Tematy muzyczne – czas na porządki

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Kasia

Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Kasia » 2021-10-30, 15:17

Może tym postem narażę się kilku miłośnikom muzyki z forum, ale uważam, że mamy tutaj zbyt dużo wątków muzycznych. Wiem, że mamy dział, gdzie ogólnie nie poruszamy tematów religijnych, ale nie uważam, że każdy zainteresowany użytkownik potrzebuje swojego kącika muzycznego, gdzie i tak niewiele dyskutuje się o muzyce, a głównie udostępnia filmy (co samo w sobie nie jest złe).

Proponuję ogólne wątki w dziale „Multimedia i rozrywka”. Niech to będzie coś w rodzaju:
  • Muzyka religijna (muzyka liturgiczna, piosenki religijne itp.);
  • Kącik muzyczny (wszystko oprócz muzyki religijnej).
Zdaję sobie sprawę, że łączenie kilku wątków lub wydzielanie poszczególnych postów i przenoszenie ich do innych wątków będzie pracochłonne. Uważam jednak, że warto.
Ostatnio zmieniony 2021-10-30, 15:17 przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5319
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 843 times
Been thanked: 1402 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: abi » 2021-10-30, 15:32

nie wyrazam zgody zeby moj jedyny prywatny watek byl polaczony i wymieszany z utworami ktorych nie lubie badz mnie irytuja
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Kasia

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Kasia » 2021-10-30, 15:36

abi pisze: 2021-10-30, 15:32 nie wyrazam zgody zeby moj jedyny prywatny watek byl polaczony i wymieszany z utworami ktorych nie lubie badz mnie irytuja
To załóż sobie playlistę na YouTube i słuchaj. To nie jest forum muzyczne, żeby zaśmiecać je prywatnymi wątkami z ulubionymi piosenkami użytkowników.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Czarny » 2021-10-30, 15:38

abi pisze: 2021-10-30, 15:32 nie wyrazam zgody zeby moj jedyny prywatny watek byl polaczony i wymieszany z utworami ktorych nie lubie badz mnie irytuja
Tak, tym bardziej że pamiętam jak bardzo chciałaś mieć jeden swoj.
Moim zdaniem warto go zostawić i dołączam się do twojego wpisu. Nikomu Wątek abi do tej pory nie przeszkadzał i mam nadzieję że zostanie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5319
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 843 times
Been thanked: 1402 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: abi » 2021-10-30, 15:39

@Kasia to nie zagladaj do mojego watku z muzyka skoro ci sie nie podoba!
to jest jeden z trzech celow mojego istnienia na forum, ten watek
wybacz ale przyszlas i sie szarogesisz
Ostatnio zmieniony 2021-10-30, 15:40 przez abi, łącznie zmieniany 1 raz.
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Skaza » 2021-10-30, 15:44

Mogę wypowiedzieć się tylko za siebie i własny wątek. Chodziło mi właściwie od wczoraj po głowie by napisać w założonym przeze mnie wątku o sentymentalnej muzyce aby posty z niego przerzucić może do wątku ogólnego z muzyką. Ogarnianie obu wątków trochę by mnie jednak przerosło czasowo, więc jeśli to możliwe i nikt nie miałby nic przeciwko temu to poproszę o to administrację. Rozumiem jednak Abi i jej sprzeciw bo ona o swój wątek dba regularnie :) w takich przypadkach nie łączyłbym wątków w jeden stosując się do demokratycznej forumowej zasady, że jeśli jest coś dozwolone to niech każdy kto chce zakłada wątki o czym chce i ile. Pozdrawiam :)

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
Kasia pisze: 2021-10-30, 15:17 Może tym postem narażę się kilku miłośnikom muzyki z forum, ale uważam, że mamy tutaj zbyt dużo wątków muzycznych. Wiem, że mamy dział, gdzie ogólnie nie poruszamy tematów religijnych, ale nie uważam, że każdy zainteresowany użytkownik potrzebuje swojego kącika muzycznego, gdzie i tak niewiele dyskutuje się o muzyce, a głównie udostępnia filmy (co samo w sobie nie jest złe).

Proponuję ogólne wątki w dziale „Multimedia i rozrywka”. Niech to będzie coś w rodzaju:
  • Muzyka religijna (muzyka liturgiczna, piosenki religijne itp.);
  • Kącik muzyczny (wszystko oprócz muzyki religijnej).
Zdaję sobie sprawę, że łączenie kilku wątków lub wydzielanie poszczególnych postów i przenoszenie ich do innych wątków będzie pracochłonne. Uważam jednak, że warto.
Zostawmy porządki administracji i regulaminowi siostro :)

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Lunka » 2021-10-30, 15:48

Kasia pisze: 2021-10-30, 15:36
abi pisze: 2021-10-30, 15:32 nie wyrazam zgody zeby moj jedyny prywatny watek byl polaczony i wymieszany z utworami ktorych nie lubie badz mnie irytuja
To załóż sobie playlistę na YouTube i słuchaj. To nie jest forum muzyczne, żeby zaśmiecać je prywatnymi wątkami z ulubionymi piosenkami użytkowników.
@Kasia ale kazdy ma prawo do założenia swojego wątku i tematu, a muzyka @abi to część tego forum. Moim zdaniem przez muzykę, możemy bardziej się poznać. Jak widzę, że ktoś słucha podobnej muzyki to mi od razu miłej na sercu 🙂
Pozdrawiam
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Czarny » 2021-10-30, 15:54

Nie każdy potrzebuje i nie każdy potrafi zadbać o swoj wątek jak to robi abi. Trzeba mieć swoj gust i pojęcie o muzyce. Chętnie zaglądam do wątku abi i osobiście bsrdxo chcę by został

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13757
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2195 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: sądzony » 2021-10-30, 15:57

Kasia pisze: 2021-10-30, 15:17 Może tym postem narażę się kilku miłośnikom muzyki z forum, ale uważam, że mamy tutaj zbyt dużo wątków muzycznych. Wiem, że mamy dział, gdzie ogólnie nie poruszamy tematów religijnych, ale nie uważam, że każdy zainteresowany użytkownik potrzebuje swojego kącika muzycznego, gdzie i tak niewiele dyskutuje się o muzyce, a głównie udostępnia filmy (co samo w sobie nie jest złe).

Proponuję ogólne wątki w dziale „Multimedia i rozrywka”. Niech to będzie coś w rodzaju:
  • Muzyka religijna (muzyka liturgiczna, piosenki religijne itp.);
  • Kącik muzyczny (wszystko oprócz muzyki religijnej).
Zdaję sobie sprawę, że łączenie kilku wątków lub wydzielanie poszczególnych postów i przenoszenie ich do innych wątków będzie pracochłonne. Uważam jednak, że warto.
Mam podobne zdanie.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5319
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 843 times
Been thanked: 1402 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: abi » 2021-10-30, 16:10

[-( moj watek byl juz wlaczony do ogolnego i efezjan go spowrotem oddzielil
a kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera

po prostu nie wchodzcie tam

Dodano po 3 minutach 53 sekundach:
ps jak watek zniknie wykorzystam sposob andeja - serio
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Kasia

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Kasia » 2021-10-30, 16:14

abi pisze: 2021-10-30, 15:39 @Kasia to nie zagladaj do mojego watku z muzyka skoro ci sie nie podoba!
to jest jeden z trzech celow mojego istnienia na forum, ten watek
wybacz ale przyszlas i sie szarogesisz
Może tylko raz zajrzałam do Twojego wątku, ale nie chodzi o to, że mam zastrzeżenia do jego zawartości (bo jej nie znam), tylko do tego, że istnieje. Zresztą, nie tylko Ty masz swój wątek z piosenkami. To nie jest forum muzyczne, tylko religijne.
Ostatnio zmieniony 2021-10-30, 16:15 przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5319
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 843 times
Been thanked: 1402 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: abi » 2021-10-30, 16:18

Kasia pisze: 2021-10-30, 16:14
Może tylko raz zajrzałam do Twojego wątku, ale nie chodzi o to, że mam zastrzeżenia do jego zawartości (bo jej nie znam), tylko do tego, że istnieje. Zresztą, nie tylko Ty masz swój wątek z piosenkami. To nie jest forum muzyczne, tylko religijne.
czemu tak ci zalezy zniszczyc co mi jest niezbedne?
@Dezerter ratunku :((
...teraz ratunku, a na co dzień to szipla w d... [-( ;)
... a dajcie wy mi wszyscy święty spokój - oglądam Diunę - 2,5 godziny
Ostatnio zmieniony 2021-10-30, 16:40 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Skaza » 2021-10-30, 16:21

Dla rozluźnienia ponownie gęstej atmosfery na forum zupełnie bez powodu i sensu mały żarciko wpis od skazy ... już drżę o swoje wątłe wątki kulinarne ! :) Bez obaw Abi z pewnością nie zniknie :) a jakby przepadł (odpukać) to też zniknę i przeniosę się do konkurencji :) jak już mają mnie poprawiać i kontrolować to przynajmniej na pewniejszym spokojniejszym gruncie :) każdy wie o czym mówię :)

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
Kasia pisze: 2021-10-30, 16:14
abi pisze: 2021-10-30, 15:39 @Kasia to nie zagladaj do mojego watku z muzyka skoro ci sie nie podoba!
to jest jeden z trzech celow mojego istnienia na forum, ten watek
wybacz ale przyszlas i sie szarogesisz
Może tylko raz zajrzałam do Twojego wątku, ale nie chodzi o to, że mam zastrzeżenia do jego zawartości (bo jej nie znam), tylko do tego, że istnieje. Zresztą, nie tylko Ty masz swój wątek z piosenkami. To nie jest forum muzyczne, tylko religijne.
Ale pamiętaj o tym, że w dziale kawiarenka można pisać o wszystkim :)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13757
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2195 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: sądzony » 2021-10-30, 16:28

abi pisze: 2021-10-30, 16:10 [-( moj watek byl juz wlaczony do ogolnego i efezjan go spowrotem oddzielil
a kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera

po prostu nie wchodzcie tam

Dodano po 3 minutach 53 sekundach:
ps jak watek zniknie wykorzystam sposob andeja - serio
Ja nie mam nic do Twojego wątku. Nie chcę nawet nic zmieniać. Akceptuję forum takie jakie jest, bo wierzę, że jest "z Chrystusem".
To jedynie moje odczucie. Faktycznie dużo tu ostatnio "wrzucania filmików".
Myślałem o tym zanim @Kasia założyła ten temat.

Podobnie było w pewnej chwili w temacie "Dobre motto na dziś" gdzie przerodziło się w "Dobry mem na jutro".

Pozdrawiam

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
abi pisze: 2021-10-30, 16:18 czemu tak ci zalezy zniszczyc co mi jest niezbedne?
@Dezerter ratunku :((
Jeżeli jest to dla Ciebie niezbędne nikt tego nie zniszczy.
Ostatnio zmieniony 2021-10-30, 16:29 przez sądzony, łącznie zmieniany 1 raz.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Tematy muzyczne – czas na porządki

Post autor: Czarny » 2021-10-30, 16:30

Ja do twoich kulinarnych @Skaza też zaglądam, może tylko czytam ale z przyjemnością. Nie odkryłem nic nowego, gdyby zaglądanie sprawiało mi ból pewnie bym unikał, co nie znaczy bym manifestacyjnie dopominał się jego likwidacji .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”