Dzień dobry

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Dezerter » 2022-01-25, 22:16

Mateuszu, Kordianie, Werterze ;) - ja też lubię romantyków i coś tam jeszcze pamiętam, choć w bibliotece nie byłem już z 15 lat :(
Chyba, że wpadam, do znajomego na kawę
Rozgość się, ja też pacyfista w tym dobrym słowa znaczeniu, ale nie brak u nas wojujących więc z góry przepraszam jak jesteś wrażliwcem - jak któryś przesadzi to daj znać - zajmę się tym
rozgość się u nas :ymhug:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Kordian

Re: Dzień dobry

Post autor: Kordian » 2022-01-25, 22:21

Andej pisze: 2022-01-25, 21:48 W dzieciństwie próbowałem z walerianą. Ale chyba kot był fałszywy, bo zupełnie go to nie zainteresowało. Po podstawieniu pod nos spodeczka z walerianą (specjalnie kupiona w aptece za kieszonkowe), powąchał bez zainteresowanie i odszedł na swoje miejsce.
Może waleriana była fałszywa? ;) Jakiś wyrób walerianopodobny...
Lunka pisze: 2022-01-25, 22:02 Ładnie piszesz. Po kilku zdaniach można wyczuć duży indywidualizm w Twoim doborze słów i łączeniu tego w całość
Może warto rozważyć to bycie pisarzem? Wszakże nie wyklucza to pracy w bibliotece
Dziękuję. Tego się nie rozważa. To samo musi przyjść :)
Lunka pisze: 2022-01-25, 22:02 A mogę zapytać jaki typ biblioteki? Publiczna, szkolna, naukowa? Jeśli to nie zbyt osobiste pytanie.
Szkolna, w liceum :)
Dezerter pisze: 2022-01-25, 22:16 Mateuszu, Kordianie, Werterze ;) - ja też lubię romantyków i coś tam jeszcze pamiętam, choć w bibliotece nie byłem już z 15 lat :(
Chyba, że wpadam, do znajomego na kawę
Rozgość się, ja też pacyfista w tym dobrym słowa znaczeniu, ale nie brak u nas wojujących więc z góry przepraszam jak jesteś wrażliwcem - jak któryś przesadzi to daj znać - zajmę się tym
rozgość się u nas :ymhug:
Wrażliwość jak najbardziej, ale bez przesady, nie biorę za bardzo do siebie czegoś, co ludzie mi na co dzień mówią, chyba że mają słuszny powód.
Dzięki :)

Celine.maqq
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 22 sty 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 22 times
Been thanked: 12 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Celine.maqq » 2022-01-25, 23:00

Witaj!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Andej » 2022-01-26, 09:06

Kordian pisze: 2022-01-25, 22:21Może waleriana była fałszywa?
Nie sądzę, bo prosto z apteki.
Ale teraz wolę dać kotu śmietankę lub przysmaczek (psi, bo zwykle psie mam w kieszeni). I na to koty reagują. Pozytywnie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Skaza » 2022-01-27, 16:26

Swoją drogą też kiedyś miałem marzenie by pisać powieści lub chociaż zwykłe opowiadania z przesłaniem. Mam jednak na to za mały rozumek i za porywcze serce i gdy próbowałem to nie mogłem się skupić na niczym innym tylko na pisaniu co trochę utrudniało codzienne życie.

Do mnie koty często same podchodzą bym je pogłaskał może to przez to, że wyglądam w ich oczach jak spora mysz kto wie :)

Kordian

Re: Dzień dobry

Post autor: Kordian » 2022-01-27, 18:38

Skaza pisze: 2022-01-27, 16:26 Swoją drogą też kiedyś miałem marzenie by pisać powieści lub chociaż zwykłe opowiadania z przesłaniem. Mam jednak na to za mały rozumek i za porywcze serce i gdy próbowałem to nie mogłem się skupić na niczym innym tylko na pisaniu co trochę utrudniało codzienne życie.
Warto czytać. Dużo czytać i się inspirować.
Odwagi! :)

Awatar użytkownika
JBP
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 437
Rejestracja: 5 sty 2022
Has thanked: 37 times
Been thanked: 44 times

Re: Dzień dobry

Post autor: JBP » 2022-01-27, 23:11

Kordian pisze: 2022-01-25, 13:19
Pracuję w bibliotece
o!
to mam nadzieję, że będziesz nam podrzucał ciekawe tytułu do poczytania. Jest dużo czasu w robocie by czytać?

Kordian

Re: Dzień dobry

Post autor: Kordian » 2022-01-28, 13:08

Bywa różnie, ale ogólnie tak. Mniej spokoju można zaznać w bibliotece publicznej :)

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Dzień dobry

Post autor: Lunka » 2022-01-28, 16:41

Kordian pisze: 2022-01-28, 13:08 Bywa różnie, ale ogólnie tak. Mniej spokoju można zaznać w bibliotece publicznej :)
Hah pozazdrościć 😉
W publicznej właśnie tego nie zaznasz, a szczególnie o profilu dziecięcym.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

ODPOWIEDZ