Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4439
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1079 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-05-15, 21:45

Chciałam prosić o modlitwę za zmarłą osobę, chyba umarł bez sakramentów, ale wierzę, że przyjął Boże Miłosierdzie.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-05-18, 13:05

Na Frondzie znalazłem takie coś:
Ponad pół tysiąca klasztorów otoczy modlitwą każdego, kto o to poprosi
Portal Aleteia stworzył unikatową Międzynarodową Sieć Modlitewną. Każdy, kto poprosi za jej pośrednictwem o modlitwę, może być pewien, że jego intencję omadlać będzie aż 550 wspólnot klasztornych.
Każdy z nas potrzebuje wsparcia modlitewnego i każdy z nas nosi w sercu intencje, które chciałby Bogu przedstawić. Naprzeciw tym potrzebom i pragnieniom wyszedł portal pl.aleteia.org. [Źródło: https://fronda.pl/a/ponad-pol-tysiaca-k ... 77759.html]
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Widziałam Boga » 2022-05-19, 08:39

Chciałabym was poprosić o modlitwę za mnie. Borykam się od wielu lat z chorobą, która ostatnio daje mi znać bardziej. Obeszłam wielu specjalistów i nie wiedzą jak mnie leczyć, nawet zdarza się, że rezygnują z prowadzenia mnie. Nie pomagają mi ani lekarze, ani leki zaczynam się podłamywać .

Dodano po 25 minutach 14 sekundach:
I jeszcze proszę o modlitwę za moje dziecko, które w sobotę pierwszy raz przystąpi do Sakramentu Pokuty, a w niedzielę przystąpi do Komunii, żeby nie było mu to jednorazowe, żeby chciał gościć Jezusa w swoim sercu przez całe życie.

hektolitr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2022
Has thanked: 21 times
Been thanked: 157 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: hektolitr » 2022-05-19, 18:39

Dzień Dobry,

Chciałbym pokornie prosić o wsparcie modlitewne dla mojej przyjaciółki, która choruje na nowotwór spraw kobiecych. Aby Pan Bóg dodał jej siły do dalszej walki oraz wiary w to, że jeszcze może być szczęśliwa. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2022-05-19, 18:58 przez hektolitr, łącznie zmieniany 3 razy.

Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Widziałam Boga » 2022-05-19, 19:11

hektolitr pisze: 2022-05-19, 18:39 Dzień Dobry,

Chciałbym pokornie prosić o wsparcie modlitewne dla mojej przyjaciółki, która choruje na nowotwór spraw kobiecych. Aby Pan Bóg dodał jej siły do dalszej walki oraz wiary w to, że jeszcze może być szczęśliwa. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
Bóg otocza ją swoją opieką w ciężkich chwilach już teraz niech nie traci wiary w to. Przez najbliższy czas będę się za nią modlić.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dzik » 2022-05-29, 21:51

2 dni temu umarł mój dalszy sąsiad nie ma żadnej rodziny więc nikt się za niego raczej nie pomodli ani nie da na msze nawet pogrzeb organizuje gmina więc proszę was o modlitwę za niego nie wiem czy umarł wyspowiadany bo umarł w wypadku bo wpadł do rowu na rowerze prawdopodobnie pjany bo lubiał se wypić nawet bym powiedział że był pijakiem

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 472 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konserwa » 2022-05-29, 22:06

w modlitwie

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Nenderen » 2022-06-03, 10:50

Popełniłem dzisiaj rano w pracy sporą pomyłkę i martwię się jakie będą jej dalsze skutki. Proszę pomyślcie o litości Boga i w niej Go wezwijcie aby zahamował negatywne skutki mojej gafy.

Dziki, zapewniam Ciebie o modlitwie za Twojego dalszego sąsiada do Jezusa i Maryi.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-06-03, 11:05

Nenderen pisze: 2022-06-03, 10:50 Popełniłem dzisiaj rano w pracy sporą pomyłkę i martwię się jakie będą jej dalsze skutki. Proszę pomyślcie o litości Boga i w niej Go wezwijcie aby zahamował negatywne skutki mojej gafy.
Wspieram. Ale i radzę skorzystać z modlitwy Dolindo.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Nenderen » 2022-06-03, 22:05

Dziękuję Andeju za wsparcie i radę, ten akt strzelisty bardzo mnie pocieszył w trosce.
Ostatnio zmieniony 2022-06-03, 22:06 przez Nenderen, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4439
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1079 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-06-04, 21:30

Muszę jutro skończyć pracę dyplomową, a jeszcze mi jej trochę zostało do napisania. Dlatego chciałabym prosić o modlitwę, żeby się to udało.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2022-06-04, 22:07

Moją masz codziennie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14941
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4185 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2022-06-09, 23:13

Kochani zauważyliście zapewne, że mało mnie ostatnio na forum, ale mam kłopot
odwiozłem bardzo bliską mi osobę do kliniki na operację bardzo poważną, ratującą życie i w sporym % mogąca nie skończyć się powodzeniem
wierzę, że będzie dobrze i że cała i zdrowa za miesiąc wróci do mnie, proszę o to mojego Pana i Zbawiciela, Jego Matkę , ...
ale proszę również Was
o wsparcie modlitewne, by cały proces zakończył się sukcesem i powrotem do zdrowia i do mnie
Kasi
Jest mi ciężko, więc proszę również o westchnienie za mną bym stanął na wysokości zadania i po ludzku dał radę
Wszystkim niech Bóg błogosławi
Ostatnio zmieniony 2022-06-09, 23:13 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2022-06-09, 23:18

Modle się w Twych intencjach teraz

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 472 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konserwa » 2022-06-10, 14:48

Niech dobry Bog czuwa nad Toba .
Pozostaje w modlitwie.

ODPOWIEDZ