Czy mogę się spowiadać kiedy używam prezerwatyw?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18854
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2600 times
Been thanked: 4595 times
Kontakt:

Re: Czy mogę się spowiadać kiedy używam prezerwatyw?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-06-03, 12:13

Jozek pisze: 2022-06-03, 12:12 Marek, twoje urojenia nie stanowia o prawdzie i najwyzszy czas bys to zrozumial, a jak komus cos zarzucasz, to masz obowiazek to udowodnic, a nie klepac jak dziecko w piaskownicy ze masz racje bo tak chcesz.
Odważne słowa jak na kogoś, kto mi groził, że jak nie napiszę książki o jego "objawieniach" i koncepcjach na temat seksu bez pociągu seksualnego, to staną mi się od Boga różne niedobre rzeczy.
Do sprawdzenia w administracji katolik.pl, bo sprawa była zgłoszona.
Ostatnio zmieniony 2022-06-03, 12:15 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Czy mogę się spowiadać kiedy używam prezerwatyw?

Post autor: Jozek » 2022-06-03, 12:18

Marek_Piotrowski pisze: 2022-06-03, 12:13
Jozek pisze: 2022-06-03, 12:12 Marek, twoje urojenia nie stanowia o prawdzie i najwyzszy czas bys to zrozumial, a jak komus cos zarzucasz, to masz obowiazek to udowodnic, a nie klepac jak dziecko w piaskownicy ze masz racje bo tak chcesz.
Odważne słowa jak na kogoś, kto mi groził, że jak nie napiszę książki o jego "objawieniach" i koncepcjach na temat seksu bez pociągu seksualnego, to staną mi się od Boga różne niedobre rzeczy.
Do sprawdzenia w administracji katolik.pl, bo sprawa była zgłoszona.
I kolejne twoje urojenia co do tresci tego co do ciebie napisalem. Moze raczej podaj jak na twoje chore zgloszenie zareagowala administracja Katolik pl. =))
Jak widac koniecznie chcesz sie wykrecic sianem podajac dalej swoje urojenia jako rzekome dowody i dodajesz ich coraz wiecej by wygladalo to ze jest tych dowodow cale mnostwo, choc wszystkie pochodza z twoich urojen.
Czyzbys nagle zmienil swoj sposob wyjasniania jak to zawsze robiles, po jednym temacie, a nie kilka na raz? Wyglada na to ze nagle o wszystkim na raz chcialbys pisac. =))

Badz powazny i zacznij od aktualnego tematu, a pozniej mozemy przejsc do poprzednich. No chyba ze zalezy ci jedynie na zrobieniu zamieszania i wcisnieciu wszystkim swoich racji bez zadnych dowodow.
Ostatnio zmieniony 2022-06-03, 12:46 przez Jozek, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18854
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2600 times
Been thanked: 4595 times
Kontakt:

Re: Czy mogę się spowiadać kiedy używam prezerwatyw?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-06-03, 13:05

I kolejne twoje urojenia co do tresci tego co do ciebie napisalem. Moze raczej podaj jak na twoje chore zgloszenie zareagowala administracja Katolik pl. =))
No cóż, teraz posuwasz się do zaprzeczenia. Czyli kł... mijasz się z prawdą. A co na to administracja tamtego forum to nie chciałbyś wiedzieć.
Badz powazny i zacznij od aktualnego tematu, a pozniej mozemy przejsc do poprzednich
Ależ proszę. Manicheizm wyraziłeś w poście, który skomentowałem, tj. w w odpowiedzi dla Andeja
Ostatnio zmieniony 2022-06-03, 13:27 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Czy mogę się spowiadać kiedy używam prezerwatyw?

Post autor: Jozek » 2022-06-03, 15:25

Marek_Piotrowski pisze: 2022-06-03, 13:05
I kolejne twoje urojenia co do tresci tego co do ciebie napisalem. Moze raczej podaj jak na twoje chore zgloszenie zareagowala administracja Katolik pl. =))
No cóż, teraz posuwasz się do zaprzeczenia. Czyli kł... mijasz się z prawdą. A co na to administracja tamtego forum to nie chciałbyś wiedzieć.
Badz powazny i zacznij od aktualnego tematu, a pozniej mozemy przejsc do poprzednich
Ależ proszę. Manicheizm wyraziłeś w poście, który skomentowałem, tj. w w odpowiedzi dla Andeja
Niczemu nie zaprzeczam z tego co napisalem, zaprzeczam jedynie twoim urojonym tresciom ktore na sile i po chamsku starasz sie wcisnac do tego co napisalem.

Jesli uwazasz ze wyrazilem menicheizm w tym wpisie to wskaz co w tym moim wpisie jest tym manicheizmem i dlaczego?
Jesli jestes przy zdrowych zmyslach i powazny, to potrafisz chyba to udowodnic podajac w jaki sposob moja wypowiedz jest manicheizmem?
Samo to ze tak twierdzisz, nic, doslownie nic nie znaczy i jedynie potwierdza twoje bezpodstawne oszczerstwa.
Ostatnio zmieniony 2022-06-03, 15:37 przez Jozek, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Czy mogę się spowiadać kiedy używam prezerwatyw?

Post autor: Dezerter » 2022-06-03, 19:32

Jozek pisze: 2022-06-03, 15:25
Marek_Piotrowski pisze: 2022-06-03, 13:05 (...)
Czy was obu po ... kreciło? Myślicie, że nas interesują wasze osobiste fascynacje?!
Macie coś do siebie to piszcie na pw, a nie publicznie jakąś prywatną wojenkę uskuteczniacie gorsząc forumowiczów
- skończcie z pisaniem od persona i z zaczepkami
- od tego momentu będę analizował, kto pierwszy zaczął i polecą blokady i ostrzeżenia
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany