Czyje geny miał Jezus?

Czyli rozmowy o naturze Boga i Objawienie Jego w Osobie Ojca, Jezusa Chrystusa, rozmowy także na temat Ducha Świętego, Jego działanie, prowadzenie Kościoła przez Niego, itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Czyje geny miał Jezus?

Post autor: Andej » 2022-07-22, 15:19

Jozek pisze: 2022-07-22, 14:26 Nawet musisz sie znac
W tym rzecz, że nie muszę. Mogę. Ale wystarczy, gdy posiądę wiedzę i umiejętności z zakresu tych, które mi są do czegoś potrzebne. Ne ma sensu samemu wszystkiego robić. Trzeba pozwolić także innym na to, aby wykonywali swoje zawody.
Nie będę używał guna, jeśli raz na pięć lat będę przytwierdzać drewno do stali. Ani nie musze znać naboi.
Ale zapewne niedługo będę musiał użyć bruzdownicy. Zatem spytam fachowca, jakie tarcze do czego oraz na jaką głębokość w jakim materiale. I całkowicie mi ro wystarczy do rozprowadzenia instalacji w jednym lokalu. po to aby zrobić bruzdy na instalację, nie mam zamiaru robić magisterki z zakresu budowy silników (komutatorowych i bezkomutatorowych) do bruzdownic, nie będę dobierać ich mocy, nie nauczę się technologii węglików spiekanych. Całkowicie wystarczą mi informacje potrzebne do wykonania zadania.

Ale skoro tak się temat rozwinął, to proszę wyjaśnij mi jaki wpływ mają naboje do guna, na DNA Chrystusa. Bo dywagacje na tematy techniczne nie maja sensu w tym wątku. Wydaje mi się, że powinny być całkowicie wywalone, skasowane przez moderację. Są momentami humorystyczne, momentami sa przechwalaniem sie, a momentami filozofowaniem. Ale zawsze pozbawionym związku z wątkiem. Brakuje tylko omówienie aspektów psychologicznych i podbudowy filozoficznej. W szczególności tych gunowych ślepaków. Dla nieobeznanych wyjaśniam, że: Ślepak to owad z rodziny bąkowatych, do których zalicza się około 50 różnych gatunków. Przedstawicielem jest jusznica deszczowa, popularnie zwana "końską muchą".
Czytaj więcej na https://porady.interia.pl/inne-zwierzet ... ign=chrome
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Czyje geny miał Jezus?

Post autor: Jozek » 2022-07-22, 18:35

Wiesz, naboje do guna maja to to siebie ze sa malo przewidywalne, mimo ze posiadaja oznaczenia kolorami.
Dlatego odnosza sie do tematu, bo niektore wpisy sa jak te naboje do guna uzyte niewlasciwie.

Ty nie musisz znac wszystkich umiejetniosci w renowacji zabytkow, ale ja musze i w wielu innych profesjach jest to konieczne.
Nie znaczy to tez ze zabieram komus robote jak to niektorzy dyletanci mysla, bo nie da sie wielu prac wykonac w kilka osob na raz.
Natomiast do niektorych jest konieczna skoordynowana wspolpraca kilku osob, np. by poprawic i zablokowac luzny keystone. W sumie to misterna robota dla przynajmniej 4osob i pelna kontrola nad kazdym minimalnym ruchem.
Dlatego najczesciej opadniety czy luzny keystone sa jedynie blokowane w pozycji do ktorej opadly, bo uniesienie go do pierwotnej pozycji rozluznia wsparcie calego luku i kilka innych kamieni podobnych do keystone moze po prostu wypasc z luku.
Po prostu jest to misterna i precyzyjna robota dla specjalistow, ktorzy oprocz wiedzy i praktyki musza miec dobre ubezpieczenia pokrywajace ewentualne szkody na wiele milionow funtow czy euro.
Ja zwykle ograniczam sie do 15 milionow funtow, z uwagi na koszt rocznych skladek.

A co do genow Jezusa to odpowiedz jest jedna, mial swoje geny. ;)
Ostatnio zmieniony 2022-07-22, 18:47 przez Jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5195
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 820 times
Been thanked: 1373 times

Re: Czyje geny miał Jezus?

Post autor: abi » 2022-07-24, 18:19

nie mam sily czytac calego watku ale mysle ze Jezus jako czlowiek dziedziczyl w stosownej czesci geny swojej matki
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

ODPOWIEDZ