Zmiana płci człowieka

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-26, 13:53

Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 09:09 Poza tym zauważyłem ze widzisz sprawe na zasadzie alternatywy rozłącznej czyli dwóch wykluczajacych się sfer.
:)
Raczej sam siebie, jak i inni mnie, posądzają o łączenie (niedualizm) niż rozróżnianie.
Ciekawi mnie bardziej "styk", a może nawet jakaś część "wspólna" duchowości (w tym wypadku zwiedzenia, opętania) i psychologii (zaburzenia, choroby).
By ogarnąć ten "styk" czy "część wspólną" trzeba poznać "różnice".
To dla mnie oczywiste, że zaburzenie/choroba może nie pozostawać bez wpływu szatana.

Jednak moja przewrotna umysłowość podpowiada mi, że skoro zagrożeniem dla naszej duszy jest "szatan, ciało, świat", to "normalność" i "umiejętność sprawnego" funkcjonowania ciałem w naszym świecie nie należy do "zdrowych" zachowań. Podług tego zaburzenie/choroba przestaje jawić się zwiedzeniem/opętaniem, a przybiera postać "objawu" cierpiącej duszy, która "nie godzi się" z takim stanem, a nie może zadziałać świadomie.

Takie tam :)

Dodano po 41 minutach 40 sekundach:
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 09:09 Posiadanie diabelskie- a weź wrzuć w google , wyniki wyskoczą od razu.Ogólnie to zawłaszczenie pewnej sfery życia przez rogacza.
Czyli mam rozumieć, że moja choroba (w stanach pozaremisyjnych) to może być "posiadanie diabelskie" :-?

Dodano po 10 minutach :
Tak jeszcze się zastanawiam czy warto w tym kontekście opętanie/choroba poczytać troszkę o szatanie? No i czy to w ogóle bezpieczne?
Ostatnio zmieniony 2023-01-26, 14:43 przez sądzony, łącznie zmieniany 1 raz.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3309
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-26, 15:34

Ad piewszy akapit podpisuję się czterema kopytkami. Az mnie rogi swędzą.

Ad 2 a mnie skąd wiedzieć? Nie wiem jaka etiologia.Objawow swoistych dka F44.3 typu dostarczanie gwoździ do wbijania skręcanie głowy o 360 stopni..znajomosc rzeczy ukrytych raczej nie masz prawda ?

Ad 3. Ale tylko pozycje katolickie. To persona deformata i tyle.to scierwo potrafi kłamać ze podczas " próby " Bog im wszystkiego nie powiedzial .Jakby Bog kłamał. Wiedziały wszystko. One same z siebie tak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”