Choroba, stres, niedocenianie tego co mi dawał

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Hinter2022
Przybysz
Przybysz
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2022
Has thanked: 11 times
Been thanked: 17 times

Choroba, stres, niedocenianie tego co mi dawał

Post autor: Hinter2022 » 2022-05-14, 17:14

Witajcie, jest to w sumie mój pierwszy post na forum. Od stycznia cierpie na chorobę układu moczowego która przeniosła się także na napięcia mięśniowe w obrębie miednicy mniejszej. Trzy lata temu też byłem chory, na coś innego. Nie doceniłem wówczas tego, Bóg dał mi wówczas duże wsparcie mojej matki, za jakieś kilka miesięcy poznałem miłość z którą jestem do tej pory. Od Boga oddaliłem się chyba jak skończyłem pełnoletność. Nie uczęszczałem zbyt często do kościoła. Wiem że to wszystko głupie i jak trwoga to do Boga ale chciałbym mieć wsparcie jego w tych trudnych dla mnie chwilach. Leczę się zarówno u lekarza jak i fizjoterapeuty. Wszyscy są dobrej myśli, jednak ja cały czas odczuwam niepokój ponieważ wiem że jest to bardzo ciężka choroba z której nie wychodzi się od tak. Na pewno dłużej jesteście z nim, z Bogiem powiedzcie proszę jak mogę modlić się o swoją pomoc, chociaż wiem że on wybierze i tak co dla mnie najlepsze albo mnie przez to czegoś chce nauczyć. Gdybyście mieli też jakieś pytania, smialo. Z góry dziękuję za pomoc i chciałem się z kimś tym podzielić.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Choroba, stres, niedocenianie tego co mi dawał

Post autor: Andej » 2022-05-14, 18:27

Moja modlitwa jest pełna przeciwieństw. Bo z jednej strony proszę o uwolnienie, a z drugiej o umiejętność zaakceptowania Jego woli. Niezależnie od tego, jak jest.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ