Działanie Boga w moim życiu

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-02-23, 14:47

DZIĘKUJĘ CI JEZU, ŻE JESTEŚ ZE MNĄ.|
Od kilku lat Jezus umacnia mnie w chorobie, bólu fizycznym który mam codziennie. Umacnia w codziennej Eucharystii, daje mi siłę i moc znosić ból. Wierzę, że pewnego dnia uzdrowi mnie, bo On umarł, zmartwychwstał i żyje, i ma moc uzdrawiać i uwalniać dziś tak jak 2000 lat temu. Jezu dajesz mi codziennie nadzieję i pokój, ufam Ci. Bo Ty wiesz kiedy, jak i gdzie zostanę uzdrowiona. To cierpienie bardzo zbliżyło mnie do Boga, codzienna Eucharystia zmienia mnie, moje serce, Jezus uczy kochać i przebaczać. Na mszach św z modlitwą o uzdrowienie czy na wieczorach uwielbienia Jezus zapewnia mnie, że jest ze mną w tym cierpieniu, że mnie rozumie jak nikt, bo doświadczył bólu, daje mi nadzieję. Zaczynam doceniać to co w życiu mam, On cały czas się troszczy o mnie. Im bardziej boli, tym bardziej czuję miłość Boga. On przyszedł mnie zbawić. Jezu dziękuję Ci za tę chorobę i za to, że uzdrowisz mnie a ja uwielbię Cię ❤️
Obrazek

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: Andej » 2022-02-23, 19:41

Piękne świadectwo. Godne naśladownictwa. Podziwiam wiarę i siłę. Wspieram modlitwą.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-02-24, 14:29

WSPÓLNOTA UWIELBIENIA.|
Panie Jezu dziękuję Ci za wspólnotę uwielbienia. W okolicy u mnie nie ma za bardzo wspólnot uwielbienia, tego po nawróceniu brakuje mi, bo pragnę po Eucharystii uwielbiać Jezusa za wszystko co czyni, więc Boga prosiłam o taką wspólnotę i okazało się, że w kościele daleko jest remont, gdzie jest taka wspólnota, która co tydzień się spotyka by uwielbiać Boga i przeniesiono spotkania modlitewne do kościoła do którego mam bliżej. Także pojechałam tam autobusem i po mszy św. było uwielbienie Boga w Trójcy Jedynego i czytanie Słowa Bożego, ucieszyłam się bo teraz mogę tam jeździć bo jest to dużo bliżej, ale Jezus zatroszczył się o jeszcze jedno, po spotkaniu trafiłam tam na osobę z mojej parafii i ona zaproponowała mi, że mnie odwiezie, zgodziłam się. Okazało się też, że ta osoba należy do tej wspólnoty i uczęszcza na te spotkania i msze św. o uzdrowienie, mieszka niedaleko mnie i będzie mnie ze sobą zabierać, Bóg postawił na mej drodze tą osobę i jej siostrę. Bóg jest dobry i spełnia pragnienia serca ❤
Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-02-25, 15:20

DZIĘKUJĘ CI PANIE JEZU.|
To było latem. Wyjechałam wieczorem sama pociągiem nad morze. W przedziale sama, ludzie byli w innych przedziałach. Więc szeptem mówię: Jezu co teraz? Chcę iść do toalety a nie mogę zostawić w przedziale bagażu, pomóż mi. I po jakimś czasie idzie ktoś i zatrzymuje się przy moim przedziale i patrzy na mnie, szok nie poznał mnie z początku ale ja go tak, był to znajomy, usiadł w moim przedziale, pogadaliśmy i popilnował mi bagażu, mogłam iść swobodnie do toalety. Jezu odpowiedziałeś na moją modlitwę, chwała Tobie ❤️
Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-02-26, 14:42

JESTEŚ OBECNY.|
Jezu dziękuję Ci za Twoją obecność w Eucharystii. Ty tutaj naprawdę jesteś żywy, prawdziwie obecny. Karmisz mnie codziennie swoim Ciałem i Krwią. Uzdrawiasz mnie, leczysz moje serce. Twoja miłość jest niezwykła. Twoja bliskość napełnia mnie radością i pokojem. Jesteś wspaniały ❤Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-02-27, 14:20

JEZU PRZYSZEDŁEŚ DO MNIE W ŻEBRAKU.|
Po wieczorze uwielbienia, na którym kapłan chodził po kościele z Jezusem w Najświętszym Sakramencie i podszedł do mnie i wypełnił me serce miłością i pokojem pojechałam z mamą do piekarni. Poczekałam na nią w samochodzie. Było już ciemno. Otworzyłam sobie drzwi w aucie i powiedziałam cicho tak: Jezu przyjdź do mnie jeszcze raz i po chwili podszedł do auta do mnie żebrak i powiedział: Nie bój się. Wyciągnął do mnie rękę i prosił o pieniądze a ja nie miałam nic przy sobie tylko w aucie były 2gr. więc mu dałam a on, że wystarczy mu 2gr. i ucieszył się i podziękował jakby dostał więcej. Szok. Jego oczy były niebieskie takie piękne. Wierzę, że to był Jezus w tym żebraku do mnie przyszedł. Gdy odszedł poczułam radość, miłość, pokój i szczęście. Przyszło mi na myśl takie coś: że tak jak żebrakowi wystarczyło 2gr. tak Jezusowi wystarczy troszkę miłości, że Jezus jest żebrakiem miłości i gdy człowiek kocha Go trochę to On już jest szczęśliwy z tego powodu ❤
Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-02-28, 12:53

URATOWAŁEŚ MNIE JEZU.|
To było kilka lat temu. Wracałam z kościoła pieszo i ledwo mogłam oddychać. Przestraszyłam się. Nagle zaczęło uciskać w klatce piersiowej, żebra bolały a do domu daleko. Nigdy wcześniej tak mi się nie działo. Z każdym oddechem było coraz gorzej. Wtedy szeptem powiedziałam: Jezu ratuj, pomóż mi, zrób coś. I nagle podjeżdża samochód, kobieta znajoma z widzenia z kościoła i mówi, że podwiezie mnie, powiedziała że jadąc i mijając mnie Duch Św. ją natchnął, by zawróciła i zabrała mnie. Boże to cud. Dziękuję Ci. Podwiozła mnie pod sam dom. Teraz jeszcze bardziej ufam Ci Jezu. Nigdy mnie nie zawiodłeś ❤
Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-03-01, 19:47

JEZU, JESTEŚ WSPANIAŁY. |
8 marca było mi smutno bo nikt nie dał mi kwiatka na dzień kobiet. Jezu zauważyłeś mój smutek. Poszłam na spacer i coś mnie natchnęło by iść w stronę dużego dębu pod którym stała ławka. Poszłam więc tam i zobaczyłam kwiatek na tej ławce. Zrobiło mi się ciepło na sercu i poczułam w sercu radość, wierzę że Ty Jezu ten kwiatek może przez kogoś położyłeś dla mnie na ławce. Dziękuję Ci Jezu ❤
Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-03-02, 16:59

JEZU, TY BYŁEŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ ZE MNĄ. |
Przyjeżdżając do szpitala miałam lęk i niepokoje, Bóg jednak mnie uspokoił przez obrazek "Jezu ufam Tobie". Kucnęłam na korytarzu i podeszła pielęgniarka do mnie i powiedziała bym usiadła sobie na krześle kawałek dalej. Usiadłam a potem wstałam i zobaczyłam, że za mną na ścianie był mały obrazek Jezusa Miłosiernego. Odczułam zapewnienie, że Pan jest tutaj w szpitalu ze mną i że mam Mu zaufać. Cały lęk i niepokoje odeszły a pojawiła się nadzieja, pokój w sercu. Jezu, dziękuję Ci że zawsze jesteś ze mną i dajesz o sobie znać w prosty sposób. Kocham Cię Panie Jezu ❤
Obrazek

corkaKrola
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2022
Been thanked: 8 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: corkaKrola » 2022-03-16, 22:46

Dlaczego jestem w Kościele Katolickim? ⛪️
- bo tam jest żywy Bóg - Jezus obecny realnie w białej Hostii
- bo tam właśnie doświadczyłam Miłości Jezusa, najbardziej w Eucharystii
- bo tam Jezus raz mnie uzdrowił podczas Mszy Św. w kaplicy szpitalnej, gdy poczułam ciepło w całym ciele i dotyk gdzie chore miejsce było w brzuchu
- bo tam Jezus działa w mocy Ducha Świętego
- bo tam Go odnalazłam szukając żywego Boga wiele lat
- bo tam Jezus leczy moje serce
- bo tam usłyszałam wiele świadectw ludzi o działaniu Jezusa, który objawia swoją moc dziś, uzdrawia z chorób jak 2000 lat temu, leczy serca, uwalnia z nałogów, zmienia życie
- bo tylko tam jest pełnia
- bo tam oddaję Maryi swoje intencje, prośby
- bo tam Jezus nawraca mnie
- bo tam na rekolekcjach charyzmatycznych Duch Św. zaktualizował się we mnie, otworzył serce na obecność Jezusa w Eucharystii, dał pragnienie uwielbiania Jezusa, pragnienie codziennej Eucharystii, dał chęć do czytania Biblii, żywego słowa Boga
- bo tam mogę trwać w Jezusie przez Sakramenty
- bo tam podczas Mszy Św. podczas czytań Bóg dotknął mojego serca i poczułam ciepło w całym ciele
- bo tam Jezus uczy mnie żywej relacji z Nim każdego dnia
- bo tam Jezus w Spowiedzi Św. przebacza mi każdy grzech, doświadczyłam Jego Miłosierdzia wiele wiele razy
- bo tam przez kapłana, który głosi Słowo Boże Bóg dotyka mojego serca
- bo tam na wieczorze uwielbienia Jezus uwolnił mnie z nałogów, z ciężkiego grzechu i jestem wolna od tamtego grzechu, cała wtedy się trzęsłam, gdy kapłan przechodził z Jezusem w Najświętszym Sakramencie
- bo tam Jezus pociesza mnie
- bo tam uwielbiać mogę Jezusa, to znaczy skupiać się tylko na Nim, jaki jest wielki, dobry, cudowny, wspaniały, wierny, czuły, troskliwy, miłosierny, hojny, łaskawy, piękny, kochający, święty a nie na problemach, On jest w centrum
- bo tam nauczyłam się dziękować Bogu za wszystko co mnie spotyka, być wdzięcznym
- bo tam Jezusowi oddaję wszystko a On się tym zajmie
- bo tam poznaje Jezusa coraz więcej
- bo tam jest Bóg - źródło życia
- bo tam zrozumiałam, że mam Boga Ojca Ukochanego a ja jestem Jego ukochaną córką
- bo tam byłam świadkiem jak Jezus uwalnia od złych duchów
- bo tam Jezus przychodzi w Komunii Św. do mojego serca i z kościoła wychodzę już nie sama, ale z żywym Jezusem
- bo tam mnie Jezus przygarnął, gdy inni odrzucili
- bo tam Jezus umacnia mnie w trudnych doświadczeniach, daje siłę i moc znosić ból fizyczny od kilku lat, bez Niego bym się załamała
- bo to Jezus zbudował kościół, który trwa od 2000 lat po to by się tam z nami spotykać, Siebie dawać w Komunii Św.
- bo tam oddałam Jezusowi swoje życie szczerze i na serio, zaprosiłam Jezusa do swego życia i On zaczął działać w moim życiu, w mojej codzienności
- bo tam Jezus wiele razy fizycznie mnie dotknął, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, trzęsłam się
- bo tam Bóg czeka na mnie codziennie z Miłością
- bo tam gdy jest naprawdę ciężko Jezus pokazuje krzyż, i wtedy skupiam uwagę na Nim, na Jego cierpieniu, na tym jak bardzo mnie kocha i że jest ze mną we wszystkim
- bo tam podczas adoracji Jezusa w ciszy mówi Bóg do serca
- bo tam Jezus zbawia i to się dzieje naprawdę, to podczas każdej Mszy Św. Jezus umiera na krzyżu i zbawia, to jest ta sama ofiara Jezusa co 2000 lat temu
- bo tam mogę codziennie się z Nim jednoczyć
- bo tam na Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie Jezus zapewnił mnie wiele razy, że jest ze mną w tym doświadczeniu, bólu i rozumie mnie
- bo tam spotkałam wiele dobrych ludzi
- bo tam Jezus wypełnił moją pustkę w sercu swoją Miłością
- bo tam Jezus uczy mnie Miłości, uczy mnie kochać siebie samą, innych i uczy przebaczać tym co skrzywdzili
I za to wszystko CHWAŁA PANU!
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2022-03-16, 23:27 przez corkaKrola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: Nenderen » 2022-05-31, 14:29

Wspaniałe świadectwa, podziwiam Twoją ufność w Bogu. Chwała Panu!
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 779
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 132 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2022-09-20, 00:11

podziwiam Ciebie
a dowodem na działanie Boga w naszym życiu jest samo to że żyjemy
bo ostatecznie mogłoby być inaczej
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2164
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 276 times
Been thanked: 305 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: Arek » 2022-09-21, 20:07

Jezus Chrystus jest naszym Królem

Anna Anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 4 paź 2022
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: Anna Anna » 2022-10-04, 23:17

WYSŁUCHANA MODLiTWA
Byłam zła, smutna, rozczarowana gdy wracałam z porannej mszy. Pytała Pana Boga,, Ja się modlę za wszystkich - za syna, córkę, męża, rodziców... A jest coraz to gorzej. A za mnie nikt się nie modli.!!! Miałam wszystkiego dość. Trzy dni później na porannej mszy usłyszałam od kapłana ,, Módlmy się za matki dzieci niepełnosprawnych...,, Słuchałam ze zdumieniem gdyż nigdy w kościele nie słyszałam takiej intencji i w tym samej chwili przypomniałam sobie scenę jak sama prosiłam Pana Boga. Wtedy zrozumiałam, że to do mnie, że ludzie się modlą za mnie. Byłam zachwycona, szczęśliwa i liczyłam ludzi którzy się za mnie pomodlii. Do dziś jak jestem na porannej mszy uśmiecham się do tych ludzi którzy wówczas byli... Tylko żałuje ,że niewiedzą co oznacza mój uśmiech. Panie Boże daj mi odwagę i sposobność by podziękować, dopóki pamietam ❤️❤️❤️

Anna Anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 4 paź 2022
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Działanie Boga w moim życiu

Post autor: Anna Anna » 2022-10-05, 09:23

Bóg znalazł sposób by móc podziekować za modlitwę.
Dziś rano śpiesząc się na poranna msze, młody chłopak Dawid który również szedł do kościoła otworzył mi drzwi i powiedział
,, PROSZĘ,,a ja odruchowo odpowiedziałam ,, DZIĘKUJĘ,, i w tej samej chwili przypomiałam sobie o wieczornej prośbie do Pana Boga cytuje -,, Panie Boże daj mi odwagę i sposobność by podziekować, dopóki pamiętam♥️♥️♥️,, Czy to przypadek... ja wierzę że to odpowiedź Pana Boga. 🙏

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”