Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15002
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2021-11-12, 20:10

Tom zazwyczaj podajemy jakąś intencję
ale jeśli nie podajesz to wspieramy modlitwa w twojej intencji ...
Panie Jezu dziękujemy, że tom17-02 znalazł nas w odmętach internetu, natchnij nas, byśmy go to dobrze przyjęli, zgodnie ze staropolskim gość w dom Bóg w dom
proszę Panie prostuj jego ścieżki, umocnij jego wiarę w to, że Ty jesteś z nim, daj mu prowadzenie Twoim Duchem, by poczuł, że może się przed nami otworzyć i powiedzieć z czym przyszedł i czego szuka.
Daj nam panie Twoje prowadzenie, byśmy potrafili umocnić jego wiarę i dać mu nadzieję i miłość
prosimy o to wszystko i o to o co tom17-02 prosi - ty Panie wiesz najlepiej co jest dla niego najlepsze na ten czas - wierzymy w Twoje miłosierdzie i fale łaski jakie spłyną na niego
przez zasługi Jezusa Chrystusa naczelnego Admina naszego
Amen
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2501
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1051 times
Been thanked: 939 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2021-11-12, 21:15

majka77 pisze: 2021-11-12, 19:59 Jestem jeszcze na sorze,tak się dusiłam że straciłam przytomność,dostałam zastrzyk i czekam na kolejnego lekarza.
Jestem w szoku jak słyszę ze ktoś się dusił :( przykro mi. Wracaj do zdrowia. Oczywiście będę się modlić
"Uwielbiaj, duszo moja, sławę Pana mego,
Chwal Boga Stworzyciela tak bardzo dobrego.
Bóg mój, zbawienie moje, jedyna otucha,
Bóg mi rozkoszą serca i weselem ducha."
Magnificat anima mea Dominum!

orzeszku

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: orzeszku » 2021-11-13, 15:52

Kochani. W nocy z 11 na 12 listopada zmarł w szpitalu pobity franciszkanin z Siedlec - o. Maksymilian Adam Świerżewski. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że prawdopodobnie wielu spacerowiczów przechodziło obok leżącego obojętnie. Proszę Was, módlmy się w intencji ojca Maksymiliana Adama, a Ty o. Maksymilianie wypraszaj dla nas w Niebie łaskę wrażliwości, abyśmy nie popadali w znieczulicę społeczną, abyśmy reagowali gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy, abyśmy jako społeczeństwo nie zmieniali się w zobojętniałe stado :(

Awatar użytkownika
majka77
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 5 wrz 2021
Has thanked: 111 times
Been thanked: 31 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: majka77 » 2021-11-13, 16:31

orzeszku pisze: 2021-11-13, 15:52 Kochani. W nocy z 11 na 12 listopada zmarł w szpitalu pobity franciszkanin z Siedlec - o. Maksymilian Adam Świerżewski. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że prawdopodobnie wielu spacerowiczów przechodziło obok leżącego obojętnie. Proszę Was, módlmy się w intencji ojca Maksymiliana Adama, a Ty o. Maksymilianie wypraszaj dla nas w Niebie łaskę wrażliwości, abyśmy nie popadali w znieczulicę społeczną, abyśmy reagowali gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy, abyśmy jako społeczeństwo nie zmieniali się w zobojętniałe stado :(
O.Maksymilianie niebo się otwarło dla Ciebie 🙏 Wieczny odpoczynek.......🙏🙏🙏🙏🙏
Jezu podaj mi rękę

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Drwal » 2021-11-15, 10:46

Prośba od ks. Sławka.
Potrzebna jest pilna, usilna modlitwa za 10-letnią Julkę. W bardzo ciężkim stanie leży w CZD. W tym roku Juleczka przystąpiła do Pierwszej Komunii świętej. Kilka miesięcy później zdiagnozowano u niej nowotwór. Jest już po operacji, a jednak lekarze nie dają jej wielkich nadziei, zaledwie jeszcze pół roku życia. Dla rodziny, przyjaciół i parafii jest to ogromny ból i szok. Prawdopodobnie doszło do postawienia błędnej diagnozy, przez którą podejmowane leczenie jest nieskuteczne. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Peregryna, patrona chorych na raka i św. Rity od spraw beznadziejnych.
Roześlijcie prośbę, gdzie możecie, do osób konsekrowanych, grup modlitewnych, aby jak najwięcej osób włączyło się w nasz szturm do nieba. Wierzę, że Bóg uzdrowi Julkę i będzie ona świadkiem Jego potęgi. Módlcie się za nią i proście o modlitwę, kogo tylko możecie.
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-15, 16:22

orzeszku pisze: 2021-11-13, 15:52 Kochani. W nocy z 11 na 12 listopada zmarł w szpitalu pobity franciszkanin z Siedlec - o. Maksymilian Adam Świerżewski. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że prawdopodobnie wielu spacerowiczów przechodziło obok leżącego obojętnie. Proszę Was, módlmy się w intencji ojca Maksymiliana Adama, a Ty o. Maksymilianie wypraszaj dla nas w Niebie łaskę wrażliwości, abyśmy nie popadali w znieczulicę społeczną, abyśmy reagowali gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy, abyśmy jako społeczeństwo nie zmieniali się w zobojętniałe stado :(
Pomodlę się.

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
Drwal pisze: 2021-11-15, 10:46 Prośba od ks. Sławka.
Potrzebna jest pilna, usilna modlitwa za 10-letnią Julkę. W bardzo ciężkim stanie leży w CZD. W tym roku Juleczka przystąpiła do Pierwszej Komunii świętej. Kilka miesięcy później zdiagnozowano u niej nowotwór. Jest już po operacji, a jednak lekarze nie dają jej wielkich nadziei, zaledwie jeszcze pół roku życia. Dla rodziny, przyjaciół i parafii jest to ogromny ból i szok. Prawdopodobnie doszło do postawienia błędnej diagnozy, przez którą podejmowane leczenie jest nieskuteczne. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Peregryna, patrona chorych na raka i św. Rity od spraw beznadziejnych.
Roześlijcie prośbę, gdzie możecie, do osób konsekrowanych, grup modlitewnych, aby jak najwięcej osób włączyło się w nasz szturm do nieba. Wierzę, że Bóg uzdrowi Julkę i będzie ona świadkiem Jego potęgi. Módlcie się za nią i proście o modlitwę, kogo tylko możecie.
W intencji tej również będę się modlił. Oby wyzdrowiała.

Awatar użytkownika
majka77
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 5 wrz 2021
Has thanked: 111 times
Been thanked: 31 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: majka77 » 2021-11-15, 21:37

Będę się modliła 🙏🙏🙏
Jezu podaj mi rękę

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-11-16, 11:02

Nie wiem co się dzieje ale same złe rzeczy zdrowotnie. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Dziadek na szczęście wyszedł ze szpitala po Covidzie, jest w porządku.
Ale w nocy kuzyn trafił do szpitala i miał nagła operacje (17lat) a siostra też w szpitalu.
Ja już nerwowo jestem pożarta i nerwica natręctw rozszalała na pełen gwizdek 😭😭😭😭
I nie umiem się modlić, tylko: Jezu ratuj, nic więcej... 💔
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-16, 13:06

Lunka pisze: 2021-11-16, 11:02 Nie wiem co się dzieje ale same złe rzeczy zdrowotnie. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Dziadek na szczęście wyszedł ze szpitala po Covidzie, jest w porządku.
Ale w nocy kuzyn trafił do szpitala i miał nagła operacje (17lat) a siostra też w szpitalu.
Ja już nerwowo jestem pożarta i nerwica natręctw rozszalała na pełen gwizdek 😭😭😭😭
I nie umiem się modlić, tylko: Jezu ratuj, nic więcej... 💔
Pomodlę się, trzymaj się Lunko. Oby szybko się poprawiło wszystko.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4455
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-11-16, 21:17

sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13806
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: sądzony » 2021-11-16, 21:24

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-11-16, 21:17
sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Dziękuję.

Wierzę, że będzie dobrze,
a gdyby nie było, to wierzę, że to może lepiej,
tylko jeszcze niedowierzam,
że tak właśnie jest.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
majka77
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 5 wrz 2021
Has thanked: 111 times
Been thanked: 31 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: majka77 » 2021-11-17, 01:57

Lunka pisze: 2021-11-16, 11:02 Nie wiem co się dzieje ale same złe rzeczy zdrowotnie. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Dziadek na szczęście wyszedł ze szpitala po Covidzie, jest w porządku.
Ale w nocy kuzyn trafił do szpitala i miał nagła operacje (17lat) a siostra też w szpitalu.
Ja już nerwowo jestem pożarta i nerwica natręctw rozszalała na pełen gwizdek 😭😭😭😭
I nie umiem się modlić, tylko: Jezu ratuj, nic więcej... 💔
Lunka u mnie w domu też czasami tak jest że co chwilę ktoś choruje.Bede się modliła aby Jezus Chrystus błogosławił Was każdego dnia a Maryja niech otacza was swoim płaszczem miłości ❤️🙏

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
miłośniczka Faustyny pisze: 2021-11-16, 21:17
sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Bede się modliła 🙏🙏🙏
Jezu podaj mi rękę

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-17, 20:38

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-11-16, 21:17
sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Pomodlę się, oby łagodnie choroba przebiegała do samego wyleczenia.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2021-11-18, 07:55

Proszę o modlitwę gdyż dzisiaj idę do spowiedzi. Proszę pomódlcie się abym dostał rozgrzeszenie i módlcie się o mój pokój w sercu gdyż strasznie się boję.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-18, 09:03

Piootr pisze: 2021-11-18, 07:55 Proszę o modlitwę gdyż dzisiaj idę do spowiedzi. Proszę pomódlcie się abym dostał rozgrzeszenie i módlcie się o mój pokój w sercu gdyż strasznie się boję.
Pomodlę się.

ODPOWIEDZ