Zmiana płci człowieka

Tutaj możesz porozmawiać na tematy dotyczące życia, życiowych mądrości, jak żyć w sposób zgodny ze światem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-24, 07:46

Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Mówisz o samobójstwach... Cóż, dla mnie samobójcy to ludzie którzy nigdy nie byli kochani... Jak widzę Ty to wiesz.
Ja niczego nie wiem "na pewno". Ja jedynie tak uważam.
I znowu. Nie można generalizować. Samobójstwo może mieć wiele przyczyn. Od zbrodni w afekcie po naprawdę przemyślany fakt poparty egzystencjonalnymi przemyśleniami. Każdy z nas jest inny. Każdy działa nieco inaczej. Choć z pewnością można znaleźć jakiś wspólny mianownik.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Ale spotykałem się z opiniami księży, że tacy ludzie są źli i pójdą do piekła za sam fakt targnięcia się na życie. Nienawidzę tego, bowiem miałem kiedyś kumpla który się pociął bowiem w życiu mu się nie ułożyło, a nikt go nie wspierał - ja nie mogłem ponieważ szybko zerwał ze mną kontakt, ale gdzie była jego rodzina się pytam?
Gdybym przejmował się opiniami większości księży nie wróciłbym do Kościoła.
A co do rodziny - sprawa indywidualna.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Uważam, że nieważne czy mówimy tutaj o samobójcach, ludziach z kręgów LGBT, czy niepełnosprawnych - okazywanie im miłości może wiele zmienić.
Zgadzam się.
«Dziecko, odpuszczają ci się twoje grzechy». Mk 2,5
Najpierw miłość, później upomnienie.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Mówiłeś, że czytałeś to i owo co nasmarowałem dzisiaj. I wierzę, że pamiętasz, że miłość jest po to by opiekować się i chronić tych których kochamy.
To troszkę masło maślane.
Miłość to Bycie.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Black Fox

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Black Fox » 2023-01-24, 15:53

Andej pisze: 2023-01-24, 00:16
Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 Ale tak na logikę! Czy nienawidziłbym jej i prosił jednocześnie o jej zbawienie i wszelkie łaski dla niej?
Sam napisałeś, że nienawidzisz. Gdzie konsekwencja?
Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 współczucie opiera się też na rozumieniu czyjegoś problemu.
Rozumienie, to jedno. A współczucie, to coś innego.
Ale nie chodzi o to, aby współczuć, czy rozumieć. Sensowne jest udzielanie pomocy, wsparcia.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 Nie jest ono potrzebne i żadna ideologia nie zmieni mojego poglądu.
Zatem uważasz, że Ofiara Jezusa była bezsensowna? Albo, że nie cierpiał?
Nie znam człowieka, który by nie cierpiał.

Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 żadna ideologia nie zmieni mojego poglądu.
Niedobrze. Człowiek powinien sie rozwijać i doskonalić.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 Co do samobójców. Jeśli popełniają samobójstwa bo im się "wydaje, że nie są kochani" to ja się pytam. Gdzie do jasnej ciasnej byli ci co ich "kochali"? Czy to tak trudno okazać komuś należyte wsparcie? A może koniecznością było trzymanie kogoś w stanie pogrążenia w cierpieniu?
A może byli? I okazywali miłość, ale ktoś nie chciał lub nie potrafił tego dostrzec?
Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 Czy to tak trudno okazać komuś należyte wsparcie?
Zastanów się nad swoim postepowaniem. Zamiast prezentowanej filozofii. Jak okazujesz wsparcie osobom myślącym o samobójstwie? Jak okazujesz wsparcie potrzebującym? Zamiast narzekać, działaj. Okazuj miłość. Przeanalizuj, jak to czynisz i jaki skutek to przynosi.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 23:02 A może koniecznością było trzymanie kogoś w stanie pogrążenia w cierpieniu?
Oskarżasz kogoś konkretnego? Kto kogo trzymał w tym cierpieniu?
Andej, nie powiedziałem, że jej nienawidzę tylko, że nienawidzę pewnej ideologii.

Pomoc i wsparcie są ważne. Ale nie pomożesz nikomu nie okazując mu współczucia i zrozumienia - tak przynajmniej mi się wydaje.

Co do ofiary Jezusa... Ludzie! Czemu my musimy schodzić na temat o którym NIE WOLNO MI ROZMAWIAĆ? Dobra, podejmę ryzyko. Mówiłem to parę razy, ale nie wierzę w to, że Jezus przybył by za nas umrzeć tylko po to by żyć dla nas, uczyć nas jak byś tymi dobrymi dla innych ludzi, a nawet zwierząt. Co dała nam Jego domniemana ofiara skoro wielu jest takich co w nią wierzą, ale swoim postępowaniem są dalej tymi podłymi?
Poza tym głoszenie, że Bóg wysłał Jezusa jako kolejną istotę do złożenia w ofierze tylko Go demonizuje. Ukazuje Go jako krwawą istotę - dlaczego zatem mam ja, Jego wyznawca w to wierzyć?

Co do samobójców i tych którzy ich kochali... Gdyby robili to skutecznie to samobójstw by nie było.

Co do mojego poglądu. Po co mam go zmieniać? Po co mam zmieniać to w co wierzę bez potrzeby?

I na koniec. Weź przestań się desperować. Wcale nie narzekam tylko wyrażam swoje opinie - w końcu po to jest to forum. I wierz mi... Mimo iż daleko mi do ideału to jednak nie jestem aż tak zimnym draniem by nie okazać nikomu pomocy. I nie, nikogo nie oskarżam... W sumie, czemu nie możemy pogadać na luzie? Przecież ja nie jestem Twoim wrogiem.

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
sądzony pisze: 2023-01-24, 07:46
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Mówisz o samobójstwach... Cóż, dla mnie samobójcy to ludzie którzy nigdy nie byli kochani... Jak widzę Ty to wiesz.
Ja niczego nie wiem "na pewno". Ja jedynie tak uważam.
I znowu. Nie można generalizować. Samobójstwo może mieć wiele przyczyn. Od zbrodni w afekcie po naprawdę przemyślany fakt poparty egzystencjonalnymi przemyśleniami. Każdy z nas jest inny. Każdy działa nieco inaczej. Choć z pewnością można znaleźć jakiś wspólny mianownik.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Ale spotykałem się z opiniami księży, że tacy ludzie są źli i pójdą do piekła za sam fakt targnięcia się na życie. Nienawidzę tego, bowiem miałem kiedyś kumpla który się pociął bowiem w życiu mu się nie ułożyło, a nikt go nie wspierał - ja nie mogłem ponieważ szybko zerwał ze mną kontakt, ale gdzie była jego rodzina się pytam?
Gdybym przejmował się opiniami większości księży nie wróciłbym do Kościoła.
A co do rodziny - sprawa indywidualna.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Uważam, że nieważne czy mówimy tutaj o samobójcach, ludziach z kręgów LGBT, czy niepełnosprawnych - okazywanie im miłości może wiele zmienić.
Zgadzam się.
«Dziecko, odpuszczają ci się twoje grzechy». Mk 2,5
Najpierw miłość, później upomnienie.
Black Fox pisze: 2023-01-23, 22:04 Mówiłeś, że czytałeś to i owo co nasmarowałem dzisiaj. I wierzę, że pamiętasz, że miłość jest po to by opiekować się i chronić tych których kochamy.
To troszkę masło maślane.
Miłość to Bycie.
Co do samobójców, gdyby to tak przemyśleć dokładniej to możesz mieć rację. Ale i tak uważam, że trzeba im pomóc odnaleźć sens życia na nowo.

Co do miłości, że jest ona byciem. Masz rację... Ale co do tego masła maślanego i tak w to wierzę.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Andej » 2023-01-24, 17:34

Black Fox pisze: 2023-01-24, 15:56 NIE WOLNO MI ROZMAWIAĆ
Skoro, ktoś zabronił, to nie kontynuuję tematu. Ani nie wkleję zdania, w którym deklarowałeś nienawiść.

Także koncepcja dot. Jezusa, którą głosisz, jest pozbawiona podstaw.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2167
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 276 times
Been thanked: 306 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Arek » 2023-01-24, 18:08

Nawiążę jeszcze do tematu. Czy Ukrainiec, który walczy o przetrwanie może myśleć o zmianie płci? Dodam, że brak mu jedzenia i wody, brak mu odpowiedniej odzieży, nie ma ciepłego domu, stracił bliskich, wszędzie są wystrzały i wybuchy itp. Czy taki człowiek jest w stanie myśleć o innych rzeczach niż pierwszej potrzeby. Historia powtarza się niestety, gdy nam zabraknie podstawy to wtedy zaczynamy myśleć i walczyć o to co jest najważniejsze, czyli życie. Niestety życie ponad stan rodzi wypaczenia i szukania bardzo często drogi, która nie ma nic wspólnego z Prawdą.
Ostatnio zmieniony 2023-01-24, 18:11 przez Arek, łącznie zmieniany 2 razy.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2023-01-24, 18:20

Rzecz w tym, że nie istnieje coś takiego jak "zmiana płci". Jeśli ktoś poddaje się operacji, to jest to okaleczenie siebie. I należy raczej współczuć osobom, które mają takie zaburzenia, kierować na psychoterapię. A nie pogłębiać ich problemy poprzez, tak krzywdzącą dla nich samych, operację.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-24, 19:24

Black Foxie..Jak przyjmiesz ze Jezus Chrystus jest Synem Bożym równym w Bostwie Bogu Ojcu to wtedy ofiara z Syna nie jest czymś okrutnym tylko aktem miłości. To jest cos jak legenda o pelikanie karmiącym młode swoja krwią. Albo jak oddanie nerki na przeszczep.Albo jak Kolbe oddajacy się za innego na śmierć. Czy kilkulatek rzucajacy się na pomoc i sam ginacy ratujac kolegę..TAKE RZECZY SIE ZDARZAJĄ.. JEST TEZ OPCJA SKLADANIA INNYCH NA OFIARĘ DLA BOSTWA..COS JAK U AZTEKÓW. Dlatego uwierzyłem ze Jezus jest prawdziwie Synem Bożym, równym Ojcu. Bo Milosc ktora stwarza nie może wymagać by inni płacili za Jej rachunki.

Miłość tez nie może niewolić, musi zaryzykować by być przyjętą.. Dlatego mamy wybór. Na razie postaraj się to przemyśleć..Niczym więcej na razie się NIE TURBUJ..

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Andej » 2023-01-24, 19:29

Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-24, 19:24 To jest cos jak legenda o pelikanie karmiącym młode swoja krwią.
Albo jak oddanie nerki na przeszczep.
Albo jak Kolbe oddajacy się za innego na śmierć.
Czy kilkulatek rzucajacy się na pomoc i sam ginacy ratujac kolegę..T
Życie i misja Jezusa, to nie legenda.
Oddanie nerki, to ofiara, ale nie z życia.
Kolbe, to świadoma ofiara. Można porównywać. Bo to naśladownictwo Chrystusa.
Rzucenie się na pomoc, to odruch. Działanie emocjonalne.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-24, 19:34

sądzony pisze: 2023-01-23, 20:00 To realny problem. Ostatnio gadałem z wikarym, który opowiadał mi, że ma w liceum dziewczynę, która za zgodą rodziców, przechodzi właśnie transformację w chłopaka. Choć jest jeszcze dziewczyną należy zwracać się już do niej Piotrze.
Bo szatan na bazie jej wcześniejszych doswiadczen wmowil jej ze jak będzie chłopcem Piotrem to jej stary i stara ja pokochają. Niestety myli się. A oni w tym momencie robia jej krzywdę kolejną. Po tym jak zranili ja kiedyś. Mysla ze w ten sposoby naprawią niesprawiedliwość

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Andej » 2023-01-24, 19:38

A za lat ileś, duże w tym prawdopodobieństwo, obudzi się instynkt macierzyński. I dopiero wtedy zacznie się tragedia.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-01-24, 19:39

Andej pisze: 2023-01-24, 19:29
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-24, 19:24 To jest cos jak legenda o pelikanie karmiącym młode swoja krwią.
Albo jak oddanie nerki na przeszczep.
Albo jak Kolbe oddajacy się za innego na śmierć.
Czy kilkulatek rzucajacy się na pomoc i sam ginacy ratujac kolegę..T
Życie i misja Jezusa, to nie legenda.
Oddanie nerki, to ofiara, ale nie z życia.
Kolbe, to świadoma ofiara. Można porównywać. Bo to naśladownictwo Chrystusa.
Rzucenie się na pomoc, to odruch. Działanie emocjonalne.
No i kolega Fox zamiast zastanowić się nad pochodzeniem właśnie dostal odpowiedź . Głupią . Bo spłycającą źródło do opisu źródła ewentualnie czarnobialej kserokopii zdjęcia źródła z gazet lat 80 tych. Dzięki

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-24, 20:30

Arek pisze: 2023-01-24, 18:08 Nawiążę jeszcze do tematu. Czy Ukrainiec, który walczy o przetrwanie może myśleć o zmianie płci? Dodam, że brak mu jedzenia i wody, brak mu odpowiedniej odzieży, nie ma ciepłego domu, stracił bliskich, wszędzie są wystrzały i wybuchy itp. Czy taki człowiek jest w stanie myśleć o innych rzeczach niż pierwszej potrzeby. Historia powtarza się niestety, gdy nam zabraknie podstawy to wtedy zaczynamy myśleć i walczyć o to co jest najważniejsze, czyli życie.
Piszesz o "doświadczeniu granicznym". Tak to wiele zmienia. Niestety nie zawsze na dobre. Budzi również chore instynkty ponieważ życie bez miłości jest martwe.
Arek pisze: 2023-01-24, 18:08 Niestety życie ponad stan rodzi wypaczenia i szukania bardzo często drogi, która nie ma nic wspólnego z Prawdą.
Tak się zastanawiam co to ten "stan" :-?

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
miłośniczka Faustyny pisze: 2023-01-24, 18:20 Rzecz w tym, że nie istnieje coś takiego jak "zmiana płci". Jeśli ktoś poddaje się operacji, to jest to okaleczenie siebie. I należy raczej współczuć osobom, które mają takie zaburzenia, kierować na psychoterapię. A nie pogłębiać ich problemy poprzez, tak krzywdzącą dla nich samych, operację.
Istnieje spore prawdopodobieństwo, że ten który chce "zmienić płeć", powie Ci, iż nie istnieje nic takiego jak "bóg".

Dodano po 5 minutach 13 sekundach:
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-24, 19:34
sądzony pisze: 2023-01-23, 20:00 To realny problem. Ostatnio gadałem z wikarym, który opowiadał mi, że ma w liceum dziewczynę, która za zgodą rodziców, przechodzi właśnie transformację w chłopaka. Choć jest jeszcze dziewczyną należy zwracać się już do niej Piotrze.
Bo szatan na bazie jej wcześniejszych doswiadczen wmowil jej ze jak będzie chłopcem Piotrem to jej stary i stara ja pokochają. Niestety myli się. A oni w tym momencie robia jej krzywdę kolejną. Po tym jak zranili ja kiedyś. Mysla ze w ten sposoby naprawią niesprawiedliwość
Oczywiście może tak być. Nie lubię jednak tych "szatańskich wrzutów". Wolę psychologiczne wyjaśnienia. W przeciwnym razie mogę znaleźć złego w prawie każdym działaniu.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2167
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 276 times
Been thanked: 306 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Arek » 2023-01-24, 20:47

sądzony pisze: 2023-01-24, 20:37
Arek pisze: 2023-01-24, 18:08 Nawiążę jeszcze do tematu. Czy Ukrainiec, który walczy o przetrwanie może myśleć o zmianie płci? Dodam, że brak mu jedzenia i wody, brak mu odpowiedniej odzieży, nie ma ciepłego domu, stracił bliskich, wszędzie są wystrzały i wybuchy itp. Czy taki człowiek jest w stanie myśleć o innych rzeczach niż pierwszej potrzeby. Historia powtarza się niestety, gdy nam zabraknie podstawy to wtedy zaczynamy myśleć i walczyć o to co jest najważniejsze, czyli życie.
Piszesz o "doświadczeniu granicznym". Tak to wiele zmienia. Niestety nie zawsze na dobre. Budzi również chore instynkty ponieważ życie bez miłości jest martwe.
Arek pisze: 2023-01-24, 18:08 Niestety życie ponad stan rodzi wypaczenia i szukania bardzo często drogi, która nie ma nic wspólnego z Prawdą.
Tak się zastanawiam co to ten "stan" :-?

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
miłośniczka Faustyny pisze: 2023-01-24, 18:20 Rzecz w tym, że nie istnieje coś takiego jak "zmiana płci". Jeśli ktoś poddaje się operacji, to jest to okaleczenie siebie. I należy raczej współczuć osobom, które mają takie zaburzenia, kierować na psychoterapię. A nie pogłębiać ich problemy poprzez, tak krzywdzącą dla nich samych, operację.
Istnieje spore prawdopodobieństwo, że ten który chce "zmienić płeć", powie Ci, iż nie istnieje nic takiego jak "bóg".

Dodano po 5 minutach 13 sekundach:
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-24, 19:34
sądzony pisze: 2023-01-23, 20:00 To realny problem. Ostatnio gadałem z wikarym, który opowiadał mi, że ma w liceum dziewczynę, która za zgodą rodziców, przechodzi właśnie transformację w chłopaka. Choć jest jeszcze dziewczyną należy zwracać się już do niej Piotrze.
Bo szatan na bazie jej wcześniejszych doswiadczen wmowil jej ze jak będzie chłopcem Piotrem to jej stary i stara ja pokochają. Niestety myli się. A oni w tym momencie robia jej krzywdę kolejną. Po tym jak zranili ja kiedyś. Mysla ze w ten sposoby naprawią niesprawiedliwość
Oczywiście może tak być. Nie lubię jednak tych "szatańskich wrzutów". Wolę psychologiczne wyjaśnienia. W przeciwnym razie mogę znaleźć złego w prawie każdym działaniu.
@sądzony co chcesz powiedzieć poprzez to co napisałeś? Czego oczekujesz po swych wypowiedziach?
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Albertus » 2023-01-24, 20:49

sądzony pisze: 2023-01-24, 20:37
Gzresznik Upadający pisze: 2023-01-24, 19:34
sądzony pisze: 2023-01-23, 20:00 To realny problem. Ostatnio gadałem z wikarym, który opowiadał mi, że ma w liceum dziewczynę, która za zgodą rodziców, przechodzi właśnie transformację w chłopaka. Choć jest jeszcze dziewczyną należy zwracać się już do niej Piotrze.
Bo szatan na bazie jej wcześniejszych doswiadczen wmowil jej ze jak będzie chłopcem Piotrem to jej stary i stara ja pokochają. Niestety myli się. A oni w tym momencie robia jej krzywdę kolejną. Po tym jak zranili ja kiedyś. Mysla ze w ten sposoby naprawią niesprawiedliwość
Oczywiście może tak być. Nie lubię jednak tych "szatańskich wrzutów". Wolę psychologiczne wyjaśnienia. W przeciwnym razie mogę znaleźć złego w prawie każdym działaniu.
To raczej nie chodzi o to że szatan coś osobiście wmawia komuś ale o to że jakaś ideologia,jakiś sposób myślenia jest inspirowany przez demony albo zgodny z demonicznym buntem przeciwko Bożemu porządkowi

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2167
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 276 times
Been thanked: 306 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: Arek » 2023-01-24, 20:49

@sądzony ponad stan to dobra jakby luksusowe, czyli nie pierwszej potrzeby.
Ostatnio zmieniony 2023-01-24, 20:49 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Zmiana płci człowieka

Post autor: sądzony » 2023-01-24, 20:51

Arek pisze: 2023-01-24, 20:47 @sądzony co chcesz powiedzieć poprzez to co napisałeś? Czego oczekujesz po swych wypowiedziach?
Konkretnie, bo nie wiem o co pytasz.

Dodano po 1 minucie 47 sekundach:
Albertus pisze: 2023-01-24, 20:49 To raczej nie chodzi o to że szatan coś osobiście wmawia komuś ale o to że jakaś ideologia,jakiś sposób myślenia jest inspirowany przez demony albo zgodny z demonicznym buntem przeciwko Bożemu porządkowi
Już o tym pisaliśmy i nie odpowiedziałeś na pytanie o wpływy demonów.

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Arek pisze: 2023-01-24, 20:49 @sądzony ponad stan to dobra jakby luksusowe, czyli nie pierwszej potrzeby.
Budujesz dom. Czy to jest ponad stan?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

ODPOWIEDZ

Wróć do „Psychologia, filozofia, czyli jak żyć dojrzale”