Świadectwo dwóch braci o Iskrze Bożego Miłosierdzia.

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
janek
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2022

Świadectwo dwóch braci o Iskrze Bożego Miłosierdzia.

Post autor: janek » 2022-02-04, 09:56

Witam Was Serdecznie! :)

Chciałem podzielić się z Wami świadectwem mojego brata i moim o Iskrze Bożego Miłosierdzia i Jej dziele w naszym życiu i przez nasze życie dla innych. Tego jest sporo, w tym linku jest wstęp do świadectwa i wybrane ważniejsze elementy dzieła:

http://znakiiskry.pl/list

Co myślicie o tym?

Jak radzicie, co z tym dalej robić?

Serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam do zainteresowania się tym tematem. Szczęść Boże! :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Świadectwo dwóch braci o Iskrze Bożego Miłosierdzia.

Post autor: Dezerter » 2022-02-04, 13:48

No sam nie wiem co myśleć o tym
Album kolorowy mi się nie podoba - co drugie zdjęcie to reklama :-\ - płacą ci firmy za ich loga?
Przeszedłem do myśli teologicznych MYŚLI O NIEBIE i nie żebym chciał się przyczepić, tak przyjaźnie ale czytam coś takiego
3. Nic nie jest w życiu ważne oprócz kochania Chrystusa.
- a co z Ojcem, Duchem, Maryją, Moją żoną, bliźnimi
7. Dlaczego myślisz w trzeciej osobie o Bogu, jeśli on stoi nie dalej niż trzy centymetry od Ciebie?
A jak mam myśleć o Kimś, kto jest o 3 cm ode mnie i skąd wziąłeś to 3 cm? - nie wiem jak ty ale ja jestem ochrzczony i mam Ducha Bożego w sobie
25. Kocham i robię co chcę. A chcę kochać, czyli robić innym to, co chcą
- bardzo ryzykowne - przemyśl to i zmień.
Generalnie dobrze, że zajmujesz się takimi sprawami, sprawami wiary - zapraszamy do udziału w naszym forum
dziel się swoimi pasjami, odkryciami spostrzeżeniami, wątpliwościami i uwagami
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”