Pożegnania, bany, informacje

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2533
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 152 times
Been thanked: 407 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Abstract » 2021-12-09, 09:16

@Andej odnośnie czatowania w postach, można je poznać po dość szybkim odpisywaniu, wystarczy spojrzeć na przerwy czasowe między wpisami. Na opadnięcie emocji czasem potrzeba trochę więcej czasu.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Andej » 2021-12-09, 09:26

No cóż, teraz dam przykład tego, o czym napisałeś. Odpowiadam natychmiast po przeczytaniu. Czy emocjonalnie? Czy czatowałem?
Po prostu: pisałem jakiś post, wysłałem, zobaczyłem, że jest nowy, zareagowałem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2533
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 152 times
Been thanked: 407 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Abstract » 2021-12-09, 09:42

Otóż to, odpisujesz szybko pod wpływem emocji, w większości przypadków źle to wychodzi. Odpisujesz szybko bez emocji, jest ok.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Logan » 2021-12-09, 21:03

Dziękuję @Jozek za to, że byłeś tutaj na forum. Przepraszam Cię za wszelkie złośliwości z mojej strony jeśli takie były. Wszystkiego dobrego życzę.
Niech towarzyszą w Twojej ziemskiej pielgrzymce święci i aniołowie Boży. Niech Pan Bóg Cię strzeże na wszystkich Twych drogach!

O Święty Franciszku, na Alwerni naznaczony stygmatami,
świat tęskni za tobą jako ikoną Jezusa ukrzyżowanego.
Potrzebuje twojego serca otwartego na Boga i na człowieka,
twoich stóp bosych i zranionych, twoich rąk przebitych i błagających.
Tęskni za twoim głosem słabym,
lecz silnym mocą Ewangelii.
Otwórz o Święty Franciszku otwórz bramy nadziei dla cierpiących. Amen


Józek, bądź światłem dla innych, drogowskazem dla wątpiących, podporą dla cierpiących, Chrystusem dla ubogich.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14976
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4202 times
Been thanked: 2953 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2021-12-09, 22:49

Jozek ma blokadę od tej chwili na miesiąc, by przemyślał swoją postawę.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Kasia

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Kasia » 2021-12-14, 21:26

To i ja się żegnam, bo się mi pisze tu różne rzeczy, żeby mnie odwieść od radykalizmu, wytresować i jeszcze zamyka się temat, w którym pisałam, to jest TRESOWANIE.

Modlitwa, modlitwa i skromność, to najważniejsze.

Chcecie zostać w światowości, zostańcie.

@Dezerter, usuń moje konto, proszę, znajdę sobie inne miejsce w internecie do wypełnienia pustki w życiu.

Nie będziecie mieli SCHADENFREUDE.

Wiara to moje wielkie hobby!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14976
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4202 times
Been thanked: 2953 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2021-12-14, 21:28

Jaki wątek ci zamknęliśmy?
.. i nie gadaj do mnie po niemiecku ;)
Ostatnio zmieniony 2021-12-14, 21:32 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Kasia

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Kasia » 2021-12-14, 21:35

Wątek offtopowy, no nie „ci”, bo go nie zakładałam, tylko że tam pisałam... zresztą, mam dość udawania dobrej i miłej Kasi. Całe życie człowiek udaje i zęby zaciska. Jeśli nie akceptujecie mojej wizji życia, to stąd odchodzę. Bo czujecie wyższość z tego, że żyjecie inaczej. Wielkie oświecenie. Ja i tak tu siedzę tylko dlatego, że już nie mam innego forum, przecież tyle razy stąd odchodziłam. Nie dość, że w życiu człowiek jest nierozumiany, to jeszcze i na forum. Ale nie chcę, żebyście myśleli, że robię Wam szantaż emocjonalny. To ja się z tym czuję najgorzej. Od sześciu lat marzę o noszeniu chusty jak muzułmanka, marzę od dłuższego czasu o codziennej Eucharystii, serio i szczerze wolę modlitwę niż cokolwiek innego i czytam, że mam problem, nie, to Wy macie problem, bo w pogańskiej Anglii wyszłabym w chuście z chałupy i nikt by nie mówił, że mam problem, na pogańskim zachodzie nikt by nie wskazywał na problem w modlitwie... zresztą, mam dość. nie do widzenia

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Andej » 2021-12-14, 21:37

Kasia pisze: 2021-12-14, 21:35 Jeśli nie akceptujecie mojej wizji życia, to stąd odchodzę.
i zabieram zabawki.
Ale rzeczywiście. Nie akceptujemy, tyko tolerujemy. Przyjmujemy Ciebie, taką jaka jesteś. Nie staramy się zmienić, ale pokazać inny świat.

Doskonale rozumiem Twoje żądanie. Skoro nie udało Ci się nas wytresować, uznałaś, że to my Cię tresujemy. (fałszywie) Tymczasem sama sobie to czynisz.

Jeśli odejdziesz, to odejdź z moim błogosławieństwem. Życzę Ci, aby w życiu znalazła miłość do Boga i ludzi. Abyś znalazła szczęście w Bogu. Abyś żyła na chwałę Bożą i dla własnego zbawienia. Gorąco się dziś o to pomodlę.
Ostatnio zmieniony 2021-12-14, 21:40 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Kasia

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Kasia » 2021-12-14, 21:41

Ja Was nie chciałam wytresować, przyszłam tu, żeby WRESZCIE mnie zaakceptowano taką, jaka jestem. Nie dostałam, więc wychodzę.

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
Nawet kiedy to czytam, czuję się tresowana. Czemu Wy mnie tak dręczycie? Chyba dlatego, że jestem na dobrej drodze.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14976
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4202 times
Been thanked: 2953 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2021-12-14, 21:43

Odpocznij jak chcesz - wiesz gdzie nas szukać
Niech cię błogosławi i prowadzi Bóg Wszechmogący
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Kasia

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Kasia » 2021-12-14, 21:45

Ja proszę o usunięcie konta i nie piszcie mi tych błogosławieństw, bo to jest tak fałszywe (i tak wiecie swoje), że aż się przykro robi.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4447
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-12-14, 21:47

@Kasia ale to przeze mnie uciekasz? Chciałam tylko, żeby Wam trochę emocje opadły, nie miałam zamiaru Cię urazić.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Kasia

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Kasia » 2021-12-14, 21:50

@miłośniczka Faustyny
Nie, gdyby tylko o to chodziło, to nie. Ja tu nie pasuję i tyle. Ciągle czuję się atakowana. Wydaje mi się, że to dlatego, że wierzę radykalnie i to jest dla Was solą w oku. Poza tym ja albo robię jedno, albo drugie, gdy jestem na forum, to myślę tylko o tym i nie mogę się skupić.

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6009
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 454 times
Been thanked: 918 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Albertus » 2021-12-14, 22:09

Kasia pisze: 2021-12-14, 21:41 przyszłam tu, żeby WRESZCIE mnie zaakceptowano taką, jaka jestem. Nie dostałam, więc wychodzę.
To że ludzie mają odmienne poglądy i dyskutują z twoimi poglądami nie oznacza że cię nie akceptują.

Dyskutowanie z odmiennymi poglądami prezentowanymi przez inne osoby to na forum rzecz normalna i wręcz niezbędna.

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”