Znowu ja :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pd24
Bywalec
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: 28 mar 2021
Has thanked: 57 times
Been thanked: 13 times

Znowu ja :)

Post autor: pd24 » 2022-04-05, 18:27

Hej, to znowu ja z kolejnym problemem. W sumie to nie kolejnym, a nadal tym samym. Jakiś rok temu popadłam w straszny skrupulantyzm. Potrafilam chodzić do spowiedzi co pare dni, a moje sumienie było straszne niespokojne i tak pozostaje do tej pory, tylko, ze jest jeden problem. Jeden z księży powiedział mi, że jeżeli tak będę się zamęczać grzechami to się zniechęcę i tak się stało. Teraz chodze do spowiedzi co jakieś 3 miesiące i sprawia mi to ogromny stres do twgo stopnia, że muszę przez pare dni do twgo się przygotowywać psychicznie. Nie działają na mnie żadne argumenty i się mecze. Powiedzcie mi, czy są jakieś sposoby na wyleczenie twgo? Już próbowałam mieć stałego spowiednika, ale się nie wywiązywałam z tego, bo tylko poprosiłam o stałe spowiednixtwo i przestałam się często spowiadać :(
@};-

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4453
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Znowu ja :)

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-04-05, 18:36

Hej.
pd24 pisze: 2022-04-05, 18:27 Powiedzcie mi, czy są jakieś sposoby na wyleczenie twgo?
Przeczytaj ten wątek :
viewtopic.php?t=12589

Dodano po 19 minutach 25 sekundach:
pd24 pisze: 2022-04-05, 18:27 Już próbowałam mieć stałego spowiednika, ale się nie wywiązywałam z tego, bo tylko poprosiłam o stałe spowiednixtwo i przestałam się często spowiadać
To spróbuj jeszcze raz. Poproś tego księdza jeszcze raz albo po prostu pojdź do niego następnym razem do spowiedzi i przy okazji mu o tym przypomnij. Nie obawiaj się, to nie jest tak, że taka prośba musi być "jednorazowa". Myślę, że spokojnie się ksiądz zgodzi na to znowu.
Ostatnio zmieniony 2022-04-05, 18:59 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 3 razy.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

ODPOWIEDZ