Sentymentalny kącik Muzyczny

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Skaza » 2021-11-03, 11:29

Ciekawa pisze: 2021-11-03, 09:39
Skaza pisze: 2021-11-03, 08:43 Ej no proszę trzymajcie się głównego nurtu tego wątku bo zaczęliście pisać o tak okropnych sprawach, że mi słowo sentymentalny zacznie się jeszcze źle kojarzyć :D

Ps. Ale dziękuję mimo to za uświadomienie o czym gość śpiewa zazwyczaj, muszę teraz poprawić swoja playlistę i coś usunąć(kogoś) :-bd
@Skaza usuniesz go bo jest homo?

Dodano po 19 minutach 14 sekundach:
@skaza już nie będę gadac obiecuje tylko odpiszę @Jozek : wydaje mi się że spiewa o grzechu i że próbował nie grzeszyć .

Oczywiście, że tak. Niech sobie będzie jaki chce być jego sprawa, ale jeśli śpiewałby faktycznie o tym głośno w piosenkach ( Jozek dał nadzieję , że jednak może nie) to nie mam zamiaru odpoczywać muzycznie przy czymś od czego by mnie mdliło. Czasami jednak niewiedza jest błogosławieństwem :) ale mam tylko ze 2 czy 3 kawałki tego zespołu w ulubionych, więc strata będzie w razie czego niewielka :-bd
Spoko siostro wyjaśnijcie to sobie z Jozkiem jeśli musicie, ale potem proszę już wszystkich o dodawanie tylko muzyki bez osobistych historii dziwactw jej wykonawców bo często jestem tutaj na forum tuż po posiłku ~o)

Ciekawa

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Ciekawa » 2021-11-03, 11:33

Skaza pisze: 2021-11-03, 11:29
Ciekawa pisze: 2021-11-03, 09:39
Skaza pisze: 2021-11-03, 08:43 Ej no proszę trzymajcie się głównego nurtu tego wątku bo zaczęliście pisać o tak okropnych sprawach, że mi słowo sentymentalny zacznie się jeszcze źle kojarzyć :D

Ps. Ale dziękuję mimo to za uświadomienie o czym gość śpiewa zazwyczaj, muszę teraz poprawić swoja playlistę i coś usunąć(kogoś) :-bd
@Skaza usuniesz go bo jest homo?

Dodano po 19 minutach 14 sekundach:
@skaza już nie będę gadac obiecuje tylko odpiszę @Jozek : wydaje mi się że spiewa o grzechu i że próbował nie grzeszyć .

Oczywiście, że tak. Niech sobie będzie jaki chce być jego sprawa, ale jeśli śpiewałby faktycznie o tym głośno w piosenkach ( Jozek dał nadzieję , że jednak może nie) to nie mam zamiaru odpoczywać muzycznie przy czymś od czego by mnie mdliło. Czasami jednak niewiedza jest błogosławieństwem :) ale mam tylko ze 2 czy 3 kawałki tego zespołu w ulubionych, więc strata będzie w razie czego niewielka :-bd
Spoko siostro wyjaśnijcie to sobie z Jozkiem jeśli musicie, ale potem proszę już wszystkich o dodawanie tylko muzyki bez osobistych historii dziwactw jej wykonawców bo często jestem tutaj na forum tuż po posiłku ~o)
Okej, tylko muzyka, ale nad ostatnim zdaniem to ty się lepiej zastanów.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Skaza » 2021-11-03, 11:46

Ok. Mamy jednak demokrację siostro i każdego może coś gorszyć lub nie, na tym polega właśnie prawdziwa wolność o czym dzisiejszy świat nie chce pamiętać. Mnie takie tematy obrzydzają podobnie jak czytanie o sprawach damsko męskich na każdym kroku. Dlatego sporo wątków na forum unikam i wcale tam nie zaglądam. Są sprawy o których nie powinno się rozmawiać publicznie a zatrzymać je tylko dla siebie. Pozdrawiam ;)

Ciekawa

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Ciekawa » 2021-11-03, 13:01

Skaza pisze: 2021-11-03, 11:46 Ok. Mamy jednak demokrację siostro i każdego może coś gorszyć lub nie, na tym polega właśnie prawdziwa wolność o czym dzisiejszy świat nie chce pamiętać. Mnie takie tematy obrzydzają podobnie jak czytanie o sprawach damsko męskich na każdym kroku. Dlatego sporo wątków na forum unikam i wcale tam nie zaglądam. Są sprawy o których nie powinno się rozmawiać publicznie a zatrzymać je tylko dla siebie. Pozdrawiam ;)
Jednak można to wyrazić w mniej obcesowy sposób niż Ty:P

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Lunka » 2021-11-03, 13:22

Wracając do tematu wątku. Na uspokojenie napięcia



Michael Hutchence był chyba jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na tej ziemi. Szkoda, że tak szybko odszedł.
A głos :x
Ostatnio zmieniony 2021-11-03, 13:23 przez Lunka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Ciekawa

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Ciekawa » 2021-11-03, 13:34

@Lunka a będziesz oglądała Once?

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Skaza » 2021-11-03, 13:35

Ciekawa pisze: 2021-11-03, 13:01
Skaza pisze: 2021-11-03, 11:46 Ok. Mamy jednak demokrację siostro i każdego może coś gorszyć lub nie, na tym polega właśnie prawdziwa wolność o czym dzisiejszy świat nie chce pamiętać. Mnie takie tematy obrzydzają podobnie jak czytanie o sprawach damsko męskich na każdym kroku. Dlatego sporo wątków na forum unikam i wcale tam nie zaglądam. Są sprawy o których nie powinno się rozmawiać publicznie a zatrzymać je tylko dla siebie. Pozdrawiam ;)
Jednak można to wyrazić w mniej obcesowy sposób niż Ty:P

Masz rację, ale bywam porywczy i nieokrzesany niestety. Do tego naprawdę mam syndrom " słabego żołądka " i jest wiele tematów/scen przy których nie mogę jeść lub mieć pełnego brzucha. Zostawmy to jednak i wróćmy do tematu jak pisała Lunka :-bd

A co to Once siostro ?

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Lunka » 2021-11-03, 13:36

Ciekawa pisze: 2021-11-03, 13:34 @Lunka a będziesz oglądała Once?
Chciałabym. Nie wiem jednak czy udźwignę tyle romantyzmu ;)
Ale chciałabym w teatrze. Ostatnio w Romie byłam.na "Pilotach" ale to dość dawno temu.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Ciekawa

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Ciekawa » 2021-11-03, 13:43

Co do tego Pana najprzystojniejszego na Ziemi, to w tym teledysku cieńko, ale za to śpiew bardzo kojarzy mi się z Nickiem Cavem, który jak był młody to elektryzował.JEgo kompan tez niczego sobie. Sorry sorry @Skaza za pisanie:D

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Skaza » 2021-11-03, 13:44

Ciekawa pisze: 2021-11-03, 13:43 Co do tego Pana najprzystojniejszego na Ziemi, to w tym teledysku cieńko, ale za to śpiew bardzo kojarzy mi się z Nickiem Cavem, który jak był młody to elektryzował.JEgo kompan tez niczego sobie. Sorry sorry @Skaza za pisanie:D
Wybaczam :-bd

Ciekawa

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Ciekawa » 2021-11-03, 13:49

Lunka pisze: 2021-11-03, 13:36
Ciekawa pisze: 2021-11-03, 13:34 @Lunka a będziesz oglądała Once?
Chciałabym. Nie wiem jednak czy udźwignę tyle romantyzmu ;)
Ale chciałabym w teatrze. Ostatnio w Romie byłam.na "Pilotach" ale to dość dawno temu.
Tam jest zero romantyzmu. ZERO. To nie jest film romantyczny w takim sensie WCALE. Smutny dość .
Ostatnio zmieniony 2021-11-03, 13:52 przez Ciekawa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Lunka » 2021-11-03, 14:38

Musical „Once”, najnowsza premiera Teatru Roma to opowieść o samotności, którą bohaterowie próbują przezwyciężyć poprzez muzykę.kameralna historia opowiadająca o spotkaniu dwójki muzyków. Facet i Dziewczyna (nie znamy ich imion) trafiają na siebie przypadkowo w Dublinie. On, rodowity Irlandczyk, jest utalentowanym ulicznym grajkiem, pracującym też jako serwisant odkurzaczy. Ona pochodzi z Czech i jest nie mniej zdolną instrumentalistką. Oboje mają za sobą nieudane związki. Wkrótce połączy ich mocne, choć platoniczne uczucie. Ona zafascynuje się jego piosenkami o byłej dziewczynie, on bezpośredniością nieznajomej.
No widzisz opis mylny jakiś. Ale uczucia jakieś tutaj bija. Może kiedyś obejrze. Nie mam za bardzo z kim, a sama nie lubię takich filmów oglądać. Mąż raczej na ten się nie namówi 😉
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Skaza » 2021-11-03, 15:44


Ciekawa

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Ciekawa » 2021-11-03, 16:20

Lunka pisze: 2021-11-03, 14:38
Musical „Once”, najnowsza premiera Teatru Roma to opowieść o samotności, którą bohaterowie próbują przezwyciężyć poprzez muzykę.kameralna historia opowiadająca o spotkaniu dwójki muzyków. Facet i Dziewczyna (nie znamy ich imion) trafiają na siebie przypadkowo w Dublinie. On, rodowity Irlandczyk, jest utalentowanym ulicznym grajkiem, pracującym też jako serwisant odkurzaczy. Ona pochodzi z Czech i jest nie mniej zdolną instrumentalistką. Oboje mają za sobą nieudane związki. Wkrótce połączy ich mocne, choć platoniczne uczucie. Ona zafascynuje się jego piosenkami o byłej dziewczynie, on bezpośredniością nieznajomej.
No widzisz opis mylny jakiś. Ale uczucia jakieś tutaj bija. Może kiedyś obejrze. Nie mam za bardzo z kim, a sama nie lubię takich filmów oglądać. Mąż raczej na ten się nie namówi 😉
Dobry opis, ale romantycznych uniesień tam nie ma. Piosenka dostała Oscara, a oni po filmie zostali parą. Nie są to profesjonalni aktorzy.
Ostatnio zmieniony 2021-11-03, 16:20 przez Ciekawa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Sentymentalny kącik Muzyczny

Post autor: Jozek » 2021-11-03, 20:20

Coekawa, musle ze tu nam Nauru przemycaszasz swoje ideologie pod pretekstem hompseksualizmu jako poptaenosci politycznej.
osobiscie uwazàm i co sam
zauwazylem to sama jastes osoba homoseksualna i prubujesz wplynac na wierzacych by zaakveptowali homoseksualizm jako cos normalnego.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ODPOWIEDZ