wyłożyć na kostiumy, scenografię, materiały, sprzęt, opłacenie aktorów, strona internetowa, jakieś marketingowe sprawy itd.
Rozumiem

Nawet zapłaciłabym gdyby były płatne online te odcinki. Niestety co tydzień nie dam rady być w kinie
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2499
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 938 times

Re: The Chosen

Post autor: Susanna » 2024-04-13, 10:42

Przeczytałam wczoraj że zaczęto kręcić nowy 5 sezon The Chosen.

(Tymczasem ja nie widziałam jeszcze 4...)💗
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2499
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 938 times

Re: The Chosen

Post autor: Susanna » 2024-04-14, 06:08

Jeden pan mnie wczoraj zaczepil na stronie The Chosen, napisał że "Dlatego Katolicyzm to nie chrześcijaństwo. To zwiedzone chrześcijaństwo, gdyż papiestwo wprowadziło swoje nauczanie(ludzkie) które zaprzecza NAUCZANIA JEZUSA ! Dzwonek dzwoni JUŻ CZAS SIĘ OBUDZIĆ!!! WSZYSCY KATOLICY JEZUS WKRÓTCE POWRÓCI" :-w
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: The Chosen

Post autor: CiekawaXO » 2024-04-14, 07:31

No i?

ODPOWIEDZ