Jola Szymańska

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 390
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: Zuben Ninja » 2021-11-06, 00:34

SmokEustachy pisze: 2021-11-05, 23:13
Dezerter pisze: 2021-11-04, 22:45 /.../
molestować
1. nawiązywać z kimś kontakt o charakterze seksualnym wbrew jego woli;

jak widzisz uroda nie ma tu nic do rzeczy liczy się wola osoby
Niedostateczna definicja. Nie uwzględnia takich terminów jak samiec alfa, atencja i takie tam. Hipergamia itp.
Dezerter nie rozumie, że to od kobiety zależy to co ona uzna w danej chwili za molestowanie.

Przykładowo dla jakiejś Kasi molestowaniem może być już dotknięcie jej włosów przez podstarzałego pijaka ale w innej sytuacji molestowaniem już nie będzie klepnięcie jej tyłka przez przystojnego Casanovę (pijak i Casanova są dla niej obcy). To wszystko zależy od wyglądu faceta czy kobieta zdefiniuje jego dotyk jako "molestowanie".
Ostatnio zmieniony 2021-11-06, 01:35 przez Zuben Ninja, łącznie zmieniany 6 razy.
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny" - św. Antoni Pustelnik

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: Jozek » 2021-11-06, 00:41

Mysle ze tak wlasnie to wyglada w praniu, a definicje maja sie do tego jak piesc do nosa.
W jednym przypadku bedzie to odebrane jak flirt, a w innym molestowanie, choc okolicznosci beda identyczne.
Podbnie moze byc z jedna i ta sama osoba ktora pierw flirtowala, a pozniej rzucila. Wtedy to co wczesniej bylo flirtem, nagle stanie sie molestowaniem, co wlasnie objawia sie wyjatkowa zloscia i zawzietoscia u kobiet ktore jakis flirciarz porzucil, choc nie zawsze jest to flirciarz, a jedynie kobieta uznala jego czyny za flirt.
Ostatnio zmieniony 2021-11-06, 00:50 przez Jozek, łącznie zmieniany 4 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: SmokEustachy » 2021-11-06, 00:49

W niektórych grupach na Fejsbuniu za Jolę jest ban. Raz że mają jej dość a dwa znęcanie się jest nieetyczne. Ale pisałem już o niej chyba?
O tym można nowy wątek założyć:
https://swiadomosc-zwiazkow.pl/hipergam ... u-zwiazku/
365 dni, takie tam.

Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 390
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: Zuben Ninja » 2021-11-06, 00:58

Ale jak one się rzucają kiedy zrozumiesz ich sposób myślenia i wprost o tym piszesz. One nie mogą tego znieść, że ktoś odkrył jak działają i jakie są ich prawdziwe motywacje.

Rozmawiałem już z wieloma kobietami i praktycznie żadna nie mówi całej prawdy tylko kręci. Zapytaj się dowolnej koleżanki jakiego chłopaka chciałaby mieć to powie, że jej wymarzony chłopak musi mieć miły charakter i dobre serce a jego wygląd nie jest najważniejszy. A później widzisz taką, że jest w związku z przystojnym i wysokim gościem, którego charakter jest chamowaty a serduszko wcale nie takie dobre. One za Chiny Ludowe nie chcą wyznać prawdy, że w pierwszej kolejności patrzą na wygląd fizyczny faceta a jego charakter ma drugorzędne znaczenie. Dopiero jak najpierw zaakceptują jego wygląd to w następnej kolejności zaakceptują również jego charakter i może zostać potencjalnym chłopakiem do związku (odwrotnie to już nie działa czyli z jego miłego charakteru nie zaakceptują jego nieatrakcyjnego wyglądu i zostanie już tylko "kolegą").
Ostatnio zmieniony 2021-11-06, 02:17 przez Zuben Ninja, łącznie zmieniany 16 razy.
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny" - św. Antoni Pustelnik

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: sądzony » 2021-11-06, 07:55

Dezerter pisze: 2021-11-05, 10:51 Z Loganem zgodzę się w jednym całkowicie
Nie wiem czy tego nie zauważyłaś, ale skupiasz na sobie uwagę forum, może o to nawet chodzi.
Tośta poszli.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

adampiotr
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 23 lut 2021
Has thanked: 105 times
Been thanked: 38 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: adampiotr » 2021-11-06, 08:06

Zuben Ninja pisze: 2021-11-06, 00:58 Ale jak one się rzucają kiedy zrozumiesz ich sposób myślenia i wprost o tym piszesz. One nie mogą tego znieść, że ktoś odkrył jak działają i jakie są ich prawdziwe motywacje.

Rozmawiałem już z wieloma kobietami i praktycznie żadna nie mówi całej prawdy tylko kręci. Zapytaj się dowolnej koleżanki jakiego chłopaka chciałaby mieć to powie, że jej wymarzony chłopak musi mieć miły charakter i dobre serce a jego wygląd nie jest najważniejszy. A później widzisz taką, że jest w związku z przystojnym i wysokim gościem, którego charakter jest chamowaty a serduszko wcale nie takie dobre. One za Chiny Ludowe nie chcą wyznać prawdy, że w pierwszej kolejności patrzą na wygląd fizyczny faceta a jego charakter ma drugorzędne znaczenie. Dopiero jak najpierw zaakceptują jego wygląd to w następnej kolejności zaakceptują również jego charakter i może zostać potencjalnym chłopakiem do związku (odwrotnie to już nie działa czyli z jego miłego charakteru nie zaakceptują jego nieatrakcyjnego wyglądu i zostanie już tylko "kolegą").
Mężczyźni tak samo mają . Niby wygląd nie ale jednak xd. Jakby tak było to byśmy brali pierwszego lepszego z ulicy.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3443
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 359 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-11-06, 09:15

:)) Zawody miłosne macie że was tak ten temat kręci ? Nie wybaczyliście czy co ? Ojciec Szustak kiedyś mówił że czyściec bedzie polegał na tym że bedziesz siedział, siedziała z osobami którym nie wybaczyłes/łas w jednym pokoiku aż wybaczysz... :ympray: macie jeszcze czas

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1161
Rejestracja: 15 kwie 2017
Ostrzeżenia: 1
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Ateista
Has thanked: 66 times
Been thanked: 243 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: Efezjan » 2021-11-06, 11:25

Ciekawa pisze: Ja rozumiem ludzi którzy odchodzą, bo mieli fanatycznych rodziców na przykład, i mają dośc już słuchania jak bardzo są grzeszni i jak bardzo ich czeka piekło. Nie mogę tego rozumieć? To coś przepraszam, złego?
Ja tam nie mam dość słuchania, jak bardzo jestem grzeszny, gdyż to tylko uświadamia mi, jak wiele mi brakuje do tego, by być świętym.
Piekło to świadomy wybór danej osoby - to powiedzenie Bogu - nie kocham Cię /więcej!/ nienawidzę Cię i nie chcę być z Tobą na wieczność.
Tak, to coś złego, bo każde odejście jest porażką! Odejście jest również postawą bardzo niedojrzałą, bo trzeba pracować, by zmienić to, co złe, a nie odchodzić. Odejście nie jest żadnym wyjściem.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: SmokEustachy » 2021-11-06, 14:19

Ja już pisałem że jest to przykład formacji prowadzacej do apostazji? Środowiska Alatea Deon itp.kosciol otwarty

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: SmokEustachy » 2021-11-06, 17:42

adampiotr pisze: 2021-11-06, 08:06 /...../
Mężczyźni tak samo mają . Niby wygląd nie ale jednak xd. Jakby tak było to byśmy brali pierwszego lepszego z ulicy.
Niestety nie.

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 795
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 164 times
Been thanked: 140 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2021-11-06, 20:11

przynudzacie, temat miał być o Joli Szymańskiej, a nie to, jak chcecie tak sb gadać, to zróbcie nowy wątek, a nie ten zaśmiecacie

Słuszna uwaga - wracamy do tematu wątku, albo milczymy - Dezerter
Ostatnio zmieniony 2021-11-06, 20:48 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

Awatar użytkownika
Maciej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 264
Rejestracja: 14 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 128 times
Been thanked: 46 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: Maciej » 2021-11-06, 22:50

Ciekawa pisze:
Maciej pisze: 2021-11-03, 18:59 Ostatnio na youtubie p. Jolanta Szymańska skomentowała moją wypowiedź "wariacie zamilcz, palni sobie w lep." Ale chyba nie ta znana Jola?

Przesłuchałem rozmowę i wygląda na to, że panie z nagrania pomieszały Wiarę ze swoimi lękami, zaburzeniami, frustracjami, wadami, patrzeniem zmysłowym i uległy temu wszystkiemu, i dodatkowo spodobał im się świat w którym chcą brylować w sposób jaki światu się podoba :(
Pamiętam że p. Jola Szymańska, gdy żyła w zgodzie z Bogiem i w związku z tym Kościołem Katolickim, to nawet z wyglądu była ładniejsza, a po odejściu pogorszyła jej się uroda. :( Dziwię się co jej facet na to! Zamiast (...) A co to za szowinistyczne teksty - trzymaj jakiś poziom! - Dezerter zamknąć na pewien czas z Pismem Świętym i Ojcami Kościoła, sam na sam, to co on? Jeszcze może dźwiga za nią mikrofony i kamery? Eh! :/
Mi się właśnie wtedy nie podobała:P
Mi się wydaje że dziewczyny mają po prostu za duże wymagania wobec ludzi Kościoła, jakoby to były grzeczne baranki:P
Teraz Ci się podoba z fuckiem i natrętnym nawijaniem na Kościół? To się odbija na twarzy, Ciekawa.
Chyba raczej za małe wymagania w stosunku do siebie. Uległy zgorszeniu, palemka odbiła. Zapomniały o pogardzie do samego siebie.

Jola i Natalia, wróćcie czym prędzej :(
Przykazanie nowe dał nam Bóg, abyśmy się wzajemnie miłowali, ale L-) jak nas Jezus Chrystus nauczył i umiłował.
https://youtu.be/WiMfmDWz1-k
Dlaczego należy gasić świece chanukowe
https://youtu.be/M1-7JohtcbU?si=wU9WJc_T6lDAEEO1

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: SmokEustachy » 2021-11-07, 11:55

Dokopałem się do źródła lolcontentu i będę was epatował:
https://wiez.pl/2019/06/07/jola-szymans ... btmTUNTFeg

Nie lekceważcie znaczenia mysiej utopii

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: sądzony » 2021-11-07, 12:02

Maciej pisze: 2021-11-06, 22:50 Teraz Ci się podoba z fuckiem i natrętnym nawijaniem na Kościół? To się odbija na twarzy, Ciekawa.
Dzięki (również) naszej chrześcijańskiej postawie @Ciekawa już chyba z nami nie ma.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: Jola Szymańska

Post autor: SmokEustachy » 2021-11-07, 12:08

sądzony pisze: 2021-11-07, 12:02
Maciej pisze: 2021-11-06, 22:50 Teraz Ci się podoba z fuckiem i natrętnym nawijaniem na Kościół? To się odbija na twarzy, Ciekawa.
Dzięki (również) naszej chrześcijańskiej postawie @Ciekawa już chyba z nami nie ma.
Nie poddawaj się psychomanipulacji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”