Problem połączenia z forum

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Jozek » 2022-05-02, 14:51

Mozesz wskazac ktora emotikonka go stwarza?
Przyda sie pewnie innym i mi na przyszlosc.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Morkej » 2022-05-02, 14:53

Najłatwiej jest je odróżnić po tym, że są nie mają animacji.


Obrazek
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Jozek » 2022-05-02, 14:56

Zastanawiajace jest w jaki sposob wpis z taka emotikonka mogl zostac pierw zaakceptowany, a pozniej przy cytowaniu odrzucany i powodujacy blad.
Przepraszam ze mecze cie takimi technikaliami, ale jest to dla mnie czyms dziwnym, zwlaszcza ze nie znam dokladnie zasad rzadzacych takimi rzeczami i szczegolami.

Dodano po 11 minutach 8 sekundach:
Wlasnie probowalem ponowic poprawke tego wpisu, usuwajac ta emotikonke o ktorej wspomniales i dostalem taka sama informacje o bledzie. Wyglada na to ze jednak powodem tego bledu nie jest ta emotikonka.

Dodano po 4 minutach 25 sekundach:
Mysle ze do sprawdzenia tego nie musisz obawiac sie o ten wpis, bo nie ma on praktycznie rzeczywistej wartosci i jest jedynie aspektem humorystycznym w temacie, wiec nie przejmuj sie jesli go przypadkiem usuniesz.
Mysle ze wazniejsze jest znalezienie bledu-problemu, niz ten wpis.
Ostatnio zmieniony 2022-05-02, 14:58 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Morkej » 2022-05-02, 15:29

Jozek pisze: 2022-05-02, 15:11 Zastanawiajace jest w jaki sposob wpis z taka emotikonka mogl zostac pierw zaakceptowany, a pozniej przy cytowaniu odrzucany i powodujacy blad.
Ja też nie doszukałem się jeszcze takiej informacji, ale ważne że wykryłem powód pojawiania się tego błędu. Po prostu trzeba ich unikać.
Jozek pisze: 2022-05-02, 15:11 Wlasnie probowalem ponowic poprawke tego wpisu, usuwajac ta emotikonke o ktorej wspomniales i dostalem taka sama informacje o bledzie. Wyglada na to ze jednak powodem tego bledu nie jest ta emotikonka.
Jest powodem Jozku. Próba przez Ciebie usunięcia tej emotki podczas edycji jest bezcelowa, ponieważ póki nie zostanie ona doprowadzona do końca, to system odczytuje informację podczas edytowania, że ona dalej tam jest. A wyskakujący następnie błąd to wszystko Ci uniemożliwia.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Jozek » 2022-05-02, 15:31

Ach, to ponad moje mozliwosci poznawcze. ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”