Wyznanie swoich uczuć/zainteresowania

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Wyznanie swoich uczuć/zainteresowania

Post autor: sądzony » 2021-11-07, 11:47

Skaza pisze: 2021-11-06, 19:55 Do żony zagadałeś jednak skutecznie, więc jesteś na odpowiedniej drodze do zupełnego uwolnienia.
Zazdroszczę brachu ~o)
Wierzę, że skoro mi się udało i przed Tobie kreśli się droga miłości i dobra.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Wyznanie swoich uczuć/zainteresowania

Post autor: lambda » 2021-11-10, 06:48

Skaza pisze: 2021-11-02, 20:40 Czy uważacie, że warto powiedzieć komuś o tym co się do niego czuje, dać znać, że się podoba ? nawet jeśli niemal wcale nie zna się tej osoby i najprawdopodobniej dostanie się przysłowiowego kosza ? właściwie nie mówię od razu o wyznawaniu miłości, ale o daniu komuś znać, że się polubiło itd. A może lepiej nic nie mówić bo szanse i tak nikłe. Lepiej zdusić i zapomnieć czy może podrzucić małe serduszko z kilkoma słowami podczas najbliższych walentynek ?
Trzeba nawiązać kontakt z owoa osoba i spróbować budować relacje.
A podrzucanie walentynek?
Hmm no czy nadal jesteśmy w przedszkolu?
Miałam kiedyś takiego "wielbiciela" w pracy.Nie odzywał się do mnie a podrzucał karteczki, nawet raz chyba mnie śledził bo wrzucił mi do tego ogródka właśnie walentynkę.
Sklasyfikowałam go jako psychofana.
Potem jeszcze "nękał" prezentami inne dziewczyny.
Ostatnio zmieniony 2021-11-10, 07:03 przez lambda, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Wyznanie swoich uczuć/zainteresowania

Post autor: Skaza » 2021-11-10, 10:46

lambda pisze: 2021-11-10, 06:48
Skaza pisze: 2021-11-02, 20:40 Czy uważacie, że warto powiedzieć komuś o tym co się do niego czuje, dać znać, że się podoba ? nawet jeśli niemal wcale nie zna się tej osoby i najprawdopodobniej dostanie się przysłowiowego kosza ? właściwie nie mówię od razu o wyznawaniu miłości, ale o daniu komuś znać, że się polubiło itd. A może lepiej nic nie mówić bo szanse i tak nikłe. Lepiej zdusić i zapomnieć czy może podrzucić małe serduszko z kilkoma słowami podczas najbliższych walentynek ?
Trzeba nawiązać kontakt z owoa osoba i spróbować budować relacje.
A podrzucanie walentynek?
Hmm no czy nadal jesteśmy w przedszkolu?
Miałam kiedyś takiego "wielbiciela" w pracy.Nie odzywał się do mnie a podrzucał karteczki, nawet raz chyba mnie śledził bo wrzucił mi do tego ogródka właśnie walentynkę.
Sklasyfikowałam go jako psychofana.
Potem jeszcze "nękał" prezentami inne dziewczyny.
Bez obaw, nie będę próbował takich sposobów. Zgadzam się, że to zbyt dziecinne jeśli ktoś nie chodzi wciąż do podstawówki. Osobiście nawet w owych szkolnych czasach nie rozdałem nigdy choćby jednej walentynki pomimo, że niemal wszyscy koledzy zawsze robili to tzw.hurtem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”