Pożegnania, bany, informacje

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Zablokowany
Konwalia

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Konwalia » 2022-08-24, 10:17

Gzresznik Upadający pisze: 2022-08-24, 10:05 to podrzuce wiec https://psychoterapia.org/uzaleznienie- ... y-leczenie moze warto.
A czy ja gdzieś napisałam, że chcę coś z tym robić? Nie. Bo gdyby nie internet, to nie wiedziałabym, jakie książki czytać, ani nie miałabym kontaktu z muzyką (a to jest ważna część mojego życia także poza siecią, bo wykonuję ją aktywnie). Powiesz, że są biblioteki? Owszem. Ale z internetu dowiaduję się, co czytać. Chodzenie po bibliotece i szukanie niemal zawsze kończyło się rozczarowaniem. Zwłaszcza że mam wąski gust i niewiele mi się podoba, często oddaję książki niedoczytane.

Poza tym ja nie mam po co ograniczać internetu. Nie mogłam spełnić w życiu marzeń, to pozostaje mi się tylko zatracić w sieci i tyle.

Dobrze, nie roztrząsajmy tego.

Czemu na forach zawsze wszyscy myślą, że wiedzą lepiej, co dla mnie dobre?

Zawsze trafiam w jakieś toksyczne miejsce. Forum katolickie, dobre sobie. Gdyby nie moderatorzy, to by się wszystko posypało doszczętnie, bo tu jest taki bałagan, że głowa mała.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-08-24, 12:57

Napisałem ze może warto. Ja w pewnym moencie zaczakem walczyć ze swoim" krzyżem" w postaci " skłonności ku facetom" okazało sie ze warto. Z jaraniem tytoniu było podobnie..Nauczyłem sie ze nie wyzeolimy sie dopóki wuazemy choc jedna pozytywna rzecz w zniewoleniu, nalogu.
Sama piszesz ze net cie niszczy a z drugiej strony widzisz pozytywy. Nie traktuj tego co pisze osobiście ale poradę kogoś kto był zniewolony. Zniewolenie buduje swoja potęgę na braku czegoś co powinniśmy mieć. Moje skłonności homo budowane były na braku potwierdzeia ze jestem facetemtakim prawdziwym. 20 lat palenia było zbudowane na obrazie ze jarają prawdziwi faceci ( Dziękujemy ci Marlboro za te reklamę z kowbojem , nawet nie wiecie ilu ludzi zabiliscie)

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5333
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 847 times
Been thanked: 1404 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: abi » 2022-08-27, 08:18

i konwalia poszla sobie :(
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2022-08-27, 15:14

Chciała, więc poszła
ale jak znam Konwalię, to już myśli nad nowym nikiem i nad tym jak nas zaskoczyć
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5333
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 847 times
Been thanked: 1404 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: abi » 2022-08-27, 16:30

to mnie nie pociesza :( pewnie jej nie rozpoznam
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5977
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 452 times
Been thanked: 910 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Albertus » 2022-08-27, 17:26

abi pisze: 2022-08-27, 16:30 to mnie nie pociesza :( pewnie jej nie rozpoznam
Jak w wypowiedziach otworzy swoje serce i napisze co naprawdę myśli to na pewno ja poznasz. :D

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18943
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-08-27, 21:09

W każdym razie dobrze, że zakończyła się operetka z kilkudniowym, przedłużonym, ostentacyjnym "odchodzeniem z forum". Groteskowe to zaczęło być.
Ostatnio zmieniony 2022-08-27, 21:10 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-08-27, 22:17

Wroci , nie tu , nie w tej formie ale wróci.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2022-10-11, 19:19

tropiciel pisze: 2022-10-11, 18:35 proszę o wykreslenie mnie z tego forum . pozdrawiam
Jak zawsze czekamy dobę i spełniamy życzenie forumowicza. Macie czas na pożegnania itp. Ja nie będę namawiał do pozostania wobec braku współpracy i nie przestrzegania zasad.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Dezerter » 2022-10-12, 21:06

Tropiciel i Dżdżownica opuścili na stałe nasze forum wreszcie wróci spokój i kultura rozmowy ostrzegam, że będę zwracał na to większą uwagę i będę bardziej ostro egzekwował nasze motto z głównej strony.
Forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze i nie tylko
Komu nie po drodze z tym hasłem to ...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Hildegarda » 2022-11-16, 13:59

Prosiłam wcześniej @Dezerter o usunięcie konta, żeby mnie nie kusiło zaglądanie tutaj, czemu mi tego konta nie usunąłeś?
:)

Teraz dostaję ostrzeżenia za jakieś totalne bzdury. W sumie to może nawet lepiej, bo jak mi konta nie usuniecie, to chociaż bana dostanę, dobre i to :p

Bardzo proszę moderację o taką ilość ostrzeżeń, jaka jest potrzebna do bana, jak widać nielubiani userzy nie muszą się za bardzo wysilać, więc z pewnością się znajdą jeszcze jakieś moje karygodne wypowiedzi


Pozdrawiam :ymhug:

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18943
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-11-16, 14:24

Teraz pokrywasz swoje zachowanie sugerując nieuczciwość moderacji. Jakie to dojrzałe...

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Hildegarda » 2022-11-16, 14:42

Uczciwa moderacja daje ostrzeżenia wszystkim na równych zasadach, tak jak np. zrobiła Magnolia na swoim forum kiedyś ;)
Tutaj nie ma równego traktowania userów, ale mi to bynajmniej nie przeszkadza, bo już wcześniej chciałam konto usunąć

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18943
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-11-16, 14:43

Właśnie potwierdziłaś to, co napisałem. I chyba nawet tego nie zauważyłaś ;)

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Pożegnania, bany, informacje

Post autor: Hildegarda » 2022-11-16, 14:53

Marek_Piotrowski pisze: 2022-11-16, 14:43 Właśnie potwierdziłaś to, co napisałem. I chyba nawet tego nie zauważyłaś ;)
Gdybym była złośliwa, znalazłabym na tym forum dziesiątki Twoich wypowiedzi, w których obrażasz, dyskredytujesz i ośmieszasz userów, którzy raczą się z Tobą nie zgodzić i to zarówno niekatolickich, jak i katolickich i mogłabym je kolejno zgłaszać, ale nigdy tego nie robiłam i nie zrobię. Natomiast widzę jak moderacja jest na to ślepa i chyba ze względu na tworzenie koleżeńskiego kółeczka masz tu specjalne względy. Czytałam wypowiedzi wielu userów, którzy nawiązywali do Twojego zachowania na tym forum i nigdy takiej reakcji moderacji nie było.
Osobiście przestałam Cię poważnie traktować widząc jak zrobiłeś sobie z religii pole do walki i dowartościowujesz się w ten sposób, nie kierując się zupełnie duchem chrześcijańskim.

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”