Pożegnania, bany, informacje

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6285
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-04, 09:16

Dla mnie :zamknąć.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Andej » 2024-03-04, 09:18

Nie. Po prostu nic nie pisać na ten temat. Nie reagować na czyjeś posty. Okazać swoją dorosłość. Oddzielić grubą kreską.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Andej » 2024-03-04, 10:11

Umywam ręce. Na upór nie ma lekarstwa.

I przepraszam Deza, za to że protestowałem przeciw zamykani wątku. Zamknij, ale nie na stałe, bo jest potrzebny.
Ale konsekwencją zamknięcia tego wątku, będzie konieczność zamykania kolejnych wątków, to których ta przepychanka się przeniesie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6285
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: CiekawaXO » 2024-03-04, 10:25

Zamyka się dla ostudzenia emocji, a nie na stałe.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4454
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-03-04, 11:55

Usunęłam część dyskusji, Twoje zarzuty, Marcinie, były bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące.
Zamykam wątek tymczasowo.

Od siebie dodam, że usunięcie kazika było koniecznością, po tak jawnych, poważnych groźbach i szantażu, który zastosował, jego obecność tu nie jest możliwa, ponosi jedynie naturalne konsekwencje swoich czynów. Teraz wyraźnie już mam pełną świadomość, że Ciekawa i Marek trafnie ocenili sytuację. Hildegardo, ja też się początkowo dałam nabrać, ale szantaż, jaki wczoraj zastosował, zweryfikował wszystko i pokazał, że się myliłam. Oczywiście macie prawo do swojego zdania, ale chciałabym to sprecyzować, aby moje stanowisko w tej sprawie również było wiadome. Zakończmy rozmowę na temat kazika, bo nie ma sensu dyskutować o nieobecnych.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2024-03-04, 18:00

Ja tylko podziękuję Hildi za jej uwagi - weźmiemy pod uwagę
ale nie da się zadowolić wszystkich, wie to ten, kto prowadził jakikolwiek zespół ludzi.
Każda grupa, taka jak nasze forum ma swoją specyfikę
nasza kieruję się zasadami swobodnej dyskusji, wolności wypowiedzi i minimalna ingerencją moderacji w swobodę wypowiedzi
są inne fora gdzie jest zamordyzm i dyscyplina i prawomyślność (celowo przesadzam) - dla delikatnych wrażliwców może to lepsze miejsce?
Od samego początku to forum było tworzone z myślą przewodnią, że tutaj jest bez hejtu, w przyjaznej i kulturalnej atmosferze
Ostrzegam!, że od dzisiaj, każdy kto będzie w konflikcie z tymi zasadami będzie szybko i boleśnie tego doświadczał.
A poza tym to Was kocham, Kazika i Marcina też :ymhug:
Ostatnio zmieniony 2024-03-04, 18:01 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”