Co sprawia, że się zakochujemy?

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2544
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 154 times
Been thanked: 412 times

Re: Co sprawia, że się zakochujemy?

Post autor: Abstract » 2023-09-21, 23:00

@faraon tak faraonie jestem zakłamaną ciemną masą, wysmarkaną chusteczką, pyłem marnym, ciemniakiem z ciemnogrodu, skończonym idiotą i ignorantem, marnością nad marnościami, krowim wypierdkiem, bałwanem, głąbem, capem, gamoniem, imbecylem, durniem, baranem, tumanem, kretynem i palantem. I zapamiętaj to gdy następnym razem najdzie cię ochota mnie cytować. Nie jestem godzien twojej uwagi.
Ostatnio zmieniony 2023-09-21, 23:00 przez Abstract, łącznie zmieniany 1 raz.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Co sprawia, że się zakochujemy?

Post autor: faraon » 2023-09-21, 23:25

Ok. zapamietam, jednak nie licz na moja pamiec , po 2ch udarach, a konsekwencja drugiego byl totalny paraliz nie tylko calego ciala, ale i mowy. ;)
Wiesz, teraz wiem jak sie czuja i co czuja osoby ktore maja 4 konczynowe porazenie, jak i osoby cakowicie sparalizowane. Mam prawo wypowiadac sie w imieniu tych ludzi, bo bylem w ich stanie, a Milosc ich w zaden sposob nie wykucza.
Jestes w jakimkolwiek stanie uznac mnie jaako kogos kto nie maa zadnej mozliwosci wyrazenia swooich stanow i uczuc?
Bo ja teraz uwazam sie za reprezentanta takich osob, ktorzy nie sa w stanie ani wyrazic wlasnych odczuc, ani bronic sie przed kimkolwiek.
Ostatnio zmieniony 2023-09-21, 23:37 przez faraon, łącznie zmieniany 3 razy.

River Poison
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 25 sie 2023
Lokalizacja: Polska
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times

Re: Co sprawia, że się zakochujemy?

Post autor: River Poison » 2023-09-22, 12:45

@faraon i @Abstract czy nie możecie z szacunkiem ze sobą rozmawiać?Jak ja nienawidzę jak ludzie zamiast ze sobą rozmawiać użerają się ze sobą😭

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Re:

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-09-22, 13:00

abi pisze: 2022-03-17, 18:50 co sprawia, że się zakochujemy:
testosteron, estrogen, fenyloetyloamina, dopamina, noradrenalina, serotonina, oksytocyna, wazopresyna oraz endorfiny.
plus przypadek ;)
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2544
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 154 times
Been thanked: 412 times

Re: Co sprawia, że się zakochujemy?

Post autor: Abstract » 2023-09-22, 13:56

River Poison pisze: 2023-09-22, 12:45 @faraon i @Abstract czy nie możecie z szacunkiem ze sobą rozmawiać?Jak ja nienawidzę jak ludzie zamiast ze sobą rozmawiać użerają się ze sobą😭
rozmowa powinna do czegoś prowadzić. To nie ma nic wspólnego z rozmową. Rozumiem że sugerujesz że nie szanuję siebie?
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”