Homoseksualizm

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18938
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-06-30, 10:06

Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:47
Marek_Piotrowski pisze: 2022-06-30, 09:31 @Gzresznik Upadający propagujesz swoją historię na całość zagadnienia (tzw. dowód anegdotyczny).
Wiedzialem że sie odezwiesz. Wspomniałem też o innych przypadkach gdzie wczesniej oceniano że przyczyny mialy być wrodzone.
Co róznież, oczywiście, nie ma żadnego znaczenia, biorąc pod uwagę, że tezą nie jest "przyczyny są zawsze wrodzone", tylko "przyczyny mogą być zarówno wrodzone, jak i behawioralne".
Co do reszty przypadkow jakie mi sa znane nie przytaczam bo wszystkiego moge nie wiedzieć .
Zapisy bezpośredniego osobistego doświadczenia powszechnie są przyrównywane do dowodów anegdotycznych, kiedy ta forma dowodu nie należy do żadnej z powyższych kategorii (anegdoty, pogłoski albo konkluzje bazujące na uogólnieniu).
Po co komplikować?
Eksperyment (lub - w tym wypadku - obserwacja), że jakieś konkretne wystąpienie zdarzenia X ma przyczynę Y nie dowodzi w żaden sposób, że wszystkie wystąpienia X mają przyczynę Y. W szczególności nie daje nam żadnych danych na temat tego, czy przyczyną X może być Z.
To elementarz teorii poznania.

Banalny przykład: to, że znasz 2 osoby, które złamały nogę jeżdżąc na nartach, w żadnym wypadku nie daje przesłanek by mówić "przyczyną wszystkich złamań nóg jest jazda na nartach". W szczególności nie daje nam żadnych danych na temat tego, czy przyczyną złamania nogi może być wspinaczka górska.
Ostatnio zmieniony 2022-06-30, 10:08 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-06-30, 11:01

sądzony pisze: 2022-06-30, 09:56
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 Masz ewidentnie problem ze zrozumieniem. Próbujesz bronić zła ( homoseksualizmu) szukajac do niego analogii w innych zachowaniach mniej destrukcyjnych dla jednostki ludzkiej , jesli chodzi o sprzeniewierzenie sie naturze.
Depresja tak jak anoreksja to choroby śmiertelne w przeciwieństwie do zaburzenia jakim jest homoseksualizm.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 W ten sposób banalizujesz, zaciemniasz obraz .
Nie sądzę.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 TO BUDZI MÓJ SPRZECIW BO EWIDENTNIE , MAM NADZIEJĘ ŻE NIESWIADOMIE POMAGASZ ZŁU, ZABIERAJĄC PRZEZ PUBLIKOWANIE SŁÓW BEZ POTWIERDZENIA, KOMUNAŁÓW GDZIEŚ ZASŁYSZANYCH PROMYCZKI NADZIEI HOMOSEKSUALISTOM KTORZY BEDA CHCIELI POWRÓCIĆ ZE ZŁEJ DROGI.
Nie krzycz proszę. (nie wiem czy można używać wielkich liter w ten sposób)
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 W całej sprzeczce CHODZI O PRZYCZYNY. Znasz przyczyny Chad ?
Znam hipotezy i teorie na temat wielu zaburzeń i chorób psychicznych.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 nie wmawiam ze to naturalne ze sie takim urodziłes ani że coś tam innego.Nie znam się na tym choć mógłbym poczytać i dla glupiej zgrywy, napędzanej pychą checi pokazania ze potrafie mówic o wszystkim wejść w spór nic nie przynoszący.
Ne interesuje mnie Twoje zdanie na temat Chad ani depresji.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 WIEC NIE ZNAJAC SPRAWY NIE PISZ RZECZY NA TEMAT PRZYCZYN SKLONNOSCI HOMOSEKSUALNYCH BO MÓWIAC WPROST NIE WIESZ O CO CHODZI.
Tak. Zgadzam się, że Twoim zdaniem nie wiem.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 Oczywiscie możesz sie powołać na support rodzinny . Ale to i tak bedzie teoria , dywagowanie i PRZY OKAZJI ZAMAZYWANIE PRAWDZIWEGO OBRAZU. Oczywiscie ze objawy moga wracać bo homosekualista jak i pijak maja wdrukowane w mozg pewne reakcje, skrypty zachowań. Ale z czasem mijają , bo taka jest ludzka natura. Możesz w to uwierzyć. lub nie. Ale jak się nie znasz na konkretach nie to dezauwuj swiadectwa.
Nie wiem o czym piszesz z "dezauwuj świadectwa".
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 Ja nie jestem tu od ratownia. Moimi prywatnymi porachunkami niech będą słowa prawdy o przyczynach. Ze nie sa naturalne, lecz zawinione przez człowieka, zw wskazywaniem ktore to czlowieki mogły spowodować bład i jak można postarać sie odwrocić. DARMO OTRZYMAŁEM TĘ WIEDZĘ , DARMO DAJĘ. MOŻE INNI SKORZYSTAJĄ.
A gdzie ja napisałem, że "przyczyny są naturalne". Twierdzę, że przyczyny leżą po dwóch stronach. I obecna wiedza nie jest w stanie wykluczyć żadnej z nich. Jeżeli boisz się przyznać, że z "natury" jesteś "nieco" homoseksualny to powiem Ci, że ja również jestem homoseksualny dokładnie w takim samym jak Ty posiadasz skłonności do melancholii i samobójstwa. Poniekąd jesteś człowiekiem.
Nie wiem również co rozumiesz pod pojęciem "natura" - człowieka rajskiego, człowieka "starego" czy nowego człowieka.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 A zamiast słow Sartra lepsze sa slowa pewnego Zyda na krzyżu " OJCZE WYBACZ IM BO NIE WIEDZA CO CZYNIĄ"
:-?
Jakoś Twoja postawa nie wpisuje mi się w postawę Jezusa.
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:11 To bylo użyte wobec mnie.
Tym bardziej Twój przypadek może być szczególny.

slowa duzymi literami pisze by zanaczyc pewne kwestie.
slowp powinno brzmiec "dezawuuj. " moja pomyłka w pisaniu.
Od oceny mojej postawy ,Gdybym nie uznał ze te osoby które nieswiadomie przyczyniły się do wykszatłcenia sie u mnie NIE WIeDZIALY CO CZYNIŁY nie potrafiłbym im przebaczyć. Prawda jest takaze rany jakie mi zadano nie miały na celu wykształcenia u mnie homoseksualizmu ale np upokorzenie , itp .
Co do twojej postawy na temat przyczyn " naturalnych , wrodzonych " . Podałem przykłady gdzie wczesniej przyczyny miały byc naturalne a okazały sie reakcjami psychofizycznymi ( np wdrukowany we mnie mechanizm pewnej reakcji psychofizycznej na przemoc jaką mi zadano ) na traumatyzujace czynniki zewnetrzne.


Co do skłonnosci do melancholii , depresji , homoseksualizmu alkoholizmu itp . Racja , kazdy moze takim sie stac. Natomiast musi byc tez wyzwalacz . w wypadku homoskesualizmu np meskiego młody chłopiec musi nie otrzymać potwierdzenia swej tozsamości od rodziców jako męzczyzna, musi dojśc do próby skutecznego narzucenia mu roli sprzecznej z płcią i niestety musi tez dojśc do kontaktu tego typu , ( moze to byc wymuszenie czynności jak w moim przypadku za pierwszym razem , lub co gorsza człwiek zostaje zwiedzony i w tym procesie odchodzi do pewnego rodzaju autonomii , decyzji , co z jednej strony jest gorsze bo człowiek obciazany jest wg siebie moralnie decyzją, ale lepiej wtedy sie odrywa od zachowań po swiadomej decyzji lub jak w moim przypadku odczuwanie psychicznego przymusu , wymagało to przeleczenia uzdrowiena ran zwiazanych ze złamaniem tożsamosci jako męzczyzny itp itd) PODSUMOWUJĄC . JEZELI COŚ JEST DO WYTŁUMACZENIA W PROSTY SPOSOB , NIE SZUKAM NA SIŁE MAGII W TYM ZAKRESIE . INNEGO TŁUMACZENIA .

Proces leczenia jest trudny , wymagajacy oparty na wielu upadkach które zły wykorzystuje by wmawaić ze sie mylisz.
Po pierwsze trzeba przyjac ze moze sie mylisz w ocenie siebie ( dowodem jest to ze zdecydowana , kilkudziesieciokrotnie weksza grupa ludzi ma popedy heterosekualne i to moze byc norma )
Po drugie trzeba byc gotowym uznać ze samemu sie nie zwalczy . Bo nie rzecz w tłumieniu popedu afektu ku osobnikowi płci tej samej który akurat odpowiada twoim preferencjom ale znaezieniu CZEMU AKURAT TO " NIBY ODPOWIADA "
Te przykłady które podalem wbrew pozorom preferencje odpowiadają ranom jakie zadano .
pierwszy był uwiazany w przepraszam za wyrazenie odstawianie ról biernych by jak najbardziej odegrac role jaką wg niego oczekiwali jego rodzice (JAK BEDZIESZ jak kolezanka bedziemy cie KOCHAĆ) drugi któremu rodzice mówili że bycie lgbt jest ok , to w kregu swoich zachwań miał wszystko czym dysponuje " oferta tego ruchu " trzeci wciaż próbował być zaakceptowanym synem ojca i lgnał do starszych o 20 lat męzczyzn , z tego co wiem kazdy z nich dostał od Swiata na poczatkuoferte odpowaidajacą ich potrzebom jako pierwszą. Pierwszy marzył do tego by zostac wyrwanym przez wiekszego od siebie bardziej meskiego faceta i taka oferte dostał jako pierwszą tak przy okazji , innych splawiał , drugi trafił w srodowisko , komune , eksperymentatorów ze tak sie wyraze, trzeciego uwiódł mistrz w branzy artystycznej starszy o te 20 kilka lat. Zycie .

Dodano po 9 minutach 7 sekundach:
Marek_Piotrowski pisze: 2022-06-30, 10:06
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 09:47
Marek_Piotrowski pisze: 2022-06-30, 09:31 @Gzresznik Upadający propagujesz swoją historię na całość zagadnienia (tzw. dowód anegdotyczny).
Wiedzialem że sie odezwiesz. Wspomniałem też o innych przypadkach gdzie wczesniej oceniano że przyczyny mialy być wrodzone.
Co róznież, oczywiście, nie ma żadnego znaczenia, biorąc pod uwagę, że tezą nie jest "przyczyny są zawsze wrodzone", tylko "przyczyny mogą być zarówno wrodzone, jak i behawioralne".
Co do reszty przypadkow jakie mi sa znane nie przytaczam bo wszystkiego moge nie wiedzieć .
Zapisy bezpośredniego osobistego doświadczenia powszechnie są przyrównywane do dowodów anegdotycznych, kiedy ta forma dowodu nie należy do żadnej z powyższych kategorii (anegdoty, pogłoski albo konkluzje bazujące na uogólnieniu).
Po co komplikować?
Eksperyment (lub - w tym wypadku - obserwacja), że jakieś konkretne wystąpienie zdarzenia X ma przyczynę Y nie dowodzi w żaden sposób, że wszystkie wystąpienia X mają przyczynę Y. W szczególności nie daje nam żadnych danych na temat tego, czy przyczyną X może być Z.
To elementarz teorii poznania.

Banalny przykład: to, że znasz 2 osoby, które złamały nogę jeżdżąc na nartach, w żadnym wypadku nie daje przesłanek by mówić "przyczyną wszystkich złamań nóg jest jazda na nartach". W szczególności nie daje nam żadnych danych na temat tego, czy przyczyną złamania nogi może być wspinaczka górska.

Cieszę się ze jesteś człowiekiem tak wielkiej wiary . Już kiedyś prosiłem o podanie tych przyczyn wrodzonych homoseksualizmu. Jedynym jaki moze sie nasunąc to konsekwencje grzechów w rodzinie . Ale ja prosze o takie dowody z nauki.
Oczywiscie wiem ze zaraz zaczniesz obnizac wartosć moich wypowiedzi ( np kiedys toczylismy juz taka dyskusje np o terapii reparatywnej ) zamiast poszukac dowodu na swoją wypowiedż ale to juz przerabialismy. Jak to okreslić Potrzebuję włozyc rekę w ten bok i palec w te rane aby uwierzyc .

W rane " mojej teorii " ( nie znajduje na ten temat innego lepszego okręslenia ale mówie o tym co dla mnie w sprawie homoseksualizmu jest udowodnione jako przyczyna ) palce i rękę już wsadzilem .

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18938
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-06-30, 11:24

Po pierwsze, podawano tu już wielokrotnie badania genetyczne.
Po drugie, nawet gdybyśmy o nich zapomnieli, to brak stwierdzenia nie jest stwierdzeniem braku.

I nie muszę obniżać rangi Twojej wypowiedzi - dla każdego kto kiedykolwiek miał do czynienia z badaniami sprawa jest jasna.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Jozek » 2022-06-30, 12:11

Marku uwazam ze sie mylisz, bo badania o ktorych wspominasz to badania pod teze, a nie obiektywne
W wiekszosci tematow badan naukowych jest ciagle ten sam problem, o ktorym nawet ostatnio sam pisales powyzej, ze jeden i ten sam skutek, moze miec kilka przyczyn, tym samym nie mozna przyjac jako naukowego dowodu jednej z kulku mozliwych przyczyn, bo bedzie to falszywy dowod, przyjety pod okreslona teze.
Podobnie zreszta jest z genetyka, badana pod teze ewolucji, a wyniki moga w wiekszosci badan miec 3 rozne przyczyny, wiec nie sprawdzajac dalej tylko przyjmujac jedna z przyczyn, bedzie to dowod falszywy przyjmowany pod zalozona teze.
Ostatnio zmieniony 2022-06-30, 12:53 przez Jozek, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2197 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: sądzony » 2022-06-30, 12:19

@Gzresznik Upadający Twoja wypowiedź nic nie wniosła.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-06-30, 12:22

Piszesz o tych badaniach gdzie niby zlokalizowano rejon tego genu a raczej zespołu gejów i przerwami badania by jak oficjalnie twierdzono nie doszło do interwencji w geny w przyszlsciCZYL TRAKTUJES WSTEPNE KONKLUZJE ZA DOWOD?

Traktujesz tezy jako dowód? Brawo. Naukowe to.

Z tym ze brak dowodu na istnienie czegoś nie jest dowiem na nieistnienieto masz racje.Natomiast jeśli do damy do tego kontrdowody uzasadniajace istnienie czegoś całkowicie przeciwnego to wtedy ta pierwsza teza stać się może tylko zaczatkiem.wiary. Gratuluję.

Teoria sugerujaca jednak przyczyny nabytejsko reakcji na traumy z okresu dzieciństwa lub wczesnej adolescencji sa bardziej jednak udowodnione materialam od ludzi którzy grzebali ptzy tum temacie.

Ja znam te przypadki oraz mój.

Sa pryczyny niszczace tożsamość męska, dębska osobnika. ( np wychowywanie w rolach kobiecych ( wyszywanie , ubioru oito i wygananie od rol męskich ( bo nie potrafisz itd itp)

Sa niszczace traumy niszczace tożsamość męska, zenska ale seksualną ( u mnie gwałty dokonane przez starszych kolegów) lub np ocena ojca jestes baba, zachowujesz sie jak ciota , dziwka prostytutka parowa polaczone z odrzucenie grupy rówieśniczej itp.


No i konstytuujące. Czyli pogodzenie sie bo to efekt natury, pierwsze kontakty i wykorzystanie... Czy uczestnictwow grupach o takim charakterze...

Sorry cenie Twoje oczytanie i szeroka wiedze..Ale nie wiesz i nie musisz wiedzieć wsxystkiego.

Dodano po 31 sekundach:
sądzony pisze: 2022-06-30, 12:19 @Gzresznik Upadający Twoja wypowiedź nic nie wniosła.
Bo?

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2197 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: sądzony » 2022-06-30, 12:25

Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 12:22 Bo?
Bo, moim zdaniem, gonisz za własnym ogonem.
Nie wiem tylko po co.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-06-30, 12:33

sądzony pisze: 2022-06-30, 12:25
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 12:22 Bo?
Bo, moim zdaniem, gonisz za własnym ogonem.
Nie wiem tylko po co.


Czy już wcześniej nie pisałem po co opisuje i to dość dokładnie swoje świadectwo i to co wiem? I czemu to robię? Może sie zdarzyć tak ze ktoś trafi tu szukając odpowiedzi..I MA PTZECZYTAC ZE KATOLICY TEZ UWAŻAJĄ ŻE TO NATURA I GRZECH PODOBNYTYM GRZRCHOM KTORYM ODDAJA SIE KATOLICY ZE SWOIMI ZONAMI W SYPIALNI...I wyjść z przekonaniem ze wszystko to ok i tak ma zostać? Przeczyta świadectwo drugiego który podjął walkę zna czym pisze i ze wygrał...

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Jozek » 2022-06-30, 12:50

sądzony pisze: 2022-06-30, 12:25
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 12:22 Bo?
Bo, moim zdaniem, gonisz za własnym ogonem.
Nie wiem tylko po co.
Moze dla ciebie jest to gonienie za wlasnym ogonem, ale on wie z pewnoscia lepiej od najlepszych naukowcow i psychologow co go wpedzilo w taki stan.
Negowanie takich wypowiedzi to ignoranctwo, ponizej jakiegokolwiek poziomu.
To co piszesz, jest zwyczajnym wmawianiem komus ze jest wielbladem. Osobiscie to nie mam zadnego szacunku dla ludzi ktorzy uwazaja ze wiedza lepiej niz ten co czegos doswiadczyl na wlasnej skorze.
Z drugiej strony, wlasnie takie negacje czyichs doswiadczen sa dokladnie tym samym i dzialaja tak samo jak dzialania tych ludzi o ktorych Grzesznik pisze ze doprowadzili go do takiego stanu.
Jest to po prostu niszczenie tozsamosci drugiego czlowieka.
Ostatnio zmieniony 2022-06-30, 13:09 przez Jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-06-30, 13:12

A ze wiedza jes wazna to nawet na moim przykladze..W pewnym momencie kiedy już formalnie było wszystkie zranienia zaleczone i mimo ze wszystko było już przepracowane to wciąż było takie odwewnetrzne parcie na reslizacje tego skryptu zachowań seksualnych... Powodem było to ze winilem się za to ze poczas pierwszego zdarzenia odczułem przyjemność..Na tej bazie demon budował przekonanie ze się jednak z tym urodziłem I tak było do momentu kiedy ktoś mądrzejszy rzekl ze w tym wieku może się wdrukowac człowiekowi wszystko w umysl bo organizm tym wieku zareaguje w srefie erogennej wszystko i to może mu się wdrukować w umysł. Ja miałem tego pecha. Ze to był niedobry czyn, niezgodny z natura ze zaatakował mnie meski osobnik starszy ale nie dorosły, gdyby był to dorosły mogło to by się skończyć pedofilią...Takze miałem " szczęście w nieszczęściu"

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18938
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-06-30, 13:16

Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 12:33 Czy już wcześniej nie pisałem po co opisuje i to dość dokładnie swoje świadectwo i to co wiem? I czemu to robię? Może sie zdarzyć tak ze ktoś trafi tu szukając odpowiedzi..I MA PTZECZYTAC ZE KATOLICY TEZ UWAŻAJĄ ŻE TO NATURA I GRZECH PODOBNYTYM GRZRCHOM KTORYM ODDAJA SIE KATOLICY ZE SWOIMI ZONAMI W SYPIALNI...I wyjść z przekonaniem ze wszystko to ok i tak ma zostać? Przeczyta świadectwo drugiego który podjął walkę zna czym pisze i ze wygrał...
Jakieś tezy z Księżyca.

Jozek pisze: 2022-06-30, 12:50
sądzony pisze: 2022-06-30, 12:25
Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 12:22 Bo?
Bo, moim zdaniem, gonisz za własnym ogonem.
Nie wiem tylko po co.
Moze dla ciebie jest to gonienie za wlasnym ogonem, ale on wie z pewnoscia lepiej od najlepszych naukowcow i psychologow co go wpedzilo w taki stan.
Z pewnością nie.
Negowanie takich wypowiedzi to ignoranctwo, ponizej jakiegokolwiek poziomu.
To co piszesz, jest zwyczajnym wmawianiem komus ze jest wielbladem. Osobiscie to nie mam zadnego szacunku dla ludzi ktorzy uwazaja ze wiedza lepiej niz ten co czegos doswiadczyl na wlasnej skorze.
No coż, ignoranci przedkładaja dowody anegdotyczne ponad metody naukowe.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Jozek » 2022-06-30, 13:20

Czy wiec uwazasz ze zdarzenia jakich doswiadczyl Grzesznik sa anegdotyczne?
Wiesz zal mi ciebie, bo mogl bys wielu ludziom pomoc, gdyby nie twoj charakter

Czy spotkales kiedy z tym by przelozony naukowcow zlecil badanie ktore mogly by podwazyc jego autorytet? ;)
Ostatnio zmieniony 2022-06-30, 13:27 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2197 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: sądzony » 2022-06-30, 13:21

Gzresznik Upadający pisze: 2022-06-30, 12:33 Czy już wcześniej nie pisałem po co opisuje i to dość dokładnie swoje świadectwo i to co wiem? I czemu to robię? Może sie zdarzyć tak ze ktoś trafi tu szukając odpowiedzi..I MA PTZECZYTAC ZE KATOLICY TEZ UWAŻAJĄ ŻE TO NATURA I GRZECH PODOBNYTYM GRZRCHOM KTORYM ODDAJA SIE KATOLICY ZE SWOIMI ZONAMI W SYPIALNI...I wyjść z przekonaniem ze wszystko to ok i tak ma zostać? Przeczyta świadectwo drugiego który podjął walkę zna czym pisze i ze wygrał...
No jeżeli uważasz, że grzech jest OK ...

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
Jozek pisze: 2022-06-30, 12:50 To co piszesz, jest zwyczajnym wmawianiem komus ze jest wielbladem. Osobiscie to nie mam zadnego szacunku dla ludzi ktorzy uwazaja ze wiedza lepiej niz ten co czegos doswiadczyl na wlasnej skorze.
Coś jak Ty w kontekście medytacji, kontemplacji czy mistyki.
Szkoda, że nie masz do siebie szacunku.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Jozek » 2022-06-30, 13:32

Wiec w koncu zauwazyles o czym pisalem w temacie medytacji. ;)
Wiesz, trudnosc dyskusji ze mna polega na tym ze jakby gram w szachy i mam przygotowane ruchy pionkow i figur na kilka ruchow do przodu.one sa rozstawione w roznych tematach.
Zanim zuwazysz szach mat, mnie juz nawet na forum nie bedzie. Ba, nawet forum juz nie bedzie bys mogl zapytac.
Ostatnio zmieniony 2022-06-30, 13:44 przez Jozek, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18938
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-06-30, 13:43

Jozek pisze: 2022-06-30, 13:20 Czy wiec uwazasz ze zdarzenia jakich doswiadczyl Grzesznik sa anegdotyczne?
W sensie dowodzenia naukowego - oczywiście. Jak każde tego typu zdarzenie.
Wiesz zal mi ciebie, bo mogl bys wielu ludziom pomoc, gdyby nie twoj charakter
Też CIę pozdrawiam :)
Czy spotkales kiedy z tym by przelozony naukowcow zlecil badanie ktore mogly by podwazyc jego autorytet? ;)
Ciąg dalszy wycieczki z świata realnego w krainę negowania nauki, omamów, teorii spiskowych i podejrzeń.
Uważaj, żeby nie stało się tak, że nie będziesz umiał wrócić.
Ostatnio zmieniony 2022-06-30, 13:44 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”