Bogu dzięki, dzięki Bogu

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Lunka » 2022-01-21, 20:53

W Dniu Babci i jutrzejszego Dnia Dziadka. Dziękuję Ci Boże, że tyle lat dałeś mi się cieszyć cała czwórka dziadków. W tamtym roku zabrałeś do siebie mojego Anioła. Ukochana babcie, najlepsza przyjaciółkę. Smutny to dla mnie dzień, kiedy pierwszy raz nie mogę jej uściskać z życzeniami i zjeść jej pysznych pączków.
Tęsknię za Tobą. Ale dzisiaj to do Boga kieruje wdzięczność, że tak dobry człowiek był w moim życiu. Co więcej, że mam coś z niej, mam nadzieję jak najwięcej. Dla mnie byłaś święta już tu ma ziemi. Wiem, że teraz masz najlepiej. ❤️
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Dezerter » 2022-02-05, 15:47

To ja podziękuję, za łagodny przebieg covida, bez typowych cięższych objawów i jak wierzę, bez powikłań,
dziękuje za łagodny przebieg u moich współpracownic i rodziny
Bądź błogosławiony, wywyższony i uwielbiony Panie po wszystkie wieki wieków
amen
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2022-02-21, 07:43

Boże, dziękuję Ci za energię elektryczną. Jestem przepełniony radością z to, że znów w domu ciepło. Za to, że mam wodę. I za kontakt ze światem.

Od razu, gdy tylko oczy otwarłem z rana złapałem za różaniec, aby Bogu dziękować za to, że udało się przywrócić zasilanie.

Panie Boże, autentycznie raduję się tym, że już mam prąd. Dziękuję Ci Panie za pracę strażaków i energetyków. Za poświęcenie wielu ludzi, którzy przywracali zasilanie po wichurach. Za ich zaangażowanie. Dziękuję Ci Panie za cały ten wspaniały świat, który jest Twoim dziełem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3053
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: konserwa » 2022-02-21, 10:02

I za wichury ... i za orkany ... i za trzesienia ziemii ...
To nie kpina - bez tych zjawisk ziemia zaczelaby gnic bez ciaglego przeplywu, wymiany i wymieszania.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2022-02-21, 21:50

Dziękuję Ci Panie, za kolejną możliwość uczestnictwa w eucharystii. Za mądre kazanie. Za możliwość adoracji Jezusa.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5197
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 821 times
Been thanked: 1374 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: abi » 2022-02-23, 07:44

:ymblushing: to ja podziekuje w sprawie Bogu wiadomej
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2415
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 913 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Susanna » 2022-03-16, 09:53

Ja dziękuję za to, że szybko znalazłam nową pracę (mam nadzieję że nie będę żałować). Z obecnej pracy odchodzę niestety.
Ostatnio zmieniony 2022-03-16, 09:53 przez Susanna, łącznie zmieniany 1 raz.
"Uschła winna latorośl
i zwiędło drzewo figowe,
drzewo granatowe i palma daktylowa, i jabłoń -
wszystkie drzewa polne uschły.
I zniknęła radość spośród synów ludzkich."
Ks. Joela

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Dezerter » 2022-06-25, 15:29

Ja dziękuję Bogu za wszystkich, którzy modlitwą i dobrymi uczynkami wspierają mnie i żonę, błogosław im Panie i daj w duszy pokój.
Dziękuję Ci Panie za łagodne przejście chemioterapii, za udany przeszczep i powolne wzrastanie w zdrowiu.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Czarny » 2022-07-01, 10:20

Bogu dzieki że mimo bardzo ciężkiej nocy, koniecznosci wykonania czynności jak przy zachlystowym zapalenie płuc, mama wróciła do Stanu ogolnie stabilnego i sama bardzo swiadomie i emocjonalnie wyrazila chęć przyjęcia Komunii. Bo dziś z racji pierwszego piatku byl kaplan. Rano a tym bardziej w nocy nie robilem sobie nadziei że będzie aż tak dobrze, a jednak. Dziekuje za to Bogu.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Dezerter » 2022-07-24, 10:00

Dziękuję Bogu za powrót żony do domu, po udanym przeszczepie, dziękuję, że wszystko jest ok i idzie w kierunku powrotu do pełnego zdrowia.
Proszę jednocześnie Panie o błogosławieństwo dla Tych wszystkich, którzy wspierali mnie i moją Kasię modlitwą, pomocą i dobrym słowem.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2022-10-18, 19:35

Dziękuję Panu za to, że dał mi dziś możliwość poprowadzenia rozważań różańcowych. Dziękuję też za to, że dzięki temu rozwinąłem swoje rozumienie. I dziękuję za to, ze jeszcze dwa razy będę prowadzić.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 298
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 21 times
Been thanked: 148 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: hektolitr » 2022-10-19, 19:56

Dziękuję Bogu za to, że podczas 28 lat mojego żywota zawsze przy mnie Był. Dziękuję za zdrowie. Dziękuję za dar wiary, za to - jakim jestem człowiekiem oraz za to, że mogę nad sobą pracować. Dziękuję również Boże, że niosłeś mnie na Swoich barkach, gdy ja nie miałem siły iść przed siebie. Kocham Cię Mój Panie. Prowadź mnie w dalszym ciągu przez życie. Pragnę tego. Bez Ciebie moje życie nie ma sensu. Chwała Bogu!
Ostatnio zmieniony 2022-10-19, 20:00 przez hektolitr, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Nenderen » 2022-10-21, 18:59

Dziękuję Tobie Jezu, że postawiłeś na mojej drodze tak wielu dobrych ludzi... Dziękuję, że kochasz ludzkość, że wziąłeś dla niej na ramiona krzyż, że chcesz być Zbawicielem ludzi...
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: sądzony » 2022-10-21, 20:21

A ja dziękuję za dzisiejszą półgodzinną, popołudniową drzemkę. Warto było czekać na nią ponad 3 miesiące.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2022-10-23, 09:55

Dziękuj Panie za dzisiejszą poranną eucharystię, która rozpocząłem kolejny tydzień mojego życia. Dziękuję, że kolejny raz uświadomiłem sobie, jak wielką wartość odżywczą dla duszy ma Twoje Ciało. Chleb życia wiecznego.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ