Widziałam Boga

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Widziałam Boga

Post autor: Widziałam Boga » 2022-03-26, 13:12

myśl pisze: 2022-03-26, 13:01 To jak, @Widziałam Boga, z tymi siostrami klauzurowymi? Przejdziesz się? Zadzwonisz?
Poszukam numeru telefonu i zadzwonię nawet mogę obiecać to. Bo mam dość tej sytuacji męczy mnie to .

Dodano po 5 minutach 53 sekundach:
Moje dziecko opisali to miało głowę, ręce, nogi, ale nie miało twarzy, było czarne. Jak przyszedł do nas zaczął różaniec odmawiać. Zrobił przerwę i znowu to zobaczył i zaczął dalej się modlić, a ja z nim. Widział czarne ręce na poduszce. Ja widziałam je jak z księdzem miałam rozmawiać i w nocy bezustannie mnie męczył diabeł. Czy męczy go bo ma do komunii iść ?

myśl
Bywalec
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 22 lis 2021
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Widziałam Boga

Post autor: myśl » 2022-03-26, 16:04

Widziałam Boga pisze: 2022-03-26, 13:18 Czy męczy go bo ma do komunii iść ?
Zapytasz egzorcystę.

Tutaj podałam intencje, które trzeba by powierzyć klauzurowym siostrom:
myśl pisze: 2022-03-25, 18:32
Modliwa siostr powinna być:
1) za Ciebie (abyś znalazła księdza egzorcystę, a jak już znajdziesz, abyś umiała dobrać odpowiednie słowa i jasno sie wyrażać w kontakcie z nim; dalej: o osłonę przed zlym duchem, ktory może zechcieć zepsuć tę rozmowę, np przez to, że czegoś zapomnisz, albo wyrazisz się zbyt rozgorączkowany sposob czy zbyt chaotycznie, tak, że ksiądz uzna, że jesteś emocjonalnie niezrownoważona albo sobie coś wymyślasz)
2) za kaplana egzorcyste (o otwartość, o swiatło Ducha Świętego, o dar rozeznania)
3) za samo spotkanie (spotkania) i jego (ich) skutki.

Polecam też zamówić Mszę Świętą w intencji "o wlaściwe rozeznanie pewnej sprawy" - Bóg bedzie wiedział, o co chodzi.
A tu są adresy i telefony sióstr:
https://klauzura.katolik.pl/xhtml/klasztory/adresy/

Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Widziałam Boga

Post autor: Widziałam Boga » 2022-03-26, 16:15

myśl pisze: 2022-03-26, 16:04
Widziałam Boga pisze: 2022-03-26, 13:18 Czy męczy go bo ma do komunii iść ?
Zapytasz egzorcystę.

Tutaj podałam intencje, które trzeba by powierzyć klauzurowym siostrom:
myśl pisze: 2022-03-25, 18:32
Modliwa siostr powinna być:
1) za Ciebie (abyś znalazła księdza egzorcystę, a jak już znajdziesz, abyś umiała dobrać odpowiednie słowa i jasno sie wyrażać w kontakcie z nim; dalej: o osłonę przed zlym duchem, ktory może zechcieć zepsuć tę rozmowę, np przez to, że czegoś zapomnisz, albo wyrazisz się zbyt rozgorączkowany sposob czy zbyt chaotycznie, tak, że ksiądz uzna, że jesteś emocjonalnie niezrownoważona albo sobie coś wymyślasz)
2) za kaplana egzorcyste (o otwartość, o swiatło Ducha Świętego, o dar rozeznania)
3) za samo spotkanie (spotkania) i jego (ich) skutki.

Polecam też zamówić Mszę Świętą w intencji "o wlaściwe rozeznanie pewnej sprawy" - Bóg bedzie wiedział, o co chodzi.
A tu są adresy i telefony sióstr:
https://klauzura.katolik.pl/xhtml/klasztory/adresy/
Dziękuję

Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Widziałam Boga

Post autor: Widziałam Boga » 2022-04-20, 10:38

Czy słyszeliście kiedykolwiek odpowiedź na zadane pytanie? Wczoraj doświadczyłam tego, Bóg mi odpowiedział. Umęczona się czuję czasami (nie fizycznie tylko na duszy). Z takim roszczarowaniem tematem, który mi wałkuje głowę i pytam się Go od dłuższego czasu czemu... i mi odpowiedział dopiero wczoraj. Możecie wierzyć lub nie. Najpierw myślę co za bzdura, co On mówi? no jak? Potem usiadłam i ogarną mnie smutek i płacz, bo to prawda. Faktycznie ma rację oj jak zabolało mnie to. Jak dać coś komuś gdy tego nie nauczono cię ?? Zauważyłam coś dziwnego od Wielkiej Soboty. Mam od lat zimne stopy i dłonie od dnia czuwania gdy biorę Różaniec w dłonie stają się ciepłe momentalnie .

ODPOWIEDZ