Zmiana płci człowieka

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
ODPOWIEDZ
Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1914
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 268 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Andy72 » 2023-01-25, 14:31

Marek_Piotrowski pisze: 2023-01-25, 14:19 Zapewne masz Chroma. Chrom blokuje pewne strony i dokumenty. Spróbuj otworzyć Mozillą
U mnie Mozilla Firefox pod Linuxem też nie otwiera, wypisuje że plik może być zawirusowany
Może rzeczywiście? Pliki doc mogą być zawirusowane i dobrze że nie pobiera.
Ostatnio zmieniony 2023-01-25, 14:32 przez Andy72, łącznie zmieniany 2 razy.
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-25, 14:48

sądzony pisze: 2023-01-25, 12:28
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 12:18 Masz dziecko..powiedz c musiałoby się stać byś pzwolil okaleczyć swoje dziecko i czy sam potrafilbys taka głupotę wymyśleć?
Często zastanawiam się czy właśnie tego nie robię.
Dramatyzujesz. A jak masz jakieś wątpliwości to konfrontuj. Z braćmi lub siostrami w wierze .Z nikim ze świata.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-25, 14:52

Andy72 pisze: 2023-01-25, 14:31
Marek_Piotrowski pisze: 2023-01-25, 14:19 Zapewne masz Chroma. Chrom blokuje pewne strony i dokumenty. Spróbuj otworzyć Mozillą
U mnie Mozilla Firefox pod Linuxem też nie otwiera, wypisuje że plik może być zawirusowany
Może rzeczywiście? Pliki doc mogą być zawirusowane i dobrze że nie pobiera.
Microsoft Edge otworzyła, ale nie bez problemów.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1914
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 268 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Andy72 » 2023-01-25, 14:53

Na pewno nie ma wirusa? Lepiej wyłączyć wpierw makra
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-25, 14:55

Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 14:48 Dramatyzujesz. A jak masz jakieś wątpliwości to konfrontuj. Z braćmi lub siostrami w wierze .Z nikim ze świata.
Wydaje mi się, że każdy miewa wątpliwości. Czasem zastanawiam się np. czy moja "wiara" nie jest "jedynie" jakimś "mechanizmem obronnym" (w negatywnym znaczeniu tego pojęcia).

Dodano po 40 sekundach:
Andy72 pisze: 2023-01-25, 14:53 Na pewno nie ma wirusa? Lepiej wyłączyć wpierw makra
No coś truło o jakimś wirusie. Stargałem to na kompa. bryyyy ...
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-25, 16:01

sądzony pisze: 2023-01-25, 14:55
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 14:48 Dramatyzujesz. A jak masz jakieś wątpliwości to konfrontuj. Z braćmi lub siostrami w wierze .Z nikim ze świata.
Wydaje mi się, że każdy miewa wątpliwości. Czasem zastanawiam się np. czy moja "wiara" nie jest "jedynie" jakimś "mechanizmem obronnym" (w negatywnym znaczeniu tego pojęcia).

Dodano po 40 sekundach:
Andy72 pisze: 2023-01-25, 14:53 Na pewno nie ma wirusa? Lepiej wyłączyć wpierw makra
No coś truło o jakimś wirusie. Stargałem to na kompa. bryyyy ...


Czyli dramatyzujesz.
Spróbuj zamiast medytacji czytać polglosem Słowo Boże . Hamletebub się w to nie wciśnie ☺

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Albertus » 2023-01-25, 16:39

sądzony pisze: 2023-01-25, 11:01
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 10:16 Napisałem OSOBOWE ZUO bo się boisz slow SZATAN , DIABEL DEMON BELZEBUB.
Wiem, że pisząc "osobowe zło" masz na myśli szatana. A słów to się raczej nie boję.
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 10:16 W tej sytuacji widzę nie tyle swiat ale bezpośrednio demona. Ktoś musial dziecku szeptać do uszka wieczorami ze gdyy był Piotrusiem to rodzice by go kochali.Nie sadze by byli to rodzice .
Ktoś musiał ojcu i matce zamieszac w głowie by pozwolili a nawet pomogli dziecku trwale się okaleczyc i to ciężko.
Ktoś im naklamal e beda nowoczesnymi tolerancyjnymi rodzicami jak dadzą oaleczyc , wykastrowc dziecko. A im dal pseudo ukojenie ze jak to zrobią to wreszcie dziecko będzie szczęśliwe. KLAMSTWO DO SZEŚCIANU
Czyli sporo tego diabeła wszędzie jest?

Dodano po 25 minutach 30 sekundach:
Chodzi mi o to czy:
1. w każdej chwili rozeznajemy Wolę Boga i Ją wypełniamy lub
2. podążamy za podszeptami złego, wyrażanymi poprzez wszystko i wszystkich dookoła.

czy jest jakaś 3 opcja?
Czy uważasz że to ma jakieś zasadnicze znaczenie czy człowiek dobrowolnie da wykastrować albo usunąć jajniki i wyciąć piersi dlatego że bezpośrednio zachęca go demon czy tylko jest to efektem przyjęcia inspirowanej demonicznie ideologii?

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-25, 18:56

Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 16:01 Czyli dramatyzujesz.
Spróbuj zamiast medytacji czytać polglosem Słowo Boże . Hamletebub się w to nie wciśnie ☺
Nie. Nie dramatyzuje. To nie jest obsesja. Po prostu staram się "oglądać" siebie z różnych stron.

Dodano po 10 minutach 43 sekundach:
Albertus pisze: 2023-01-25, 16:39 Czy uważasz że to ma jakieś zasadnicze znaczenie czy człowiek dobrowolnie da wykastrować albo usunąć jajniki i wyciąć piersi dlatego że bezpośrednio zachęca go demon czy tylko jest to efektem przyjęcia inspirowanej demonicznie ideologii?
Dla jąder, jajników i piersi z pewnością nie.

Wydaje mi się, że istotna jest przyczyna. Czy jest nią wola, zwiedzenie czy opętanie.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Albertus » 2023-01-25, 19:10

sądzony pisze: 2023-01-25, 19:07
Albertus pisze: 2023-01-25, 16:39 Czy uważasz że to ma jakieś zasadnicze znaczenie czy człowiek dobrowolnie da wykastrować albo usunąć jajniki i wyciąć piersi dlatego że bezpośrednio zachęca go demon czy tylko jest to efektem przyjęcia inspirowanej demonicznie ideologii?
Dla jąder, jajników i piersi z pewnością nie.

Wydaje mi się, że istotna jest przyczyna. Czy jest nią wola, zwiedzenie czy opętanie.
Co innego zwiedzenie a co innego opętanie.

Na pewno jest to zwiedzenie a zwiedzenie jak najbardziej zakłada wolną wolę.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-25, 19:15

Albertus pisze: 2023-01-25, 19:10 Na pewno jest to zwiedzenie a zwiedzenie jak najbardziej zakłada wolną wolę.
Więc co prócz gotowania zupy i wypełniania Woli Bożej nim (zwiedzeniem) nie jest?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Albertus » 2023-01-25, 19:18

sądzony pisze: 2023-01-25, 19:15
Albertus pisze: 2023-01-25, 19:10 Na pewno jest to zwiedzenie a zwiedzenie jak najbardziej zakłada wolną wolę.
Więc co prócz gotowania zupy i wypełniania Woli Bożej nim (zwiedzeniem) nie jest?
Wszystko to co jest zgodne z Bożym porządkiem. A konkretne wskazówki mamy w Bożym Objawieniu - w Biblii i Tradycji Apostolskiej.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-26, 06:14

sądzony pisze: 2023-01-25, 19:07
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-25, 16:01 Czyli dramatyzujesz.
Spróbuj zamiast medytacji czytać polglosem Słowo Boże . Hamletebub się w to nie wciśnie ☺
Nie. Nie dramatyzuje. To nie jest obsesja. Po prostu staram się "oglądać" siebie z różnych stron.

Dodano po 10 minutach 43 sekundach:
Albertus pisze: 2023-01-25, 16:39 Czy uważasz że to ma jakieś zasadnicze znaczenie czy człowiek dobrowolnie da wykastrować albo usunąć jajniki i wyciąć piersi dlatego że bezpośrednio zachęca go demon czy tylko jest to efektem przyjęcia inspirowanej demonicznie ideologii?
Dla jąder, jajników i piersi z pewnością nie.

Wydaje mi się, że istotna jest przyczyna. Czy jest nią wola, zwiedzenie czy opętanie.
ad 1 TO ON BADA SERCA I NERKI.

ad 2 , nie wiem dokładnie co sie dzieje w mózgach osób trans
wiem co sie dzieje w mozgach osób dotknietych homoseksualizmem, i biorac pod uwage pewne aspekty niepełnego poczucia swojej meskiej tozsamosci ( z odpowiednimi zachowaniami i przemysleniami p) podejrzewam ze moze wygladac podobnie.
czyli rana na psyche bedaca najczesciej ieswiadomym dzialaniem ajblizszego srodowiska,
proba odnalezienia sie w tym
no i poglebione przekonania i normaly ludzki odruch dazenia do bycia spójnym .
czy jest w tym element bezposredniego opetania czy posiadania demonicznego ?
Wiem ze to bydle wciska sie tam gdzie ma choc pozory wspołpracy ze strony człowieka. A tu człowiek daje wiare totalnemu kłamswu zenie jest tym kim jest. Ja na miejscu demina uzuroowałbym sobie prawo do takiej osoby.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-26, 07:45

Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 06:14 ad 1 TO ON BADA SERCA I NERKI.
Chyba nie skumałem.
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 06:14 ad 2 , nie wiem dokładnie co sie dzieje w mózgach osób trans
wiem co sie dzieje w mozgach osób dotknietych homoseksualizmem,
Poniekąd. Nigdy nie ośmieliłbym się stwierdzić, iż wiem co się dzieje w mózgach osób dotkniętych ChAD.
Może co do objawów tak, jednak nie co do przyczyn.
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 06:14 (...) i biorac pod uwage pewne aspekty niepełnego poczucia swojej meskiej tozsamosci ( z odpowiednimi zachowaniami i przemysleniami p) podejrzewam ze moze wygladac podobnie.
Jak wyżej. Objaw lecz nie zawsze przyczyna.
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 06:14 czyli rana na psyche bedaca najczesciej ieswiadomym dzialaniem ajblizszego srodowiska,
proba odnalezienia sie w tym
no i poglebione przekonania i normaly ludzki odruch dazenia do bycia spójnym .
Zgadza się. Pewien psycholog stwierdził: "Wolę być spójnym niż idealnym".
Tylko nie wiem gdzie tu szatan. Ktoś (nieświadomie) mnie skrzywdził, a ja próbuję istnieć. Choroba, zaburzenie, neuroza jest często jedyną formą bycia zranionej osoby. Z całym szacunkiem, ale to moim zdaniem kwestia leczenia, a nie egzorcyzmu.
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 06:14 czy jest w tym element bezposredniego opetania czy posiadania demonicznego ?
Co to "posiadanie demoniczne"?
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-26, 06:14 Wiem ze to bydle wciska sie tam gdzie ma choc pozory wspołpracy ze strony człowieka. A tu człowiek daje wiare totalnemu kłamswu zenie jest tym kim jest. Ja na miejscu demina uzuroowałbym sobie prawo do takiej osoby.
Czy szatan naprawdę zajmuje się homoseksualistami, transwestytami czy ludźmi żyjącymi w grzechu ciężkim? Niby po co? Już są jego.
Ma ważniejsze ofiary. Ja zająłbym się dążącymi do świętości.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-26, 09:09

Ad ostatnie.Nie zajmuje się ale spróbuj się wydostać albo komuś,takiemu pomoc to zobaczysz. 🙂
Poza tym

Posiadanie diabelskie- a weź wrzuć w google , wyniki wyskoczą od razu.Ogólnie to zawłaszczenie pewnej sfery życia przez rogacza.

Poza tym zauważyłem ze widzisz sprawe na zasadzie alternatywy rozłącznej czyli dwóch wykluczajacych się sfer. A ja cały czas sugeruję niestety współzależność tych sfer.
Podstawą zawsze jest wydarzenie z kolein prawidłowego rozwoju młodego człowieka.

W swoim życiu potrafiłem widzieć jak ciotka i babka nad 3 latkiem potrafily przy gościu powiedzieć ze on powinien być dziewczynka a jego siodtra chłopcem bo on jest strachliwy a jego starsza siostra nie. 3 latek niestety potrafi zrozumieć co mówią ale nie potrafi odrzucić ze to kłamstwo.

Demon potrafi być perfidny wykorzystując nasza głupotę

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Andej » 2023-01-26, 09:25

Nie wiem, śmiać się czy płakać.
Zmiana płci:
1. nie da się zmienić płci, można zmienić atrybuty ciała. Mężczyzna któremu ukształtowano żeńskie organy płciowe i przeszedł kurację hormonalną nigdy nie stanie się kobietą. Nigdy nie zajdzie w ciążę. Nigdy nie urodzi. Kobieta, której dorobione męskie organy płciowe nigdy nikogo nie zapłodni. Chociaż fantaści kombinują, aby przeszczepiać głowy. Albo ciała do głów. Horror. (Ciekawe, ze nie ma jeszcze filmów-horrorów na ten temat. A może ino nie słyszałem o takich książkach. Acz kilkadziesiąt lat temu, chyba w pierwszej połowie lat sześćdziesiątych drukowano w Expresiaku powieść o naukowcu utrzymującym przy życiu same głowy ofiar wypadków.)
2. Tzw. zmiana płci w wieku, gdy buzują różne hormony i życiem targają emocje jest czymś wyjątkowo nieodpowiedzialnym.
3. "Zmiana" w późniejszym wieku? Czy Ani nowoGrodzka nie usunął się w cień, bo już wie, że to był błąd?
4. Interes. Ale o tym w róznych dzisier=jszych portalach. Szkocja: Gwałciciel zmienił płeć. Może trafić do żeńskiego więzienia. Podaje link do Interii:
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica ... ign=chrome
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”