Spodnie z dziurami - co sądzicie na ich temat?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Spodnie z dziurami - co sądzicie na ich temat?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2022-12-31, 16:22

Kto co lubi. Ja nie przepadam, szczególnie za tymi, które mają więcej dziur niż materiału. Nie noszę, bo nie są w moim stylu, wolę zwykłe dżinsy, które założę i do sklepu, i po domu, i do pracy, i na jakąś rodzinną uroczystość.

Są nieeleganckie, to fakt, ale nikt ich na uroczystości ani spotkania biznesowe nie zakłada. Nie każdy ciuch ma być elegancki, nie każdy się dobrze czuje w stylu eleganckim na co dzień. Tym bardziej, że do nich raczej się nie nosi żakietu na przykład, tylko t-shirt czy bluzkę w takim luźnym stylu.

Że zimno w nogi? Cóż, dla mnie to też dziwne, jak ktoś popyla w nich przy -15 na dworze, ale... W spódnicach czy sukienkach do kolan, czy nawet ciut za kolana niby cieplej? Mnie by było bardziej zimno w sukience do ziemi niż w tych spodniach, bo odczuwam zimno najbardziej wewnętrzną stroną ud czy zadkiem :P a tam dziur na portkach nie ma, a w spódnicy już na przykład mocno czuję. I zanim ktoś napisze, że można rajstopy - do spodni też można :D

Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 174 times

Re: Spodnie z dziurami - co sądzicie na ich temat?

Post autor: Lwica » 2022-12-31, 16:55

Powiem tak: jak wpisuje się "spodnie z dziurami" w wujka Google, to faktycznie niektóre są nawet zabawne 😀 dziury od pół uda.do kolana albo rzeczywiście jak poharatane.
Mnie podobają się z wyższym stanem spodnie i dość małe, cienkie nacięcia i np ze dwa/trzy. Ale muszę kiedyś przymierzyć jak w ogóle u mnie coś takiego się prezentuje, kwestia też jaki kolor jeansu.

Ciasteczkowy, no te spodnie do -15 stopni to raczej nie 😁 wiosna, lato, wczesna jesień ewentualnie (zależy jaka pogoda).
A ja tam w spódniczkach chodzę do kolan/przed kolano całą zimę zazwyczaj, wystarczą rajstopy krycie (den) 100 lub 60 🙂

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5484
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 872 times
Been thanked: 1438 times

Re: Spodnie z dziurami - co sądzicie na ich temat?

Post autor: abi » 2022-12-31, 17:07

Screenshot_2022-12-31-17-06-06.png

lwico, a widzialas rajstopy ocieplane polarem ? :ymblushing:
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
erzac
Bywalec
Bywalec
Posty: 131
Rejestracja: 21 wrz 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 241 times
Been thanked: 56 times

Re: Spodnie z dziurami - co sądzicie na ich temat?

Post autor: erzac » 2022-12-31, 18:00

Myślę że gdybym ubral różowe rajstopy ocieplone polarem to i w zimie by mi w takich spodniach było ciepło.
Poczekam troche aż moje się przetrą. Taniej wyjdzie, tylko na rajstopy kase wydam

Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 174 times

Re: Spodnie z dziurami - co sądzicie na ich temat?

Post autor: Lwica » 2023-01-02, 18:56

abi pisze: 2022-12-31, 17:07 Screenshot_2022-12-31-17-06-06.png


lwico, a widzialas rajstopy ocieplane polarem ? :ymblushing:
Widziałam takie z jakichś chińskich reklam, że wyglądają jak rajstopy, a w środku polar właśnie. Ale zastanawiam się na ile to wygodne :-? Chociaż na nasze polskie aktualne zimy nawet, nie jest mi potrzebne. Jedynie kolana bym chroniła tak jak kiedyś nadkolanówkami :-B
Ja to mam ochotę na spodnie te a'la skórzane/woskowane ;)
W sumie znowu schudłam ostatnio i teraz tak naprawdę jedynie moje spódniczki pasują na mnie, że nic mi nie wisi 8-|

ODPOWIEDZ