Upadek informacji DEEP FAKE

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
Awatar użytkownika
Maciej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 264
Rejestracja: 14 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 128 times
Been thanked: 46 times

Re: Upadek informacji DEEP FAKE

Post autor: Maciej » 2022-03-03, 17:56

Odnośnie informacji, czy dobrze się stało, że Zachód zablokował przekaz propagandy rosyjskiej, a pozostawiona została ukraińska, albo tylko jeden punkt widzenia (ogólnie mówiąc Zachodu)? Chyba dobrze poznać jak rosyjscy inżynierowie społeczni kłamią, tym bardziej, że każdy (normalnie myślący) wie, że to Rosja napadła barbarzyńsko Ukrainę? I tym bardziej, że żyjemy w rzeczywistości upadku informacji, więc trzeba się uczyć rozpoznawania , wyciągania prawdziwych wniosków (przykład z covidozą jak ulegliśmy, jako społeczeństwa, fałszywej informacji).
Przykazanie nowe dał nam Bóg, abyśmy się wzajemnie miłowali, ale L-) jak nas Jezus Chrystus nauczył i umiłował.
https://youtu.be/WiMfmDWz1-k
Dlaczego należy gasić świece chanukowe
https://youtu.be/M1-7JohtcbU?si=wU9WJc_T6lDAEEO1

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Upadek informacji DEEP FAKE

Post autor: Andej » 2022-03-03, 18:12

Oceniajać po tym, jak na niniejszym Forum kolportowane są teorie spiskowe, jak wielu antyszczepionkówców teraz zmieniło front i przerzuciło się na putinowską propagandę, znajdziesz odpowiedź. Przez lata ludzie zostali pozbawieni świadomości. Z przekonaniem o własnej mądrości powtarzają papkę propagandową, którą są karmieni.
Wydaje mi się, ze niewielki procent naszego społeczeństwa jest w stanie sięgać po informacje napływające z różnych stron, analizować je i samodzielnie wyciągać wnioski.

Ale przyznam, że z przykrością przyjąłem zamknięcie Sputnika. Wprawdzie nie byłem w stanie doczytać żadnego tekstu do końca, bo to pisane dla ludzi tak zmanipulowanych, że już bezmyślnych. Ale z drugiej strony ceniłem te teksty za pokazywanie mentalności i systemu wartości propagandystów.
Odczytywałem, mniej lub bardziej zawoalowaną pogardę dla Polaków i Ukraińców. W ten sposób uświadamiali mi, jak będzie przyszłość, jeśli uda mu się opanować Ukrainę. Dystopijny obraz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Maciej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 264
Rejestracja: 14 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 128 times
Been thanked: 46 times

Re: Upadek informacji DEEP FAKE

Post autor: Maciej » 2022-03-03, 18:42

Takim tokiem, czy technokraci nie powinni wdrożyć reglamentacji netu według np. testu IQ? :/
Kurde... jak to piszę, to net mi padł na trzy minuty, a rzadko tracę połączenie. (Tak, dobrze, rozumiem już, przepraszam, już nie będę się skarżył).

Antyszczepionkowcy covidowi a antyszczepionkowcy, to nie zawsze to samo myślenie, a Ty, Andej pewnie wrzucasz do jednego wora?

"(...)Ale z drugiej strony ceniłem te teksty za pokazywanie mentalności i systemu wartości propagandystów.(...)"
Właśnie o to chodzi. Nie ma co się oszukiwać, świat znaczenie bardziej intensywnie będzie budowany na manipulacjach i już chyba lepiej, by zostawić proces ewolucji (prawda wygra nad fałszem. W naturze człowieka też jest przecież chęć poznawania prawdy.) niż pozostawić to wąskiej grupie ludzi (nawet jeżeli mają dobre intencje)?
Przykazanie nowe dał nam Bóg, abyśmy się wzajemnie miłowali, ale L-) jak nas Jezus Chrystus nauczył i umiłował.
https://youtu.be/WiMfmDWz1-k
Dlaczego należy gasić świece chanukowe
https://youtu.be/M1-7JohtcbU?si=wU9WJc_T6lDAEEO1

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Upadek informacji DEEP FAKE

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-03-03, 18:46

Andej pisze: 2022-03-03, 18:12 Oceniajać po tym, jak na niniejszym Forum kolportowane są teorie spiskowe, jak wielu antyszczepionkówców teraz zmieniło front i przerzuciło się na putinowską propagandę, znajdziesz odpowiedź. Przez lata ludzie zostali pozbawieni świadomości. Z przekonaniem o własnej mądrości powtarzają papkę propagandową, którą są karmieni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2515
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 401 times

Re: Upadek informacji DEEP FAKE

Post autor: Abstract » 2023-02-08, 23:27

TrueSync - wystarczy uruchomić wyobraźnie do czego można to użyć.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”