Masturbacja taka sytuacja

Tomiszon
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2022

Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Tomiszon » 2022-05-07, 08:55

Jakiś czas temu miałem problemy zdrowotne i urolog kazał mi zrobić badanie nasienia i to kilka razy. Zapisał mi antybiotyk i w trakcie brania tego leku a trwało to 2 miesiące kazał mi często się masturbować żeby się wszystko tam oczyściło. Dodam jeszcze, że byłem u kilku urologów i podobnie mi sugerowali że tylko takie metody są w stanie mnie wyleczyć. Mało tego urolodzy stwierdzili, że brak regularnego usuwania nasienia jak to nazwali z organizmu prowadzi do różnych chorób. Bo tak są zbudowani mężczyźni. I teraz w tej sytuacji co z grzechem? Co powiedzieć księdzu, że walę konia bo mi doktor kazał.Co ma zrobić osoba chora i samotna. Dodam, że polucje to miałem jak byłem małym nastolatkiem czegoś takiego nia mam od wielu lat. Zresztą jak by ktoś nie wiedział wyglądało to tak, że budziłem się w środku nocy i miałem zwykły orgazm nad którym nie mogłem zapanować. Zabrudzona bielizna pościel wstyd i strach, że ktoś z rodziny to zobaczy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Andej » 2022-05-07, 09:06

Tomiszon pisze: 2022-05-07, 08:55 Mało tego urolodzy stwierdzili, że brak regularnego usuwania nasienia jak to nazwali z organizmu prowadzi do różnych chorób.
Ale już żaden z nich nie podał żadnej z nich. Następnym razem poproś, aby wskazał konkretne schorzenia wywoływane "brakiem usuwania nasienia". I zweryfikuj u lekarzy specjalizujących się w leczeniu tychże.

Ciekawy jestem jak sobie poradzisz, gdy lekarz stwierdzi zanik alkoholu w organizmie. (Kiedyś mi tak powiedziano, ze jest to przyczyną częstych przeziębień, drobnych infekcji. Nie uwierzyłem.)
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Tomiszon
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2022

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Tomiszon » 2022-05-07, 09:51

Te choroby to zapalenie prostaty oraz rak prostaty. Podobno starsi panowie czesto mają raka prostaty gdyż narządu nie używają od lat.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18947
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-07, 09:52

Tomiszon pisze: 2022-05-07, 08:55 Mało tego urolodzy stwierdzili, że brak regularnego usuwania nasienia jak to nazwali z organizmu prowadzi do różnych chorób.
Którzy urolodzy? :-o
Są tacy, którzy nie słyszeli o mechanizmie polucji nocnych? :-o
Wątpię. Nie dostali by dyplomu...
Ostatnio zmieniony 2022-05-07, 09:53 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomiszon
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2022

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Tomiszon » 2022-05-07, 14:55

Marek_Piotrowski pisze: 2022-05-07, 09:52
Tomiszon pisze: 2022-05-07, 08:55 Mało tego urolodzy stwierdzili, że brak regularnego usuwania nasienia jak to nazwali z organizmu prowadzi do różnych chorób.
Którzy urolodzy? :-o
Są tacy, którzy nie słyszeli o mechanizmie polucji nocnych? :-o
Wątpię. Nie dostali by dyplomu...
Którzy? U których się leczyłem. Polucje nocne u starszych osób zdarzają się nie zbyt często. Polucje częste to mają młodzi mężczyźni. Wszystkie wydzieliny gromadzą się zalegają i prowadzi to do różnego rodzaju infakcji zapaleń. Taka teoria jest powtarzana przez wielu lekarzy i to nie jest do końca takie głupie bo sam miałem przez dłuższy czas problemy z prostatą. Miałem przy tym różne dolegliwości w tym silne bóle i po masturbacji czułem się znacznie lepiej bóle ustępowały. Kto nie miał zapalenia prostaty to tego nie zrozumie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18947
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-07, 23:11


Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Andej » 2022-05-07, 23:18

Tomiszon pisze: 2022-05-07, 09:51 Te choroby to zapalenie prostaty oraz rak prostaty. Podobno starsi panowie czesto mają raka prostaty gdyż narządu nie używają od lat.
Żartujesz. Przecież wystarczy poczytać lub spytać lekarza o przyczyny tych dolegliwości.
Zastanawiam się, czy nie polecił, abyś przy nim się onanizował. Oczywiście w celach diagnostycznych.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Tomiszon
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2022

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Tomiszon » 2022-05-08, 00:25

"Whereas frequent overall sexual activity in younger life (20s) increased the disease risk, it appeared to be protective against the disease when older (50s)" Czyli starszakom pomaga..;) lekarze jednak mają rację ;)

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18947
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-08, 00:36

Tak na oko to szukasz samousprawiedliwienia, żeby robić to, co chcesz i przedstawić, że niby musisz.
Częsty przypadek...

Tomiszon
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2022

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Tomiszon » 2022-05-08, 00:53

Andej pisze: 2022-05-07, 23:18
Tomiszon pisze: 2022-05-07, 09:51 Te choroby to zapalenie prostaty oraz rak prostaty. Podobno starsi panowie czesto mają raka prostaty gdyż narządu nie używają od lat.
Żartujesz. Przecież wystarczy poczytać lub spytać lekarza o przyczyny tych dolegliwości.
Zastanawiam się, czy nie polecił, abyś przy nim się onanizował. Oczywiście w celach diagnostycznych.
Głodnemu chleb na myśli hihi

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
Marek_Piotrowski pisze: 2022-05-08, 00:36 Tak na oko to szukasz samousprawiedliwienia, żeby robić to, co chcesz i przedstawić, że niby musisz.
Częsty przypadek...
Tłumacze to zaleceniami lekarzy. Przecież zdrowie jest najważniejsze.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Logan » 2022-05-08, 06:42

Tomiszon pisze: 2022-05-08, 00:54 Głodnemu chleb na myśli hihi
Prymitywne stwierdzenie. Domyślałem się, że ten temat to prowokacja, a Ty robisz sobie żarty z przykazania Bożego.

W dawniejszych wiekach onanizm rzekomo powodował śmierć, kalectwo, ślepotę i inne choroby. Obecnie rzekomo jest zdrowy i zalecany. Ty poszedłeś jeszcze dalej, przypisując masturbacji właściwości lecznicze.
Uzależnieni od masturbacji często znajdują powody i dowody na to, że to co robią jest dobre. Współczuję Ci.
Ogromne zaślepienie.
Ostatnio zmieniony 2022-05-08, 07:15 przez Logan, łącznie zmieniany 8 razy.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18947
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-08, 12:04

A nie przepisali Ci, @Tomiszon receptą wizyty w domu publicznym? Tylko dla zdrowia, oczywiście :))

Tomiszon
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2022

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Tomiszon » 2022-05-08, 14:38

Logan pisze: 2022-05-08, 06:42
Tomiszon pisze: 2022-05-08, 00:54 Głodnemu chleb na myśli hihi
Prymitywne stwierdzenie. Domyślałem się, że ten temat to prowokacja, a Ty robisz sobie żarty z przykazania Bożego.

W dawniejszych wiekach onanizm rzekomo powodował śmierć, kalectwo, ślepotę i inne choroby. Obecnie rzekomo jest zdrowy i zalecany. Ty poszedłeś jeszcze dalej, przypisując masturbacji właściwości lecznicze.
Uzależnieni od masturbacji często znajdują powody i dowody na to, że to co robią jest dobre. Współczuję Ci.
Ogromne zaślepienie.
Prymitywne stwierdzenie? Głodnemu chleb na myśli napisałem bo to jakis stary zbok sugeruje że się mam onanizować przy urologu? Chory typ. A poza tym ten temat to nie jest prowokacja.Takie są teraz metody leczenia czy to się wam podoba czy nie. Nie macie pojecia o współczesnej medycynie. Przy męskich problemach pierwsze co się robi to badania nasienia. Tak jak posiew moczu przy chorym pecherzu czy nerkach tak posiew nasienia przy chorych jadrach czy prostacie. Tak samo są leki moczopędne żeby wypłukiwać zarazki z dróg moczowych i tak samo jest z usuwaniem zakarzonego nasienia przy stanach zapalnych. Jak o tym nie słyszeliście to nie ma co dyskutować z wami. Prymitywy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2198 times

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: sądzony » 2022-05-08, 14:52

Nawet bez polucji nasienie wydostaje się z moczem. Znam osobiście zdrowego buddystę, który przez rok nie uprawiał seksu, nie masturbował się i nie miał polucji. Organizm jakoś sobie radził.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18947
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2608 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Masturbacja taka sytuacja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-05-08, 15:00

@Tomiszon , rozumiem, że masz ochotę to robić i szukasz usprawiedliwienia, by robić to rzekomo z powodów medycznych.
Ponieważ jesteśmy na forum o określonym charakterze: jesteś katolikiem?
Bo jeśli nie, to nie ma o czym gadać - normy wiary Cię nie obowiązują i cały wątek jest marną prowokacją.

ODPOWIEDZ