Cytaty Biblijne Piotra W

Zablokowany
konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 472 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: konserwa » 2022-03-11, 20:18

Manipuluje i zaklamuje. Na razie brak jakiejkolwiek dyskusji czy nawet chocby cienia rozmowy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Andej » 2022-03-11, 21:26

Piort W. pisze: 2022-03-11, 17:37 Jaką osobę Boską zobaczył apostoł Jan ?
Spytaj Jana, skoro nie wystarcza Ci to, co napisane.
A napisał dokładnie to, co powinno być napisane.

Czy jesteś dogłębnie przekonany, że Bóg posiad postać fizyczną? Zapewne kojarzy Ci się to ze słynnymi obrazami albo w freskiem z kaplicy Sykstyńskiej.

Zatem opisz mi jak wygląda Bóg. Albo inaczej, jak wygląda Jahwe zwany przez Ciebie Jehową. Jaki obraz Boga masz na podstawie Biblii?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Piort W.

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Piort W. » 2022-03-12, 17:44

Skoro nie dostałem odpowiedzi to sam odpowiadam .
Apostol Jan w WIZJI zobaczył Jedynego Prawdziwego Boga Ojca Jahwe , JHWH , Jehowę .

Objawienia 4:1-3
,, ... Potem ujrzałem, a oto w niebie otwarte drzwi; i pierwszy głos, który usłyszałem, jakby głos trąby, mówiąc ze mną, rzekł: „Wstąp tu, a pokażę ci, co ma się stać”. 2 Potem natychmiast znalazłem się w mocy ducha: i oto w niebie był ustawiony tron, a na tronie ktoś zasiada. 3 A zasiadający jest z wyglądu podobny do kamienia jaspisu i do drogocennego kamienia czerwonego, a wokoło tronu jest tęcza podobna z wyglądu do szmaragdu ... ,,

Zachodzi kolejne pytanie . Kim są 24 starszych na tronach wedlug KK ? Objawienia 4: 4
,, ... 4 A wokoło tronu są dwadzieścia cztery trony i na tych tronach ujrzałem zasiadających dwudziestu czterech starszych, ubranych w białe szaty wierzchnie, a na ich głowach złote korony ... ,,

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 472 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: konserwa » 2022-03-12, 19:45

Rozdzial 5 mowi dalej o Baranku. Jedyny, ktory byl w mocy ( i godnosci ) otworzyc Ksiege.
A jak wiemy z innych miejsc, jedynie Bog moze tego dokonac.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18851
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2599 times
Been thanked: 4595 times
Kontakt:

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-03-12, 23:36

1
Piort W. pisze: 2022-03-12, 17:44 Skoro nie dostałem odpowiedzi to sam odpowiadam .
Piotrze, czemu PO RAZ KOLEJNY piszesz nieprawdę?
Odpowiedziałem Ci już niemal tydzień temu:
Marek_Piotrowski pisze: 2022-03-06, 10:30Znając ułomność biblijnej interpretacji Strażnicy wiem, jaką będziesz usiłował przedstawić dalej argumentację :)
Ale dobrze, żebyś nie mówił, że Ci nie odpowiadamy: siedzący na tronie to Bóg.[/list]
Następnie powtórzyłem to 2022-03-07, 23:18
Potem kilkukrotnie zwracałem Cu uwagę, że NIEPRAWDĄ jest, jakobyś nie dostał odpowiedzi.

2
Apostol Jan w WIZJI zobaczył Jedynego Prawdziwego Boga Ojca Jahwe , JHWH , Jehowę .
Objawienia 4:1-3
,, ... Potem ujrzałem, a oto w niebie otwarte drzwi; i pierwszy głos, który usłyszałem, jakby głos trąby, mówiąc ze mną, rzekł: „Wstąp tu, a pokażę ci, co ma się stać”. 2 Potem natychmiast znalazłem się w mocy ducha: i oto w niebie był ustawiony tron, a na tronie ktoś zasiada. 3 A zasiadający jest z wyglądu podobny do kamienia jaspisu i do drogocennego kamienia czerwonego, a wokoło tronu jest tęcza podobna z wyglądu do szmaragdu ... ,,
Czyli odpowiedziałeś to, co ja (może z wyjątkiem tego, że słowa "Jehowa" nie istnieje, prawidłowo jest "Jahwe").
I po co był ten, trwający niemal tydzień cyrk z domaganiem się odpowiedzi na pytanie, na które już dostałeś odpowiedź?

3
Zachodzi kolejne pytanie . Kim są 24 starszych na tronach wedlug KK ? Objawienia 4: 4
,, ... 4 A wokoło tronu są dwadzieścia cztery trony i na tych tronach ujrzałem zasiadających dwudziestu czterech starszych, ubranych w białe szaty wierzchnie, a na ich głowach złote korony ... ,,

Po pierwsze, pisałem Ci już:
Marek Piotrowski pisze:nie myl nas z sektą, w której tkwisz. Kościół katolicki nie wydaje do każdego fragmentu interpretacji, których należy bezwzględnie bronić i "tylko tak rozumieć". To nie "Strażnica".
.
Po drugie, pisałem Ci już:
Marek Piotrowski pisze:kolejny raz Ci piszę: jak chcesz dyskutować na temat jakiegoś fragmentu, to nie zadawaj zagadek, tylko pisz, co chcesz napisać. Ja wiem, że tak Cię szkolono (słynne "świadkowe" ciągi pytań, które mają zapewnić panowanie nad rozmową, niczym schematy do sprzedaży telefonicznej paneli słonecznych ;) ), ale ja rozmawiam ze "świadkami" prawdopodobnie dłużej niż Ty żyjesz i mnie na takie sztuczki nie weźmiesz.
Zatem, jeśli chcesz rozmawiać o tym fragmencie to napisz, co on WEDŁUG CIEBIE oznacza (np. kogo widział) i czego to - WEDŁUG CIEBIE - dowodzi.
Po trzecie odpowiem Ci teraz, ale następnym razem pisz, co chcesz napisać, a nie zadawaj zagadek z waszego podręcznika "Prowadzenie rozmów".
W Apokalipsie każda praktycznie ukazywana rzecz ma kilka znaczeń; 24 starców nawiązuje do:
  • Ludu starego i Nowego Testamentu (12 starców to 12 pokoleń Izraela - czyli Lud Wybrany ST, kolejnych 12 to 12 apostołów - CI z kolei reprezentują Lud Wybrany Nowego Testamentu (Kościół). Jest to odniesienie do podobnej sceny w Iz 24,23 a także prawdopodobnie do Wj 24,9nn
  • 24 zmian kapłańskich w Świątyni (1 Krn 24,1-19) - co ma przedstawiać wiernych zmarłych jako kapłanów oddających cześć Bogu (patrz Ap 1,6). Zatem jest to wizja oznaczająca rolę kapłańską Ludu Bożego (np. składają mu w ofierze modlitwy wiernych Ap 5,8)
  • Białe szaty oznaczają najprawdopodobniej całuny (w I wieku chowano w białych całunach) - jest to sposób pokazania iż starcy przedstawiają ludzi, którzy przeszli prze wrota śmierci (umarli)
  • To, co mają na głowie to nie "korony" tylko wieńce - (słowo στεφανους STRONG 4735 to to samo słowo, które zostało użyte w 1Ptr 5,4 "Kiedy zaś objawi się Najwyższy Pasterz, otrzymacie niewiędnący wieniec chwały.").
    Jest to oczywiście symbol zwycięstwa - w sensie zachowania wiary.

Piort W.

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Piort W. » 2022-03-13, 18:44

Marek_Piotrowski pisze: 2022-03-12, 23:36 1
Piort W. pisze: 2022-03-12, 17:44 Skoro nie dostałem odpowiedzi to sam odpowiadam .
Piotrze, czemu PO RAZ KOLEJNY piszesz nieprawdę?
Odpowiedziałem Ci już niemal tydzień temu:
Marek_Piotrowski pisze: 2022-03-06, 10:30Znając ułomność biblijnej interpretacji Strażnicy wiem, jaką będziesz usiłował przedstawić dalej argumentację :)
Ale dobrze, żebyś nie mówił, że Ci nie odpowiadamy: siedzący na tronie to Bóg.[/list]
Następnie powtórzyłem to 2022-03-07, 23:18
Potem kilkukrotnie zwracałem Cu uwagę, że NIEPRAWDĄ jest, jakobyś nie dostał odpowiedzi.

2
Apostol Jan w WIZJI zobaczył Jedynego Prawdziwego Boga Ojca Jahwe , JHWH , Jehowę .
Objawienia 4:1-3
,, ... Potem ujrzałem, a oto w niebie otwarte drzwi; i pierwszy głos, który usłyszałem, jakby głos trąby, mówiąc ze mną, rzekł: „Wstąp tu, a pokażę ci, co ma się stać”. 2 Potem natychmiast znalazłem się w mocy ducha: i oto w niebie był ustawiony tron, a na tronie ktoś zasiada. 3 A zasiadający jest z wyglądu podobny do kamienia jaspisu i do drogocennego kamienia czerwonego, a wokoło tronu jest tęcza podobna z wyglądu do szmaragdu ... ,,
Czyli odpowiedziałeś to, co ja (może z wyjątkiem tego, że słowa "Jehowa" nie istnieje, prawidłowo jest "Jahwe").
I po co był ten, trwający niemal tydzień cyrk z domaganiem się odpowiedzi na pytanie, na które już dostałeś odpowiedź?

3
Zachodzi kolejne pytanie . Kim są 24 starszych na tronach wedlug KK ? Objawienia 4: 4
,, ... 4 A wokoło tronu są dwadzieścia cztery trony i na tych tronach ujrzałem zasiadających dwudziestu czterech starszych, ubranych w białe szaty wierzchnie, a na ich głowach złote korony ... ,,

Po pierwsze, pisałem Ci już:
Marek Piotrowski pisze:nie myl nas z sektą, w której tkwisz. Kościół katolicki nie wydaje do każdego fragmentu interpretacji, których należy bezwzględnie bronić i "tylko tak rozumieć". To nie "Strażnica".
.
Po drugie, pisałem Ci już:
Marek Piotrowski pisze:kolejny raz Ci piszę: jak chcesz dyskutować na temat jakiegoś fragmentu, to nie zadawaj zagadek, tylko pisz, co chcesz napisać. Ja wiem, że tak Cię szkolono (słynne "świadkowe" ciągi pytań, które mają zapewnić panowanie nad rozmową, niczym schematy do sprzedaży telefonicznej paneli słonecznych ;) ), ale ja rozmawiam ze "świadkami" prawdopodobnie dłużej niż Ty żyjesz i mnie na takie sztuczki nie weźmiesz.
Zatem, jeśli chcesz rozmawiać o tym fragmencie to napisz, co on WEDŁUG CIEBIE oznacza (np. kogo widział) i czego to - WEDŁUG CIEBIE - dowodzi.
Po trzecie odpowiem Ci teraz, ale następnym razem pisz, co chcesz napisać, a nie zadawaj zagadek z waszego podręcznika "Prowadzenie rozmów".
W Apokalipsie każda praktycznie ukazywana rzecz ma kilka znaczeń; 24 starców nawiązuje do:
  • Ludu starego i Nowego Testamentu (12 starców to 12 pokoleń Izraela - czyli Lud Wybrany ST, kolejnych 12 to 12 apostołów - CI z kolei reprezentują Lud Wybrany Nowego Testamentu (Kościół). Jest to odniesienie do podobnej sceny w Iz 24,23 a także prawdopodobnie do Wj 24,9nn
  • 24 zmian kapłańskich w Świątyni (1 Krn 24,1-19) - co ma przedstawiać wiernych zmarłych jako kapłanów oddających cześć Bogu (patrz Ap 1,6). Zatem jest to wizja oznaczająca rolę kapłańską Ludu Bożego (np. składają mu w ofierze modlitwy wiernych Ap 5,8)
  • Białe szaty oznaczają najprawdopodobniej całuny (w I wieku chowano w białych całunach) - jest to sposób pokazania iż starcy przedstawiają ludzi, którzy przeszli prze wrota śmierci (umarli)
  • To, co mają na głowie to nie "korony" tylko wieńce - (słowo στεφανους STRONG 4735 to to samo słowo, które zostało użyte w 1Ptr 5,4 "Kiedy zaś objawi się Najwyższy Pasterz, otrzymacie niewiędnący wieniec chwały.").
    Jest to oczywiście symbol zwycięstwa - w sensie zachowania wiary.
Odpowiedziałem Ci już niemal tydzień temu:
Marek_Piotrowski pisze: 2022-03-06, 10:30Znając ułomność biblijnej interpretacji Strażnicy wiem, jaką będziesz usiłował przedstawić dalej argumentację :)
Ale dobrze, żebyś nie mówił, że Ci nie odpowiadamy: siedzący na tronie to Bóg.[/list]
Tytuł Bóg a Bóg Ojciec Jehowa ( Jahwe , JHWH ) to zupełnie inne znaczenie .
Dla Buddysty słowo Bóg bedzie oznaczało Buddę .
Dla Hinduisty słowo Bóg będzie oznaczało Brahmę , Wisznu , Śiwę itd.itd.
Dla katolika słowo Bóg będzie oznaczało trójce .
Dlatego zgodzisz się , że nie otrzymałem precyzyjnej odpowiedzi .
Po drugie, pisałem Ci już:
Marek Piotrowski pisze:kolejny raz Ci piszę: jak chcesz dyskutować na temat jakiegoś fragmentu, to nie zadawaj zagadek, tylko pisz, co chcesz napisać. Ja wiem, że tak Cię szkolono (słynne "świadkowe" ciągi pytań, które mają zapewnić panowanie nad rozmową, niczym schematy do sprzedaży telefonicznej paneli słonecznych ;) ), ale ja rozmawiam ze "świadkami" prawdopodobnie dłużej niż Ty żyjesz i mnie na takie sztuczki nie weźmiesz.
Zatem, jeśli chcesz rozmawiać o tym fragmencie to napisz, co on WEDŁUG CIEBIE oznacza (np. kogo widział) i czego to - WEDŁUG CIEBIE - dowodzi.
Przepraszam , nie wiedziałem , że dla KK biblia jest zagadką .
W Apokalipsie każda praktycznie ukazywana rzecz ma kilka znaczeń; 24 starców nawiązuje do:
  • Zatem jest to wizja oznaczająca rolę kapłańską Ludu Bożego (np. składają mu w ofierze modlitwy wiernych Ap 5,8)
Świetna i po czesci prawidłowa odpowiedz .
Odpowiadam dlaczego jest 24 starców .
24 starców sybolizuje grono królów i kapłanów Boga Ojca Jehowy .
To , że jest ich 24 , oznacza 24 zmiany kapłanskie po 6000 osób co daje 144 000 królów i kapłanów . Objawienia 14:1-3

,, ... I ujrzałem, a oto Baranek stojący na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące mających napisane na swych czołach jego imię i imię jego Ojca. 2 I usłyszałem odgłos z nieba jak odgłos wielu wód i jak odgłos potężnego gromu; a głos, który słyszałem, był taki, jak śpiewaków, którzy wtórują sobie na harfie, grając na swych harfach. 3 I śpiewają jak gdyby nową pieśń przed tronem i przed czterema żywymi stworzeniami, i starszymi; i nikt nie zdołał opanować tej pieśni oprócz stu czterdziestu czterech tysięcy kupionych z ziemi ... ,,

Tych 24 starszych przedstawia Świadków Jehowy z nadzieja niebiańską .
Na swych czołach nie maja znaku trójcy .

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Andej » 2022-03-13, 19:43

Limit 144 000 wyczerpany. Musisz być przerażony tym, że już nie ma szans.
Tym bardziej, że odrzucając bóstwo Chrystusa nikt z Was nie będzie mieć Jego imienia na czole.

Mam nadzieję, ze będzie inaczej. I o to się modlę. O nawrócenie. O światło Boże. O zrozumienie woli Bożej i Jego objawienia. Dla każdego człowieka. Dla Was też. Bo wielu z Was to bardzo porządni ludzi. Mam nadzieję, że Bóg nie poczyta Wam grzechu odstępstwa za winę uniemożliwiającą zbawienie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Piort W.

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Piort W. » 2022-03-13, 20:15

Nie jestem przerażony bo mam nadzieję ziemską , będę żył w raju na ziemi .
144 000 są królami i kapłanami Boga Ojca Jehowy w niebie i będą żadzić rajską ziemia , o tym mówi cała biblia .

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13756
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2195 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: sądzony » 2022-03-13, 20:31

Piort W. pisze: 2022-03-13, 20:15 Nie jestem przerażony bo mam nadzieję ziemską , będę żył w raju na ziemi .
144 000 są królami i kapłanami Boga Ojca Jehowy w niebie i będą żadzić rajską ziemia , o tym mówi cała biblia .
Oby nie rządzili przez "ż", bo słabo to widzę.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Piort W.

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Piort W. » 2022-03-13, 20:36

sądzony pisze: 2022-03-13, 20:31
Piort W. pisze: 2022-03-13, 20:15 Nie jestem przerażony bo mam nadzieję ziemską , będę żył w raju na ziemi .
144 000 są królami i kapłanami Boga Ojca Jehowy w niebie i będą żadzić rajską ziemia , o tym mówi cała biblia .
Oby nie rządzili przez "ż", bo słabo to widzę.
Nie patrz na ortografię tylko na przekaz .
Jezusa też uważali za prostego i nie wykształconego .

ps. kto nie popełnia błędów ortograficznych niech pierwszy żuci kamień .

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13756
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2195 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: sądzony » 2022-03-13, 20:41

Piort W. pisze: 2022-03-13, 20:36 Nie patrz na ortografię tylko na przekaz .
Jezusa też uważali za prostego i nie wykształconego .

ps. kto nie popełnia błędów ortograficznych niech pierwszy żuci kamień .
Wybacz mej ślepocie, ale nic poza błędem nie dostrzegła.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Piort W.

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Piort W. » 2022-03-13, 20:46

sądzony pisze: 2022-03-13, 20:41
Piort W. pisze: 2022-03-13, 20:36 Nie patrz na ortografię tylko na przekaz .
Jezusa też uważali za prostego i nie wykształconego .

ps. kto nie popełnia błędów ortograficznych niech pierwszy żuci kamień .
Wybacz mej ślepocie, ale nic poza błędem nie dostrzegła.
Opis raju na ziemi i zagłady niegodziwych . Objawienia 21:1-8

,, ... I ujrzałem nowe niebo i nową ziemię; bo poprzednie niebo i poprzednia ziemia przeminęły i morza już nie ma. 2 Ujrzałem też miasto święte — Nową Jerozolimę, zstępującą z nieba od Boga i przygotowaną jako oblubienica przyozdobiona dla swego małżonka. 3 Wtedy usłyszałem donośny głos od tronu, mówiący: „Oto namiot Boga jest z ludźmi i On będzie przebywać z nimi, a oni będą jego ludami. I będzie z nimi sam Bóg. 4 I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”.
5 I Zasiadający na tronie rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”. Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”. 6 I rzekł do mnie: „Stało się! Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec. Każdemu spragnionemu dam darmo ze źródła wody życia. 7 Każdy zwyciężający odziedziczy to wszystko i ja będę jego Bogiem, a on będzie moim synem. 8 Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć
... ,,

Zgadzasz się z tym ?

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13756
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2195 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: sądzony » 2022-03-13, 20:53

Piort W. pisze: 2022-03-13, 20:46 Opis raju na ziemi i zagłady niegodziwych . Objawienia 21:1-8

,, ... I ujrzałem nowe niebo i nową ziemię; bo poprzednie niebo i poprzednia ziemia przeminęły i morza już nie ma. 2 Ujrzałem też miasto święte — Nową Jerozolimę, zstępującą z nieba od Boga i przygotowaną jako oblubienica przyozdobiona dla swego małżonka. 3 Wtedy usłyszałem donośny głos od tronu, mówiący: „Oto namiot Boga jest z ludźmi i On będzie przebywać z nimi, a oni będą jego ludami. I będzie z nimi sam Bóg. 4 I otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie. To, co poprzednie, przeminęło”.
5 I Zasiadający na tronie rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”. Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”. 6 I rzekł do mnie: „Stało się! Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec. Każdemu spragnionemu dam darmo ze źródła wody życia. 7 Każdy zwyciężający odziedziczy to wszystko i ja będę jego Bogiem, a on będzie moim synem. 8 Ale co do tchórzów i tych bez wiary, i obrzydliwych w swej plugawości, i morderców, i rozpustników, i uprawiających spirytyzm, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców — ich dział będzie w jeziorze płonącym ogniem i siarką. To oznacza drugą śmierć
... ,,

Zgadzasz się z tym ?
Mam się zgadzać z tym, że wkleiłeś właściwie skopiowany fragment?
Na co mam się zgadzać na ten błękitny kolor?
Na to że możesz to tu wkleić?
Nie kumam.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Andej » 2022-03-13, 20:54

Piort W. pisze: 2022-03-13, 20:15 Nie jestem przerażony bo mam nadzieję ziemską , będę żył w raju na ziemi .
Tak, tu się różnimy.
Bo my staramy się o niebo. Odrzucamy to, co ziemskie. Chcemy tego, Boskie. tego, co Jezus obiecał. I do tego dążymy. Do zbawienia.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Piort W.

Re: Cytaty Biblijne Piotra W

Post autor: Piort W. » 2022-03-13, 20:56

Warto poczytać co się działo z ludzmi którzy sobie przypisywali kapłaństwo a nimi nie byli .
Cała biblia mówi o tym jak Jezus i 144000 królów i kapłanów przywraca raj na ziemi dla milionów a może miliardów ludzi .

Zablokowany

Wróć do „Inne religie i ruchy parareligijne”