Tematy muzyczne – czas na porządki

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Kasia

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Kasia » 2021-10-30, 16:36

@Skaza
Był już wątek kulinarny. O, tutaj: viewtopic.php?f=48&t=343 . Nie ma sensu zakładać drugiego podobnego.
Skaza pisze: 2021-10-30, 16:21 Ale pamiętaj o tym, że w dziale kawiarenka można pisać o wszystkim
Owszem. W granicach rozsądku.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Skaza » 2021-10-30, 16:42

Czarny pisze: 2021-10-30, 16:30 Ja do twoich kulinarnych @Skaza też zaglądam, może tylko czytam ale z przyjemnością. Nie odkryłem nic nowego, gdyby zaglądanie sprawiało mi ból pewnie bym unikał, co nie znaczy bym manifestacyjnie dopominał się jego likwidacji .
I o to chodzi bracie :)

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
Kasia pisze: 2021-10-30, 16:36 @Skaza
Był już wątek kulinarny. O, tutaj: viewtopic.php?f=48&t=343 . Nie ma sensu zakładać drugiego podobnego.
Skaza pisze: 2021-10-30, 16:21 Ale pamiętaj o tym, że w dziale kawiarenka można pisać o wszystkim
Owszem. W granicach rozsądku.
O braku rozsądku będzie mowa gdy każdy tutejszy user również Ty Kasiu będzie miał swój osobny wątek muzyczny :)
Nie róbmy z igły widły :) Szanuję Twoja sugestię, ale zupełnie się z nią nie zgadzam poza jednym wyjątkiem moim wątłym wątkiem (muzycznym) :)
Bo do talerza mi się nie zbliżać hehe :) gryzę :)

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Lunka » 2021-10-30, 16:48

@Kasia był wątek o zmianach, tam można składać sugestie administracji i moderacji.

Ale osobiście, jesli mi jakiś temat nie leży to po prostu tam nie zaglądam 😉
@abi jest stałym forumowiczem z o wiele dłuższym stazem niż ja np. i na pewno ma kwestie swojego wątku omówiona z administracją 👍

@sądzony ale Ty też za bardzo się nie udzielasz w wątku muzycznym, choć wiedzę jaką posiadasz z tego co widzę 😉
Daj przykład innym

Dodano po 31 sekundach:
@Skaza powinieneś pracować jako mediator z Twoim opanowaniem 😁
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5325
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 844 times
Been thanked: 1403 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: abi » 2021-10-30, 16:51

abi pisze: 2021-10-30, 16:18
@Dezerter ratunku :((
...teraz ratunku, a na co dzień to szpila w d... [-( ;)
no... sprawdzalam tylko czy zyjesz... jak ukluje :p
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13759
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2196 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: sądzony » 2021-10-30, 16:55

Lunka pisze: 2021-10-30, 16:48 @sądzony ale Ty też za bardzo się nie udzielasz w wątku muzycznym, choć wiedzę jaką posiadasz z tego co widzę 😉
Daj przykład innym
Najpierw komplement (tak zwane przygotowanie gruntu), następnie reprymenda :)
Skąd u Ciebie taki wychowawczy sznyt .....

Zgadza się. Nie udzielam się szczególnie. Czasem coś wrzucę. Wiedzę jakąś może i mam lecz ona opiera się raczej na intuicji.
Trudno mi żyć bez muzyki, ale jestem dość wymagający i głodny "inności", a w muzyce współczesnej coraz trudniej znaleźć coś wartościowego.
To jednak moje zdanie, więc żadna prawda.

A czego Ty oczekiwałabyś od tego wątku?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Skaza » 2021-10-30, 19:06

Lunka pisze: 2021-10-30, 16:48 @Kasia był wątek o zmianach, tam można składać sugestie administracji i moderacji.

Ale osobiście, jesli mi jakiś temat nie leży to po prostu tam nie zaglądam 😉
@abi jest stałym forumowiczem z o wiele dłuższym stazem niż ja np. i na pewno ma kwestie swojego wątku omówiona z administracją 👍

@sądzony ale Ty też za bardzo się nie udzielasz w wątku muzycznym, choć wiedzę jaką posiadasz z tego co widzę 😉
Daj przykład innym

Dodano po 31 sekundach:
@Skaza powinieneś pracować jako mediator z Twoim opanowaniem 😁
Kiedy właśnie nie bardzo Lunko, bo z reguły bardzo szybko tracę nad sobą panowanie :) chociaż prawda , że temat musi być ważny/poważny w moim odczuciu bo inaczej rzeczywiście mogę wydawać się senną oazą kłapouszkowatości :)

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Lunka » 2021-10-30, 20:04

sądzony pisze: 2021-10-30, 16:55 Najpierw komplement (tak zwane przygotowanie gruntu), następnie reprymenda :)
Skąd u Ciebie taki wychowawczy sznyt .....
Jaka reprymenda, gdzie ona jest? :D
sądzony pisze: 2021-10-30, 16:55 A czego Ty oczekiwałabyś od tego wątku?
Dla mnie w sumie pasuje to jak teraz jest. Każdy może wrzucić jakiś kawałek, który mu się podoba, ja czasem przesłucham i a nóż mi się spodoba ;)

No nie jest to forum muzyczne jak to zostało powiedziane, więc nie wymagamy od siebie jakiejś kompetentnej wiedzy w tym kierunku.
Ale myślę, że muzyka to jedna z najlepszych spraw ku którym Bóg natchnął człowieka, więc warto się nią dzielić ;)
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13759
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2196 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: sądzony » 2021-10-31, 07:51

Lunka pisze: 2021-10-30, 20:04 Jaka reprymenda, gdzie ona jest? :D
Widocznie niewłaściwie to odczytałem :) :
Lunka pisze: 2021-10-30, 16:48 Daj przykład innym
Lunka pisze: 2021-10-30, 20:04 Ale myślę, że muzyka to jedna z najlepszych spraw ku którym Bóg natchnął człowieka, więc warto się nią dzielić ;)
Zgadza się. Sama w sobie jest piękna, ale dla mnie jest głównie "nośnikiem" słowa.
Gdyby nie:
"Śmiercie" Magdy Kumorek, mało znałbym Leśmiana,
"Czesław śpiewa Miłosza", mało Miłosza,
gdyby nie Świetliki mało znałbym M. Świetlickiego,
chyba Pietrucha śpiewała Wojaczka
Owca często śpiewa psalmy,
Arka Noego niesie słowo dzieciom
...
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Ciekawa

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Ciekawa » 2021-10-31, 09:09

Zostawić indywidualne wątki w muzyce. Jak chcę kogoś poznać bliżej wchodzę na dany wątek muzyczny i widze co lubi. Dla mnie to lepsze poznanie danej osoby i można dyskutować z nią tylko o danej muzyce.
W ogóle nie wprowadza to chaosu, tylko porządek.
JAk komuś przeszkadza dany wątek niech idzie do ogólnego i tamtego nie czyta co za problem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”